NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga na INTERACTIEF
Autor Wiadomość
parówa 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 8
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 2:16 am   

zgaszam się,ta firma to kompletna porażka
po prostu brak słów co tam się dzieje
_________________
Użytkownik usunięty za wulgaryzmy.
 
 
Givaudan 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 8:28 am   

Fakt nie dają pracy stałej - dają tyle pracy ile daje Ci twój pracodawca... jeżeli na Twoim zakładzie jest robota i masz 40 czy 48 godz tyg to Inter to płaci na czas! Regularnie co tydzien w czwartek rano masz kase na koncie. Ja już pracuję w jednym zakładzie w Amsterdamie prawie 2 lata i poki co robote mam - żadne zmiany sie nie szykują, wiec Inter nie ma co do gadania... nie narzekam! Ważne że płacą i tyle ile mają - każdy zna swoją stawkę! Płacą tyle godzin ile dostajesz z twojego miejsca pracy! Mieszkanie mam swoje wiec temat mieszkań pomijam... zresztą już kiedyś o tym pisałem. Pozdrówka!

P.S jak ktoś chce wiedziec konkretnie na temat Intera to na pw.
 
 
parówa 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 8
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 12:13 pm   

Givaudan napisał/a:
Fakt nie dają pracy stałej - dają tyle pracy ile daje Ci twój pracodawca... jeżeli na Twoim zakładzie jest robota i masz 40 czy 48 godz tyg to Inter to płaci na czas! Regularnie co tydzien w czwartek rano masz kase na koncie. Ja już pracuję w jednym zakładzie w Amsterdamie prawie 2 lata i poki co robote mam - żadne zmiany sie nie szykują, wiec Inter nie ma co do gadania... nie narzekam! Ważne że płacą i tyle ile mają - każdy zna swoją stawkę! Płacą tyle godzin ile dostajesz z twojego miejsca pracy! Mieszkanie mam swoje wiec temat mieszkań pomijam... zresztą już kiedyś o tym pisałem. Pozdrówka!

P.S jak ktoś chce wiedziec konkretnie na temat Intera to na pw.

pewnie kolego pracujesz w Amsterdamie na tych hotelach,słyszałem o tym bo wszyscy w inter... mówią że ci co pracują na sprzątaniu hoteli to ładnie tyłki liżą bo inni też chcieli tam robić na stałe,ale nie stety się nie udało....
wiec kolego niepisz teraz jaki interactief jest wspaniały,bo ja tam troche pracowałem i wiem jakie w tym biurze są problemy:z Alicją,Gosią,Rafałem i byłą Dorotą(nie znam więkrzych kłamców jak oni)
_________________
Użytkownik usunięty za wulgaryzmy.
 
 
rafcisz 
Poczatkujacy
marekkaczka

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 20
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 12:19 pm   

tak to jest prawda,to są dziady i jeszcze raz dziady.
A z tymi ludzmi co pracują w Amsterdamie to też nie stety prawda(Polaka już nie jednego sprzedali) :072:
 
 
Merlin34 
Poczatkujacy

Dołączyła: 12 Cze 2009
Posty: 7
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 7:06 pm   

:074: jestem tu prawie rok pracowałam w szklarni i na wielkich magazynach i pakowałam smierdzce kwiaty ,tam gdzie mnie z biura posłali tam pracowałam..i moze nie było lekko ale człowiek cieszył sie z tego ze ma prace ..wszystko pieknie fajnie do momentu kiedy pieniadze przestały sie zgadzac..za przepracowane 62 godz. w tygodniu dostawałam 160 euro .ciagle za cos pobierali sobie moje pieniadze o wyjasnienia w biurze było bardzo ciezko ...stwierdzam ze trafiając do takiego biura pracy człowiek musi sie przygotowac na to ze zostanie upodlony na starcie ..albo przez pracodawce uzytkownika, albo przez szefa w biurze ich zdaniem to jak mamy dach nad głowa to mamy dobre warunki mieszkaniowe plus lozko..my mamy tu prawo jesc i spac i dobrze zasuwac ..to ich zdanie ..obecnie prowadzimy działalnosc i jest lzej uwierzcie mi..czuje sie znowu człowiekiem i szybko znalazłam mieszkanie .odzyskałam swoje zycie prywatne spokuj i usmiech na twarzy . a jeszcze ...inspekcja pracy w Holandii.mało co pomaga poszkodowanym ..przekonałam sie ..
 
