NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
fortis bank
Autor Wiadomość
markoski74
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 12
Skąd: KĘDZIERZYN-KOŻLE DEN HAAG
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 12:20 am   fortis bank

chce zmienic dane osobowe w banku.czy musze to zalatwic w placowce gdzie zakladalam konto czy moze to byc ktorys z oddzialow banku.a moze jest jkas inna mozliwosc zmiany danych bez wizyty w banku?
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 8:50 am   

Nie wiem jak to jest w Fortis Banku, ale w większości banków holenderskich możesz ściągnąć z internetu formularz ze zmianą swoich danych(gegevenswijziging) wydrukować, PODPISAĆ i wysłać pocztą.Adres też znajdziesz na swojej stronie.Aha musisz mieć dostęp do swego konta przez internet(choć nie jestem pewny czy jest to konieczny warunek).
 
 
Hamster 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Lip 2007
Posty: 102
Skąd: Hengelo
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 9:23 am   

jestem w Fortisie, adres czy inne dane zmieniam za pomoca internetu... poprostu loguje sie na stronie online i wchodze na moje <persoonnlijke gegevens>po krotkim czasie przychodzi do mnie list z banku o tym , ze zmienilam dane, zycze powodzenia :023:
 
 
markoski74
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 12
Skąd: KĘDZIERZYN-KOŻLE DEN HAAG
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 10:59 am   

dziekuje za szybka reakcje.pozdrawiam
 
 
Pablo Escobar 
Poczatkujacy
Puta Madre!!!

Wiek: 37
Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 32
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 4:20 pm   

A czy to prawda że jak sobie założę konto w tym banku na adres Polski to wyciągi i itp, będą przychodzić do PL?
 
 
 
kasiakiko 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 64
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 4:55 pm   

z tego co wiem należy podać adres do korespondencji holenderski, jednak ważne jest to, że można założyć konto posiadająć wyłącznie dowód osobisty, a nie tak jak w innych (o ile dobrze słyszałam) paszport..minusy to godziny otwarcia i zamknięte placówki w soboty :/ nie wiem natomiast jak jest z możliwością zamawiania kart bankomatowych przez internet, słyszałam, że jest to również możlwie jednak nie wiem w jaki sposób..?
Ostatnio zmieniony przez kasiakiko Wto Cze 09, 2009 5:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group