NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bialystok - Haga?
Autor Wiadomość
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 3:27 pm   Bialystok - Haga?

No wlasnie, jakos nie zdazylo mi sie jeszcze trafic na kogos z podlasia, czyzby Holandia nie byla tak popularna na podlasiu?
Niedawno widzialam w mojej okolicy zaparkowany samochod z bialostocka rejestracja, niestety nie pamietam teraz marki samochodu chyba audi...

Czy jest ktos w Hadze z okolic Bialegostoku? Moze kiedys bede potrzebowala jakiejs pomocy lub komus sie przyda moja pomoc gdy juz zaczne czesciej jezdzic do Polski.

Nie wiem gdzie wrzucic ten topic, mam nadzieje ze znajde jakis odzew i wtedy moze sie uda nam przeniesc do pogaduszek :)
 
 
ewa+marc
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Heel / Limburg
Wysłany: Śro Lip 04, 2007 8:56 pm   

Witaj ,
pisalas juz dawno...... ale musze Ci powiedziec ze mam ten sam problem mam wrazenie ze z podlasia nie ma tu nikogo :( owszem widuje rejestracje czasami na drogach ale ciezko znalesc kogos z naszych okolic , ale coz sie dziwic drugi koniec swiata :lol:
Pozdrawiam Ewa
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 9:30 am   

Ewa, wlasciwie sie okazalo ze jest tu troche ludzi z podlasia ale jak juz wspomnialas, wlasciwie nigdy nie zdarzylo mi sie spotkac z takimi ludzmi bezposrednio... ale tylko tu na forum :)

http://www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=2033
 
 
ewa+marc
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Heel / Limburg
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 8:57 pm   

Renia dzieki za linka juz sie tam udaje......szkoda ze tak daleko mieszkamy od siebie :( .Czytalam ze oczekujesz na dzidziusia???
Pozdrawiam Ewa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group