 
Givaudan 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 10:14 pm   

parówa napisał/a:
Givaudan napisał/a:
Fakt nie dają pracy stałej - dają tyle pracy ile daje Ci twój pracodawca... jeżeli na Twoim zakładzie jest robota i masz 40 czy 48 godz tyg to Inter to płaci na czas! Regularnie co tydzien w czwartek rano masz kase na koncie. Ja już pracuję w jednym zakładzie w Amsterdamie prawie 2 lata i poki co robote mam - żadne zmiany sie nie szykują, wiec Inter nie ma co do gadania... nie narzekam! Ważne że płacą i tyle ile mają - każdy zna swoją stawkę! Płacą tyle godzin ile dostajesz z twojego miejsca pracy! Mieszkanie mam swoje wiec temat mieszkań pomijam... zresztą już kiedyś o tym pisałem. Pozdrówka!

P.S jak ktoś chce wiedziec konkretnie na temat Intera to na pw.

pewnie kolego pracujesz w Amsterdamie na tych hotelach,słyszałem o tym bo wszyscy w inter... mówią że ci co pracują na sprzątaniu hoteli to ładnie tyłki liżą bo inni też chcieli tam robić na stałe,ale nie stety się nie udało....
wiec kolego niepisz teraz jaki interactief jest wspaniały,bo ja tam troche pracowałem i wiem jakie w tym biurze są problemy:z Alicją,Gosią,Rafałem i byłą Dorotą(nie znam więkrzych kłamców jak oni)



Po pierwsze kolego jak wyjeżdzaleś z Polski to trza było wybrać robotę na hotelach bo inter cały czas prowadził nabór na hotele, a to że wybrałeś robotę sezonową na szklarniach czy gdzieś tam w czekoldkach czy inną, gdzie tylko patrza jak Cię wyrzeźbić to twój wybór, wiec nie rozumiem co Ci do ludzi z Amsterdamu! a po drugie kolego - nikt w Amsterdamie dupy nie liże, człowiek niezle tu zapier**** żeby zarobić... bo jesli nie spiszesz sie na hotelu to Cie z mety wywalą, też trzeba swoje zrobić! i też kupę ludzi poleciało i nie mieli łatwo... Kolejna sprawa, ktoś tam napisał że za 68 godz dostał 160euro! Wiadomo że po przekroczeniu 44 godzin płacisz wiekszy podatek i siłą rzeczy dostajesz mniej! wiec jak sie ma wiecej to w Interze istnieje bank godzin, który miożesz kontrolować z każdym paskiem z wyplaty, dzwonisz i mówisz: miałem 68 godzin, wyplać mi za 44 a reszte daj do banku - wtedy jak masz wolne lub urlop to masz z czego korzystać... proste! A to jacy są ludzie z biura to mnie nie intersuje bo mam z nimi mały kontakt bo są tępi i nie mozna na nich liczyć, a każda rozmowa konczy sie zgrzytem! wiec staram unikać rozmów z nimi - ważne ze placą za godziny, które cieżko wypracowuje sie również na hotelach!!!
 
 
rafcisz 
Poczatkujacy
marekkaczka

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 20
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 10:53 pm   

Givaudan napisał/a:
parówa napisał/a:
Givaudan napisał/a:
Fakt nie dają pracy stałej - dają tyle pracy ile daje Ci twój pracodawca... jeżeli na Twoim zakładzie jest robota i masz 40 czy 48 godz tyg to Inter to płaci na czas! Regularnie co tydzien w czwartek rano masz kase na koncie. Ja już pracuję w jednym zakładzie w Amsterdamie prawie 2 lata i poki co robote mam - żadne zmiany sie nie szykują, wiec Inter nie ma co do gadania... nie narzekam! Ważne że płacą i tyle ile mają - każdy zna swoją stawkę! Płacą tyle godzin ile dostajesz z twojego miejsca pracy! Mieszkanie mam swoje wiec temat mieszkań pomijam... zresztą już kiedyś o tym pisałem. Pozdrówka!

