NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HOEKWERK UITZENDBUREAU Pytanie i ostrzeżenie
Autor Wiadomość
guma 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 31
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 5:37 pm   

Do LeGolasik - człowieku jak Ty tak możesz ? przecież to MY jesteśmy sumieniem narodów . Przecież to NAM należą się pokłony i wszystkie względy , nie do pomyślenia jest to żeby POLAK miał iść sam załatwiać swoje sprawy - one mają być już załatwione !!!. Holandia dla Polaków , Holendrzy na Antyle , reszta w kosmos !!!!!.
P.S.
Alf na króla !!!
_________________
Zwykle inspiracją jest coś lub ktoś, a najczęściej Ona .
Ostatnio zmieniony przez guma Pią Lip 03, 2009 5:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Karmelka5555 
Poczatkujacy
Karmelka555


Dołączyła: 15 Maj 2009
Posty: 15
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 2:06 am   

Guma A Ty do psychiatryka=D

[ Dodano: Sob Lip 04, 2009 2:09 am ]
teo215 dzwoniłam do tej instytucji i zdaniem niesamowicie pomocnej POLKI wszystko jest legalne.Kobieta prawie mi ziewała przez słuchawkę...Porażka...

[ Dodano: Sob Lip 04, 2009 2:18 am ]
No nie jeszcze się zakłamańce ogłaszją na niedzieli,że do pracy jeleni szukają!!!Piszą: dobre zarobki i miła atmosfera!Śmiechu warte!!!Bezwstydnicy!!!!=P :072:
_________________
Kamila.R-Ż.
 
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 12:11 pm   

heh, ostatnio widziałem busa tej firmy,, i tak sobie tłumacząc nazwę tej firmy na polski,, :D to nigdy bym nie chciał w niej pracować :033:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 1:26 pm   

Karmelka5555,
Cytat:
Guma A Ty do psychiatryka
za co, za to ze napisal prawde??
guma,
Cytat:

przecież to MY jesteśmy sumieniem narodów . Przecież to NAM należą się pokłony i wszystkie względy , nie do pomyślenia jest to żeby POLAK miał iść sam załatwiać swoje sprawy - one mają być już załatwione !!!. Holandia dla Polaków , Holendrzy na Antyle , reszta w kosmos !!!!!.
nic dodac nie tez ujac ....
:038:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Karmelka5555 
Poczatkujacy
Karmelka555


Dołączyła: 15 Maj 2009
Posty: 15
Skąd: Den Haag
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 1:59 pm   

Brak słów....Zostawię to może bez komentarza... :021:
_________________
Kamila.R-Ż.
 
 
 
guma 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 31
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 5:39 pm   

No i tak to jest , nawet ironia nas boli . Huzia na Józia ale od nas wara !
_________________
Zwykle inspiracją jest coś lub ktoś, a najczęściej Ona .
 
 
 
Kiepo 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 139
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 6:20 pm   

Cytat:
No i tak to jest , nawet ironia nas boli . Huzia na Józia ale od nas wara !


Nie boli aż tak, jak niektorych po napisaniu paru słów gorzkiej prawdy na temat Holendrów.

Cytat:
LeGolasik - Denerwuje mnie kiedy Polak Polakowi odpowiada zdaniem typu "jeśli nie pasuje to wypad". Chyba każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie prawda?Co to za wolność jesli każdy każdego krytykuje?Jeśli chodzi o stawkę wiekową jestem takiego samego zdania jak koleżanka.To jest czysty wyzysk,tyle ,że tu jest to ustalone prawnie.W Polsce nie jest kolorowo wszyscy o tym doskonale wiemy,ale szczerze mowiąc Holandia w żadnym stopniu nie jest lepsza.Wszyscy przyjechalismy tu w nadziei na "lepsze życie", a jesteśmy polskimi pomiotami.Taka jest prawda.Jak to szef Hoekwerku kiedyś powiedział "Polacy to moje małpy"...Tyle się mówi o otwartości w holandii, o tolerancji na świat.A gdzie to jest?Co krok słyszy się,że Polak jest zły.Choćby to,że (jak juz ktoś pisał w poprzednim poście ) w Hotelu zakazują mówić w naszym rodowym języku!!!!Na przerwach z rodakami nie mam prawa porozmawiac jak człowiek?Jakim prawem?Z jakiej racji????Polacy w duzym stopniu sobie sami zapracowali na swoja opinię nie zaprzeczę,ale Polska to nie jest jeden człowiek.Każdy ma swoje uczucia,kulturę i każdy jest inny,więc czemu przykleili każdemu taką samą etykietkę?Mogłabym przytaczać przykładów setki,ale to do niczego nie prowadzi...


Nic dodać nic ująć :038:
 
 
iwona_ 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Lis 2008
Posty: 23
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 8:49 pm   

do KARMELKA5555
mam pytanie, ja pracowalam dla tego biura 2 m-ce w ubieglym roku, i jak dotad nie moge sie doprosic jaaropgav( nie wiem czy poprawnie to napisalam ale chyba kazdy wie o co chodzi;)), dostalas bez problemu??
 
 
Karmelka5555 
Poczatkujacy
Karmelka555


Dołączyła: 15 Maj 2009
Posty: 15
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 10:15 pm   

Wiesz ja robiłam w tym biurze od tego roku,więc mam go odebrac dopiero w przyszłym ,ale mój mąż też miał z tym problem.Upominał się,ale Anzelmo się nie kwapił,więc wydała mu go jego zastępczyni bezproblemowo.Ona niestety już nie pracuje więc nie wiem na kogo możesz tam liczyć ponieważ żadnych kompetentnych osób tam nie ma....Ja nie mogę się nawet doprosić wakacyjnych...Próbuj do skutku...Powodzenia
_________________
Kamila.R-Ż.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group