NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
holenderskie uprawnienia do obsługi wózka widłowego
Autor Wiadomość
Norbi_79 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Leszno - Den Haag
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 5:23 am   holenderskie uprawnienia do obsługi wózka widłowego

jak w temacie - gdzie można wyrobic sobie taki dokument np. w Hadze i okolicach?
lub czy akceptują polskie uprawnienia ale np. przetłumaczone po holendersku?
 
 
 
tofel82 
Poczatkujacy
tofel82

Wiek: 41
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 30
Skąd: Rotterdam - Wrocław
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 1:49 am   

własnie mnie to tez ciekawi :029: :029: :029:
_________________
Ty nie pytaj co Ci zrobie kiedy złapie Cie...
 
 
 
jacek38
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 57
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 10:26 am   

Jeżeli zrobiłeś uprawnienia na wózki widłowe w Polsce to wystarczy przetłumaczyć certyfikat na j.angielski u tłumacza przysięgłego.Uprawnienia są międzynarodowe!
 
 
saturn 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Mar 2009
Posty: 9
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 10:32 am   

BTO i N&S to sa nazwy znanych holenderskich firm,ktore organizuja kursy (rowniez dla polakow)
powodzenia
 
 
tofel82 
Poczatkujacy
tofel82

Wiek: 41
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 30
Skąd: Rotterdam - Wrocław
  Wysłany: Wto Cze 09, 2009 10:57 am   

no tez tak myslałem ze wystarczy tylko przetłumaczyc u tłumacza przysiegłego... dzieki chłopaki :038: :038:
_________________
Ty nie pytaj co Ci zrobie kiedy złapie Cie...
 
 
 
VOCN 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 3
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 9:57 pm   

Duuvelke: To nie tablica ogloszen!
_________________
Trening i z zakresu przeciw porzarowego i prowadzimy kursy VCA. Wydajemy certyfikaty na wuzki widlowe. Czekamy na twoj telefon.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Maj 10, 2014 5:31 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
tofel82 
Poczatkujacy
tofel82

Wiek: 41
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 30
Skąd: Rotterdam - Wrocław
  Wysłany: Pią Cze 12, 2009 6:23 pm   

to ja dziekuje za taką KSIARZECZKE :119: :119: :119: mam uprawnienia na wozki widłowe zrobione w polsce wystarczy przetłumaczyc tak jak kolega pisał wyzej! zadnej KSIARZECZKI to ja nie potrzebuje. dziekuje :041: :041: :041:
_________________
Ty nie pytaj co Ci zrobie kiedy złapie Cie...
 
 
 
duodarko 
Poczatkujacy

Wiek: 56
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 3
  Wysłany: Nie Cze 28, 2009 5:24 pm   

Witaj kolego, uprawnienia zrobione w polsce powinny być honorowane no i niby są , ale.................. , prawda jest taka że ....MUSISZ !!! pracując w holandi mieć certyfikat holenderski na heeftrucki . Polski papier jest dobry do pierwszego wypadku, lub kontroli potem są problemy.Bo tak naprawdę to firma powinna Cię wysłać na kurs i za niego zapłacić .Ja w zeszłym roku zrobiłem taki kurs, no ale jak to bywa sam musiałem pokryć koszty, ale spoko można to odliczyć od podatku.Pozdrawiam,.a brak holenderskich uprawnień to 5000 eu kary którą płacisz ty
_________________
darko
 
 
idelfixo 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 12
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 8:23 pm   ...

posiadanie jakiegoś certyfikatu nic tu nie zmienia :) jest wyrazny podział praca dla holendrów i nie holendrów ....

stąd na stały etat dostają sie tylko specjalisci jak już znający dobrze holenderski
 
 
Zandbergen 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Lip 01, 2009 1:28 pm   Re: holenderskie uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Zadzwoń i umów się w biurze w Hadze to wszystko tam załatwisz od ręki- tel: 0703316642 -Piotr

Norbi_79 napisał/a:
jak w temacie - gdzie można wyrobic sobie taki dokument np. w Hadze i okolicach?
lub czy akceptują polskie uprawnienia ale np. przetłumaczone po holendersku?
Ostatnio zmieniony przez Zandbergen Śro Lip 01, 2009 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bobster 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 48
Skąd: Holandiia
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 12:06 pm   

Witam,czytałem wyżej napisane posty,i dowiedziałem się dokładnie co jest grane z tymi uprawieniami na wózki widłowe.Mam kolege który już sporo mieszka w Holandii i ma swoją działalność gospodarczą i u niego pracują ludzie na wózkach.Holendrzy są wysyłani na kurs,który organizuje im zakład pracy i Polacy to samo,ale jeżeli Polak ma zrobione uprawienia na wózki widłowe i do tego posiada Legitymacje i certyfikat europejski przetłumaczony na język Angielski,to te uprawienia jak naj bardziej są ważne tu w Holandii.Kare mogą zapłacić jedynie takie osoby które jeżdzą na wózkach a nie mają przetłumaczonego certyfikatu,lub on jest jeszcze stary i nie europejski.To jeżeli ktoś ma te nowe uprawienia czyli certyfikat europejski przetłumaczony na język Angielski to może śmigać śmniało.Sam mam Polskie uprawienia do obsługi wózków widłowych i certyfikat europejski przetłumaczony na język Angielski i jeżdze na wózkach zwykłych i bocznych,i jeszcze żaden szef czy Holender mi nie powiedział że moje uprawienia nie są ważne.W moim zakładzie ludzie mają uprawienia Holenderskie,ale wewnętrzne,czyli ważne tylko w tym zakładzie,i problemu nie ma.Papier jest papier,ale tylko z godny z wymaganiami uni europejskiej.Pozdrawiam :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group