P.S jak ktoś chce wiedziec konkretnie na temat Intera to na pw.

pewnie kolego pracujesz w Amsterdamie na tych hotelach,słyszałem o tym bo wszyscy w inter... mówią że ci co pracują na sprzątaniu hoteli to ładnie tyłki liżą bo inni też chcieli tam robić na stałe,ale nie stety się nie udało....
wiec kolego niepisz teraz jaki interactief jest wspaniały,bo ja tam troche pracowałem i wiem jakie w tym biurze są problemy:z Alicją,Gosią,Rafałem i byłą Dorotą(nie znam więkrzych kłamców jak oni)



Po pierwsze kolego jak wyjeżdzaleś z Polski to trza było wybrać robotę na hotelach bo inter cały czas prowadził nabór na hotele, a to że wybrałeś robotę sezonową na szklarniach czy gdzieś tam w czekoldkach czy inną, gdzie tylko patrza jak Cię wyrzeźbić to twój wybór, wiec nie rozumiem co Ci do ludzi z Amsterdamu! a po drugie kolego - nikt w Amsterdamie dupy nie liże, człowiek niezle tu zapier**** żeby zarobić... bo jesli nie spiszesz sie na hotelu to Cie z mety wywalą, też trzeba swoje zrobić! i też kupę ludzi poleciało i nie mieli łatwo... Kolejna sprawa, ktoś tam napisał że za 68 godz dostał 160euro! Wiadomo że po przekroczeniu 44 godzin płacisz wiekszy podatek i siłą rzeczy dostajesz mniej! wiec jak sie ma wiecej to w Interze istnieje bank godzin, który miożesz kontrolować z każdym paskiem z wyplaty, dzwonisz i mówisz: miałem 68 godzin, wyplać mi za 44 a reszte daj do banku - wtedy jak masz wolne lub urlop to masz z czego korzystać... proste! A to jacy są ludzie z biura to mnie nie intersuje bo mam z nimi mały kontakt bo są tępi i nie mozna na nich liczyć, a każda rozmowa konczy sie zgrzytem! wiec staram unikać rozmów z nimi - ważne ze placą za godziny, które cieżko wypracowuje sie również na hotelach!!!

To oklaski dla ciebie :041:
chłopak napisał że za 68 godzin dostał 160 euro to według ,mnie jest pokrzywdzony,a tobie widocznie takie zarobki pasują bo widze że nie nażekasz i wiem że też masz tyle godzin.Najpierw zorientuj się ile się zarabia to będziesz wiedział a tobie w interactief powiedzieli że jak przekroczysz 44godziny to pużniej pracujesz za 1 euro za godzine:człowieku okrywasz się hańbą,przejżyj na oczy :021:
A propo ja za 63 godziny zarobiłem 327 euro,a nie tak jak w interactief 160 euro,gdzie tu szacunek dla samego siebie?
P.S o ludziach co tyrali na hotelu i wylecieli to tylko przez takich jak ty czyli lizo-dupków,sam napisałeś że się narobili i tak wylecieli,dlaczego?oni wylecieli a ty zostałeś,może jesteś maszyną która pracuje lepiej jak wszyscy??
Te historyjki z hotelami mam w małym paluszku,więc bajki sobie nie dam wcisnąć.
Nie masz szacunku i godności dla samego siebie :072:
 
 
parówa 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 8
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 11:13 pm   

rafcisz napisał/a:
Givaudan napisał/a:
parówa napisał/a:
Givaudan napisał/a:
Fakt nie dają pracy stałej - dają tyle pracy ile daje Ci twój pracodawca... jeżeli na Twoim zakładzie jest robota i masz 40 czy 48 godz tyg to Inter to płaci na czas! Regularnie co tydzien w czwartek rano masz kase na koncie. Ja już pracuję w jednym zakładzie w Amsterdamie prawie 2 lata i poki co robote mam - żadne zmiany sie nie szykują, wiec Inter nie ma co do gadania... nie narzekam! Ważne że płacą i tyle ile mają - każdy zna swoją stawkę! Płacą tyle godzin ile dostajesz z twojego miejsca pracy! Mieszkanie mam swoje wiec temat mieszkań pomijam... zresztą już kiedyś o tym pisałem. Pozdrówka!

