NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile placicie za mieszkanie ?
Autor Wiadomość
JSKY 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Tokyo
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 3:27 pm   

Cytat:

post edytowany tu jest temat ile placicie za mieszkanie a nie ile wydajecie na zycie
poszukaj odpowiedzi na forum


Przepraszam, rozpedzilem sie.


[ Dodano: Pią Sie 21, 2009 11:32 pm ]
Nadin18 napisał/a:
Ja place za sam wynajem 900 euro, ale jest to duzy dom, 4 pokoje sypialne, salon, kuchnia, lazienka z ubikacja i jeszcze osobno ubikacja,garderoba.Do tego dochodza oplaty, czyli jedna wyplata przeznaczona jest na mieszkanie.Zycie w Holandii jest drogie, ale jak sie wydaje normalnie, a nie szaleje to mozna jeszcze odlozyc kilka groszy.Z tego co napisalas to wywnioskowalam, ze tylko ludzie nizszej kategorii zaopatruja sie w Aldikach, ale tutaj wyprowadze cie z bledu. Ja zawsze robie zakupy w sklepach typu Lidl,Aldi,poniewaz tam towar schodzi i jest zawsze swiezy i wcale nie jest gorszy od towaru z drogich sklepow, a mozesz polowe zaoszczedzic:)I wcale nie czuje sie ta gorsza, bo stac mnie na zakupy w drogich sklepach.A miesieczne koszty utrzymania dwoch osob, bez oplat za mieszkanie to tak okolo 300-400 euro z przyjemnosciami.


Dziekuje serdecznie za bardzo pelne objasnienie. Nie kategoryzuje ludzi, mysle ze zbyt ostro napisalem. Przepraszam. Ja tez chodze do tanich sklepow, gdzie towar nie rozni sie jakosciowo od tych drogich w ktorych placi sie za nazwe sklepu lub dzilenice na ktorej sie znajduje. Mysle ze na temat mieszkan juz zakoncze posty i wskocze na temat "zycie codzienne". Musze poszukac sobie. Chociaz teraz mam troche bardziej rozjasnione po Twoim poscie. Dziekuje serdecznie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group