NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkola w Woerden
Autor Wiadomość
kasik50 
Poczatkujacy
kasik50

Dołączyła: 25 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Wilnis
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 9:14 pm   Szkola w Woerden

Witam. Mam pytanie czy moze ktos z was lub waszych znajomych chodził do szkoły ROC W Woerden? jesli tak to czy mogłby cos napisac o poziomie nauczania, itp
Chciałabym wiedziec, poniewaz chodze do tej szkoły, to tak z ciekawości. Z góry dziekuję.
_________________
Kasik50
 
 
CpunDoog 
Poczatkujacy
rock

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 17
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 9:25 pm   

chodzi tam po co uczysz się języka ? ja się właśnie tam zapisałem 23 kwietnia jade na test sprawdzajacy znajomosc mojego holenderskiego wiesz moze ile potem bede musial czekac na 1 lekcje?
 
 
 
kasik50 
Poczatkujacy
kasik50

Dołączyła: 25 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Wilnis
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 9:35 pm   

Niewiem dokładnie, ja czekalam okolo miesiaca, albo nawet dłuzej nie pamietam dokładnie, ja uczę sie tam jezyka od 5 miesiecy.
_________________
Kasik50
 
 
CpunDoog 
Poczatkujacy
rock

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 17
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 9:50 pm   

duzo juz sie nauczyłaś?
 
 
 
kasik50 
Poczatkujacy
kasik50

Dołączyła: 25 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Wilnis
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 4:08 pm   

Wszyscy mówia ze sporo, niewiem ja myśle ze mogłam więcej w ciągu tych 5ciu miesięcy, zaczynałam od zera czyli kolory, jak sie nazywam, dni tygodnia, miesiąca, nauka liczenia, godziny, ciuchy, jedzenie...itp, na początku siedzialam w grupie przygotowawczej, bo w grupie pierwszej nie było miejsca, po około miesiącu przeszłam do grupy pierwszej a po niecałych 4 miesiącach do drugiej grupy, niewiem nauczyciele mowią ze to normalnę, nawet szybkie tępo, w grupie drugiej jest wysoki poziom jak dla mnie po tych pięciu miesiącach, większosc rozmawia juz płynnie po Holendersku a co najwazniejsze dużo rozumie, ale są tez tacy którzy niewiedzą oco chodzi, myslę ze ja jestem tak pośrodku...w grupie drugiej trzeba bardzo dużo uczyć się w domu, dosłownie bardzo dużo, czasem to chyba musiala bym nic nie robic, nie miec dzieci tylko się uczyc zeby isc rowno z programem i zadowalac w pełni nauczycieli, ale staram sie co dzień chociaz pol godzinki wygospodarowac na nauke, jak mi się to nie udaje to potem musze sie sprezyc zeby wszystko ogarnąc, ale staram sie nie narzekac, tylko zakasac rakawy i pomału isc do przodu, nikt przeciez nie mowił ze nauka holenderskiego jest łatwa, jednym moze to idzie szybciej innym normalnym tepem a jeszcze innym wolniej, wazne zeby chciec, a ja chce bardzo...a co do ciebie to niewiem na jakim poziomie jest twoj jezyk holenderski, jesli mowisz juz w miare płynnie to przydziela cię do grupy drugiej moze, nie wiem ale w kazdym razie zycze powodzenia. Pozdrawiam.
_________________
Kasik50
 
 
ginger 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 28 Wrz 2008
Posty: 79
Skąd: Noorden
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 9:13 pm   

a w jakich godzinach są prowadzone lekcje i jaki jest koszt nauki?
_________________
Kobiety są największa mniejszością
 
 
kasik50 
Poczatkujacy
kasik50

Dołączyła: 25 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Wilnis
Wysłany: Śro Kwi 08, 2009 4:13 pm   

Lekcje obowiązkowe odbywają się w godzinach rannych tzn. od godziny 9tej rano do 12.15 3 razy w tygodniu, oprócz tego powinno się chodzić 2 razy na dodatkowe lekcje w godzinach rannych lub popołudniowych(do wyboru czas i dzien) siedzisz wtedy przed komputerem i odrabiasz prace domowa lub przerabiasz dany program komputerowy do nauki holenderskiego, te dwa dni nie sa obowiązkowe, to dobrze dla mnie jak chodzę bo potem nie musze w domu juz sie tyle uczyc i odrabiac, ja osobiscie zadko uczęszczam na te dodatkowe lekcje z powodu braku opieki nad dziecmi. To co napisałam jest dla kursantow którym gmina opłaca ten kurs w tej szkole, tak tez jest w moim przypadku, niewiem niestety jak jest napewno jesli cały kurs oplacasz z wlasnej kieszeni, ale mysle ze podobnie...
_________________
Kasik50
 
 
rutek 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 2
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 9:30 am   

czy mogłabys podac adres tej szkoły w woerden??
 
 
mserwis 
Nieśmiały użytkownik
Robert


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 70
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro Lip 22, 2009 11:20 am   

Ja również podpisuję się pod tą prośbą, jaśli możesz to podaj adres lub jakiś nr telefonu.
Od kilku tygodni mieszkam w Woerden i chętnie skorzystałbym ze szkoły

pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: Sob Sie 08, 2009 12:46 am ]
i cisza, wakacje, szkoła zamknięta, uczniowie i uczennice na wakacjach i nikt nie odpisze.
... a szkoda :033:
 
 
kasik50 
Poczatkujacy
kasik50

Dołączyła: 25 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Wilnis
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 9:46 am   

Podaję adres...Johan de Wittlaan 13 Woerden
nr. telefonu...(0348) 42 10 08
_________________
Kasik50
 
 
mserwis 
Nieśmiały użytkownik
Robert


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 70
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 4:09 pm   

wooow!

Wielkie dzięki za namiar

pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group