P.S jak ktoś chce wiedziec konkretnie na temat Intera to na pw.

pewnie kolego pracujesz w Amsterdamie na tych hotelach,słyszałem o tym bo wszyscy w inter... mówią że ci co pracują na sprzątaniu hoteli to ładnie tyłki liżą bo inni też chcieli tam robić na stałe,ale nie stety się nie udało....
wiec kolego niepisz teraz jaki interactief jest wspaniały,bo ja tam troche pracowałem i wiem jakie w tym biurze są problemy:z Alicją,Gosią,Rafałem i byłą Dorotą(nie znam więkrzych kłamców jak oni)



Po pierwsze kolego jak wyjeżdzaleś z Polski to trza było wybrać robotę na hotelach bo inter cały czas prowadził nabór na hotele, a to że wybrałeś robotę sezonową na szklarniach czy gdzieś tam w czekoldkach czy inną, gdzie tylko patrza jak Cię wyrzeźbić to twój wybór, wiec nie rozumiem co Ci do ludzi z Amsterdamu! a po drugie kolego - nikt w Amsterdamie dupy nie liże, człowiek niezle tu zapier**** żeby zarobić... bo jesli nie spiszesz sie na hotelu to Cie z mety wywalą, też trzeba swoje zrobić! i też kupę ludzi poleciało i nie mieli łatwo... Kolejna sprawa, ktoś tam napisał że za 68 godz dostał 160euro! Wiadomo że po przekroczeniu 44 godzin płacisz wiekszy podatek i siłą rzeczy dostajesz mniej! wiec jak sie ma wiecej to w Interze istnieje bank godzin, który miożesz kontrolować z każdym paskiem z wyplaty, dzwonisz i mówisz: miałem 68 godzin, wyplać mi za 44 a reszte daj do banku - wtedy jak masz wolne lub urlop to masz z czego korzystać... proste! A to jacy są ludzie z biura to mnie nie intersuje bo mam z nimi mały kontakt bo są tępi i nie mozna na nich liczyć, a każda rozmowa konczy sie zgrzytem! wiec staram unikać rozmów z nimi - ważne ze placą za godziny, które cieżko wypracowuje sie również na hotelach!!!

To oklaski dla ciebie :041:
chłopak napisał że za 68 godzin dostał 160 euro to według ,mnie jest pokrzywdzony,a tobie widocznie takie zarobki pasują bo widze że nie nażekasz i wiem że też masz tyle godzin.Najpierw zorientuj się ile się zarabia to będziesz wiedział a tobie w interactief powiedzieli że jak przekroczysz 44godziny to pużniej pracujesz za 1 euro za godzine:człowieku okrywasz się hańbą,przejżyj na oczy :021:
A propo ja za 63 godziny zarobiłem 327 euro,a nie tak jak w interactief 160 euro,gdzie tu szacunek dla samego siebie?
P.S o ludziach co tyrali na hotelu i wylecieli to tylko przez takich jak ty czyli lizo-dupków,sam napisałeś że się narobili i tak wylecieli,dlaczego?oni wylecieli a ty zostałeś,może jesteś maszyną która pracuje lepiej jak wszyscy??
Te historyjki z hotelami mam w małym paluszku,więc bajki sobie nie dam wcisnąć.
Nie masz szacunku i godności dla samego siebie :072:

prawda Rafcisz,prawda.Polacy sami sobie w Holandii robia krzywde a do Polski pojadą to udają kim oni nie są,a tu mnieszkają w bałaganie i syfie.Kolega nad tobą to widze że pozjadał wszystkie rozumy i w interactief będzie pracował oddanie do emerytury :035:
_________________
Użytkownik usunięty za wulgaryzmy.
 
