NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: m4rcin
Czw Lip 02, 2009 11:52 am
Firma PE People wczoraj zbankrutowała.. dzis wiadomo na 100%
Autor Wiadomość
aszka888 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 30
  Wysłany: Czw Lip 02, 2009 9:01 am   Firma PE People wczoraj zbankrutowała.. dzis wiadomo na 100%

zamieszki były bo nie wyplacila pieniedzy i nie otrzymali ludzie wakacyjnego.. stad ta agresja..
ale jest ratunek..bo zaraz rozdawala ulotki firma otto..
Ludzi powodzenia zycze..
_________________
no holandia city..
Ostatnio zmieniony przez aszka888 Czw Lip 02, 2009 9:47 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 10:24 am   

Czyzby z deszczu pod rynne?
http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=210
http://www.niedziela.nl/f...pic.php?t=14585

itd... http://www.niedziela.nl/forum/search.php wpisz Otto i poczytaj
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Czw Lip 02, 2009 10:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
optymistka_25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 18
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 10:33 am   

Nie slyszalam o otto ale kumpel dostal ulotke z klaassen intermediair oni podobno sa ok.
Placa co tydzien.
Ciekawe co dalej z ludzmi...
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 10:36 am   

optymistka_25, kliknij w pierszego linka ktorego podalem, pod koniec strony znajdziesz linka kliknij i poczytaj :039:
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
holro 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 33
Skąd: AMSTERDAM
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 10:37 am   

co to znaczy były zamieszki? Cos chyba przesadzasz, swoja droga jestem w stanie zrozumieć frustracje człowieka , któremu nie zapłacono za prace. Niewolnicy mieli "miskę za darmo" i opiekę lekarska w końcu to była czyjaś "własność" wiec ktoś o tych ludzi dbał ;) .
Ostatnio zmieniony przez holro Czw Lip 02, 2009 10:37 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
optymistka_25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 18
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 11:01 am   

oczywiscie slyszalam jakie jest otto ale nie wiedzilam, ze probuja przejac ludzi. Takich firm jest wiecej ale wybieralabym tylko takie ktore sa ABU a nie tak jak otto i PE people VIA.
Powodzenia zycze wszystkim z PE bo w kazdym momencie moga znalezc sie na bruku. Masakra to moze spotkac kazdego ...
 
 
aszka888 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 30
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 11:06 am   

uważajcie tez na otto..nie mowie o tych co nad morzem pracuja..bo tam duza konkurencja..
otóz oni na tych kempingach w oss(tych co nalezaly do p&p) ludziom wyplacaja od 50 do 80 euro co tydzien..a reszte kasy ponoc po miesiacu..czasami pomoc smieszne kwoty wychodza.. bo ponoc czasami jak poodliczaja za wode, ocieplenie i ten caly syf..co musisz dzielic z obcymi ludzmi ..to idzie sie zdziwic.
Pracowali tam moi dobrzy zanajomi aż 2 tygodnie dlatego to opisuje, zeby ktos pozniej nie pisal ze sobie gdybam..

Apropo..zamieszki to też rękoczyny, bicie i demolowanie jakby 'holro" nie wiedzial..nadal..
_________________
no holandia city..
Ostatnio zmieniony przez aszka888 Czw Lip 02, 2009 11:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lolt 
Poczatkujacy
lolt

Wiek: 113
Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 11:30 am   

Siemka to co teraz bedzie z nasza kasa bo ja tego tak nie popuszcze to jest pare tysiecy zlotych na glowe trzeba cos z tym zrobic zebrac sie w kupe isc do adwokata albo cos podobnego jak macie jakies propozycje piszcieeeeeeeeeeee pozdr :074:
 
 
 
holro 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 33
Skąd: AMSTERDAM
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 11:48 am   

lolt napisał/a:
Siemka to co teraz bedzie z nasza kasa bo ja tego tak nie popuszcze to jest pare tysiecy zlotych na glowe trzeba cos z tym zrobic zebrac sie w kupe isc do adwokata albo cos podobnego jak macie jakies propozycje piszcieeeeeeeeeeee pozdr :074:


dokładnie nie darować nawet 1 centa. Duze korporacje takie jak np. Banki będą człowieka ścigały z 1 zł doliczając odsetki , koszty manipulacyjne inne. Trzeba zebrać ludzi z "PE People" , walczyć o swoje ! nie darujcie im tego, bo znajda się następni, którzy zrobią Was na szaro !!
 
 
aszka888 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 30
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 11:49 am   

jeżeli coś tu upada..z tego co wiem kasa jest nie do odzyskania..ale pewnie znajdą się jacyś mądrzy którzy będą chcieli na Tobie pare euro jeszcze zarobić. Więc pociesz się że poprostu możesz szukać dalej pracy cały i zdrowy.
Nie wierz pośrednikom..bez umowy nic nikomu nie udowodnisz..bo kto tam patrzy na polaczka, tu jak nie umiesz języka nie licz na pomoc..i nie chciej jej w zalatwianiu spraw związanymi z pieniędzmi( chyba że masz zaufanie)..a z tym różnie bywa..albo uff uff albo ..zaufaj mi nie ufaj tu nikomu..
_________________
no holandia city..
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 11:52 am   

janosik napisał/a:
PE People jeszcze nie oglosilo bankructwa wiec sprawa jest jeszcze nadal otwarta choc moim skromnym zdaniem lada dzien a taki wniosek znajdzie sie w sadzie.

Osoby wobec, ktorych PE People ma zaleglosci powinny jak najszybciej nawiazac kontakt ze Zwiazkami Zawodowymi FNV Bondgenoten. Zwiazek zamierza na dniach wesprzec w/w osoby. Alternatywa dla osob bardziej zamoznych to skorzystanie z uslug prawnika.


Robi sie powoli balagan, proponuje calosc rozmowy prowadzic w tym watku: http://www.niedziela.nl/f...pic.php?t=47547
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group