NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przelot samolotem
Autor Wiadomość
JARKES
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 27
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 3:32 pm   przelot samolotem

Na stronie wizzair chcę zarezerwować bilet do Eindhoven .Doszedłem do płatności i jestem ciekawy jaka bedzie cena ostateczna tego biletu,bo jest napisane tak:

Łączna kwota należna* 316 PLN

* Do ostatecznej kwoty rezerwacji dodana zostanie automatycznie opłata manipulacyjna uzależniona od typu karty kredytowej, którą klient zamierza dokonać płatności. Za płatności kartą kredytową (Visa, Visa Electron, MasterCard i Amex) pobierana jest opłata wysokości 12 PLN przypadająca na jedną osobę za lot w jedną stronę. Passenger Service Charge: Opłata pasażerska Security Tax: Opłata bezpieczeństwa Insurance and Facility Charge: Opłata ubezpieczeniowa Fuel Surcharge: Dopłata paliwowa Air Duty: Cło lotnicze Airport Development Tax: Podatek na rozwój lotniska

I własnie ta gwiazdka mnie ciekawi:jaka może być mniej więcej kwota tych dopłat?
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 5:24 pm   

Zauwazylem ze maja niezle promocje w wizzair za 30 zl mozna poleciec w jedna strona na twoim miejscu bym poszedl do biura i tam sie zapytal ile kosztuje to bedziesz miala pewnosc.
 
 
Justyna
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 20
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 5:29 pm   

Doplacasz 12 zl/3 euro za kazdy bilet, tj kupujesz bilet Eindhoven-Katowice , Katowice-Eindhoven to sciagaja 6 euro ekstra za karte.
Rewelacyjne maja teraz promocje, wlasnie kupilam bilet za 25 euro z podatkami :-)
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 11:48 pm   

Normalnie to jak za darmo , bilet na trasie Amsterdam - ROtterdam pociagiem kosztuje 20 Euro a tu do polski w dwie strony samolotem heh
 
 
JARKES
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 27
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 9:20 am   

mariodsl napisał/a:
Normalnie to jak za darmo , bilet na trasie Amsterdam - ROtterdam pociagiem kosztuje 20 Euro a tu do polski w dwie strony samolotem heh


Własnie miałem zadac pytanie o koszt takiego biletu :) a może jest jakiś tańszy środek lokomocji?
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 10:31 am   

jesli czesto masz zamiar jezdzic pociagiem czy tez komunikacja miejsca warto kupic bilet miesieczny...
mozna tez kupic karte znizkowa na bilety kolejowe... karta ta daje 40% znizki i jest wazna przez rok... poczytaj troche forum juz ktos sie kiedys wypowiadal na ten temat...
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 10:31 am   

JARKES napisał/a:
a może jest jakiś tańszy środek lokomocji?


oczywiscie... jazda rowerem:-)...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group