 
Camel 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 29
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 6:16 pm   

Dobra Givaudan, kończ ten temat bo panowie wyżej tylko przekręcają kota ogonem i w rzeczywistości gó**o wiedzą na temat hoteli. Skoro Wam pasuje zarobek 327 euro za 63 godziny to to jest dopiero śmieszne, skoro w Inter jak masz swoją chatę te pieniadze dostajesz za 40 godz. Prosty przelicznik: pracujesz 3 dni w tygodniu i dwa weekendowe po 8 godzin i z tego /stawka 7 na reke w tyg, 10 z groszem w weekend (150%) / wiec tygodniowe 3x8= 24 godz x 7eu = 168, weekend 2dni x 8 = 16 i to razy 10 jest 160 i dodajecie koledzy 168 do 160 i wychodzi 328eu na czysto.... !!! a ty sobie rób za 327 za 63 godz, hehe to jest dopiero dobre!!! I kto tu mówi o szacunku??? Weźcie sie za robotę bo przypuszczam że jestescie nieroby ktore chciałyby za sciemnienie dostawac po 500eu/tyg... Inter nie jest taki zły, mieszkania do dupy ale jak masz swpoje to są firmy ktore płacą mniej i nieterminowo jak pisał Givaudan. To tyle z mojej strony! Ciau!
 
 
parówa 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 8
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 10:37 pm   

Camel napisał/a:
Dobra Givaudan, kończ ten temat bo panowie wyżej tylko przekręcają kota ogonem i w rzeczywistości gó**o wiedzą na temat hoteli. Skoro Wam pasuje zarobek 327 euro za 63 godziny to to jest dopiero śmieszne, skoro w Inter jak masz swoją chatę te pieniadze dostajesz za 40 godz. Prosty przelicznik: pracujesz 3 dni w tygodniu i dwa weekendowe po 8 godzin i z tego /stawka 7 na reke w tyg, 10 z groszem w weekend (150%) / wiec tygodniowe 3x8= 24 godz x 7eu = 168, weekend 2dni x 8 = 16 i to razy 10 jest 160 i dodajecie koledzy 168 do 160 i wychodzi 328eu na czysto.... !!! a ty sobie rób za 327 za 63 godz, hehe to jest dopiero dobre!!! I kto tu mówi o szacunku??? Weźcie sie za robotę bo przypuszczam że jestescie nieroby ktore chciałyby za sciemnienie dostawac po 500eu/tyg... Inter nie jest taki zły, mieszkania do dupy ale jak masz swpoje to są firmy ktore płacą mniej i nieterminowo jak pisał Givaudan. To tyle z mojej strony! Ciau!



czesc postu usunieta za wulgaryzmy
_________________
Użytkownik usunięty za wulgaryzmy.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Cze 14, 2009 10:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bobster 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 48
Skąd: Holandiia
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 2:57 pm   

Koledzy,po co tak się kłucić tylko z tego co widze to dostajecie ostrzeżenia za wulgaryzmy.
Też kiedyś byłem w Interactief i nie ma tam samych plusów,są minusy,ale w każdej firmie jest zawsze coś.Takich firm jak Interactief jest dużo,a jeżeli ma ktoś swoją stałą prace to jest gicior,a jak ktoś nie ma to przykro ale bedzie mnieszkał w takich warunkach jakie są i będzie żucany z pracy do pracy.
Pozdrawiam!!
 
 
Camel 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 29
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 10:57 pm   

Przynajmniej jeden tutaj co mądrze gada... popieram Bobster i pozdrówka :)
 
 
Bobster 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 48
Skąd: Holandiia
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 3:36 pm   

Camel napisał/a:
Przynajmniej jeden tutaj co mądrze gada... popieram Bobster i pozdrówka :)

Kolego bo taka jest prawda,sam byłem w dużo firmach i cudów nie ma.Byłem w Interactief i na robote nie nażekałem,ale mnieszkania są jakie są i to mnie nie żdziwiło bo wszędzie teraz tak jest,czyli cudów nie ma,a jak ktoś nażeka to najlepiej swoje wynająć i problem z głowy.Pozdrawiam!!!!
 
 
mycha511 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 4
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 2:07 am   

ale to jeszcze nic oni przynajmniej nie obsadzaja chat i do pracy nie daja jak w flexwork nikomu nie polecam kiedys byli ok ale teraz jedna wielka banda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group