NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VODAFONE- ROZCZAROWANIE
Autor Wiadomość
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 9:35 pm   

sylwia nie przyszloby nam wtedy do glowy zeby z nagrywarka isc i nagrywac sprzedawce jak mi kity wciska o taniej taryfie do polski :043:

a wiesz jak ciulowo sie czlowiek czuje jak idziesz sytuacje wytlumaczyc a on patrzy na ciebie jak wol na malowane wrota i mowi ze on nic takiego nam nie mowil! :088:

aha dla chetnych: swoj cudowny abonament otwieralismy w belcompany a almere centrum
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
sylwia_lelystad 
Gaduła nad gadułami :-)
zajeta..xD


Pomogła: 13 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 826
Skąd: Lelystad schiphol
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 9:38 pm   

No wiem, kto by pomyslal :/

Czy cudowny to sie jeszcze okaze pewnie hehe

Ja to z KPN mialam. Napisalam ze chce skonczyc umowe, po otrzymaniu mojego listu jakis pan dzwonil do mnie mowil ze ma dla mnie promocje i w ogole no to sie zgodzilam jednak zatrzymac. Po kilku miesiacach odloczyli internet i stwierdzili ze tak chcialam. Nikt nie mial zapisanego zeby ktos do mnie dzwonil. Huh na nic jakies tlumaczenie. W koncu dalam sobie spokoj i przeszlam do UPC.
_________________
...stoję, nic więcej i nic mniej niż człowiek
z każdą wadą i zaletą gotowa konsekwencje ponieść...
 
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 9:40 pm   

a ja mam Vodafone,abonament plus wykupiony pakiet Blox (dodatkowo 10 euro) Pakiet ten daje tanie rozmowy m.inn. do Polski na stacjonarne telefony.Koszt minuty to chyba 0,12 euro za minutę.Tak,że pisanie że to takie drogie to mała przesada.Ale aby tanio dzwonić trzeba aktywować opcję Blox- dzwonienie na telef.stacjonarne za granicę.Koszt to dodatkowo 10 euro na miesiąc.
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 9:45 pm   

KPN to wogole zenada! zreszta co bede opowiadala, polecam kazdemu (kto zna troszeczke holederski) lekture co pisza ex i obecni klienci tej poteznej korporacji.
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 10:07 pm   

Lusia wszędzie jest 3-miesieczny okres wypowiedzenia nawet w Polsce.I spójrz jeszcze jaką karę będziesz musiała zapłacić za wcześniejsze zerwanie umowy.Zresztą w PL także abonament jest automatycznie przedłużany jeśli 3-miesiące przed końcem nie wyślesz wypowiedzenia...
Troszkę poczytania a nie od razu z wielką buzią że oszuści itp itd
Osobiście mamy 2 abonamenty KPN i jeden z Voodafone i jakoś problemów nie ma i nie było...
Także z wypowiedzeniem wcześniejszym 3 miesiące przed zakończniem umowy...
Rachunki się zgadzają, internet też jest ok...
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 10:19 pm   

legolasiku no chyba zesmy sie nie zrozumieli do konca. naleze do osob opanowanych i nigdy by mi do glowy nie przyszlo osadzac kogos i nazywac oszustem zanim doglebnie nie poznam calej sytuacji.

fajnie ze wielu ludziom podoba sie vodafon jak jestescie zadowoleni to super, mnie natomiast urazilo vodafon i dlatego pisze i nie polecam tego operatora ani bajek jakie wciskaja w belcompany w almere.

oczywiscie ze 3 miesiace to norma i tez wiem o karze. z tele 2 nie dostalam zadnej kary, natomiast dostalam bardzo pozytywny list o zakonczewniu abonamentu. a co do mojego listu zostal tak napisany zeby ewentualna odpowiedz dawala mozliwosc w najblizszym mozliwym terminie zamkniecia tego abonamentu bez dodatkowych kosztow. nie sadzilam ze musze tutaj dla ciebie cala tresc listu wklejac :039:
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
maario 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 19
Wysłany: Pią Paź 02, 2009 6:46 pm   

Mam abonament w Vodafone,w grudniu kończy mi się kontrakt i nie mam zamiaru go przedłużać.Ale niestety mam mały problem ponieważ jestem już w PL a do NL nie mam zamiaru wracać.Jak zrezygnować z abonamentu?Na pewno napiszecie że mam wysłać pismo do Vodafone o rezygnacje,tylko że ja nie znam na tyle holenderskiego żeby takie pismo napisać.Co robić???????
 
 
MiniSmurfin 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2008
Posty: 733
Skąd: Alphen a/d Rijn
Wysłany: Pią Paź 02, 2009 7:28 pm   

maario, to powinno Ci pomoc , zobacz tutaj
 
 
 
Gryzomir 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 136
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 12:05 am   Re: VODAFONE- ROZCZAROWANIE

Ja bym olal Vodafone. Mialem Vodafone ale teraz mam T-Mobile i ma duzo lepsze pokrycie. Ale jesli chcecie dokopac torbie z Vodafone to zadzwoncie na 0800-0560 i poskarzcie sie najlepiej po holendersku lub po angielsku czy tez niemiecku ze byliscie ofiarami dyskryminacji (to centrala Vodafone). Jesli oleje was Vodafone to zadzwoncie na 0900 2 354 354. To jest discriminatiebueau. Oni na prawde dobrze dzialaja. Mam juz doswiadczenie z nimi.

Telefon do T-Mobile kupilem na http://www.gsmstunts.nl/. Jedyne czego oni chca to kopia holenderskiego prawa jazdy ktore zalatwicie w kilka tygodni w gminie. Tyle tylko ze trzeba czekac tydzien albo dwa na telefon.

Ale jesli nie macie meldunku w NL to moze byc problem. Wtedy najlepiej kupic prepaida.

A poza tym nie dajcie sie zgnoic faszystom.

Groentjes!
Gryzomir.
Ostatnio zmieniony przez Gryzomir Sob Paź 03, 2009 12:16 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group