NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjeżdzam 3-4 sierpnia do Holandii i mam kilka pytań.....
Autor Wiadomość
szczurek1984 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1
Skąd: Opole-Poland
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 3:07 am   Wyjeżdzam 3-4 sierpnia do Holandii i mam kilka pytań.....

Witam Was, jestem na forum nowym użytkownikiem i jest to mój pierwszy post.
Na początku sierpnia tzn. 3-4.08 wyjeżdzam z dziewczyną do Holandii do pracy na okres około 2 lat. Może dłużej jak sie nam będzie dobrze wiodło. Znajomi załatwili nam prace na magazynie. Ale mniejsza o to.
Mam parę pytanek: 1) Jakie ciuchy tam zabrać?? Słyszałem że nie jest tam za ciepło :/
2) Jaka jest o tej porze roku pogoda, czy pada deszcz?? i czy często pada??(jeśli pada:) )
3) W jakich mniej więcej cenach są rowerki MTB??

Być może zostały założone juz na forum jakieś posty tych moich pytań, jednak prosiłbym o odpowiedzi na nie:)

Jest to mój pierwszy wyjazd z dziewczyna za granice do pracy:/ szczerze to troche sie boimy.

pozdrawiam wszystkich.
 
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 9:30 am   

Z pogoda jest roznie, zabierz letnie ciuchy bo moga byc upaly, dizisiaj zapowiada sie bardzo goracy dzien. Ale slyszalam ze ma byc w piatek 18 sopni tylko. Takze na pewno troche koszulek z krotkim rekawem, troche z dlugim, dlygie spodnie, krotkie, buty zakryte i otwarte, czyli wszystkiego po troche. No i ostatnie tygodnie padalo kazdego dnia. Ale jest mniej wiecej tak jak w Polsce, raz tak, raz tak....moze wiecej troche padalo w Holandii niz w Polsce w ostatnim czasie.
 
 
mroweczka 
Gaduła


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 192
Skąd: Loenen aan de Vecht
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 9:31 am   

Pogoda jest rozna..raz pada , raz swieci slonko, zimy raczej tu niema..ale radze zaopatrzyc sie we wszelkiego rodzaju odziez. :)
 
 
 
mroweczka 
Gaduła


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 192
Skąd: Loenen aan de Vecht
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 9:33 am   

:shock: niezauwazylam twego postu Aniu ..i napisalam praktycznie to samo :) ale niech se juz zostanie :) pozdrawiam....
 
 
 
szczurek1984 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1
Skąd: Opole-Poland
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 9:50 am   

dzieki wam :) a wiecie jeszcze w jakies cenie sa rowerki górskie? tak mniej wiecej. i czy to prawda ze bikow sie tam nie przypina? :)
 
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 12:08 pm   

Co do rowerkow to ceny sa zroznicowane, mozna kupic uzywany za naprawde przystepna cene.... :) A jezeli chodzi o przypinanie rowerow :D hmmm.... zaopatrz sie w naprawde konkretny lancuch...
 
 
szczurek1984 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1
Skąd: Opole-Poland
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 2:02 pm   

Czyli jednak kradną :/ w sumie to chyba wszędzie kradną. narazie dzięki wszystkim za info. jak będę miał jeszcze jakieś pytanka to sie do Was zwrócę :) pozdrawiam
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 4:46 pm   

szczurek1984 napisał/a:
dzieki wam :) a wiecie jeszcze w jakies cenie sa rowerki górskie?


heh... w holandii jest moda na tak zwane babcine rowery:-)...

generalnie mozna nowy rower kupic od 100 euro w zwyz... zalezy co chcesz i i jaki rower chcesz:-)
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 1:23 am   

czesc :D tanszych nie znalazlam http://www.matrabike.nl/2...ina/homeNL_2007
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
szczurek1984 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1
Skąd: Opole-Poland
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 6:01 pm   

na pewno nie chodzi mi o tzw. ,,holenderke" :) chce kupic normalny rower gorski. tak do 1500zl. czy mozna cos porzadnego juz za to kupic czy jakąś ,,padake" nie wiem po prostu jakie sa tam ceny. u nas w Polsce za tą kwote mozna kupic w miare dobry rower. oczywiscie uzywany.
 
 
 
meg 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 6:30 pm   

Zbyt fajnego roweru nie polecam.
Ja mialam "coolerskiego" gorala, to mi go ukradli z parkingu dla rowerow w pracy (mimo, ze klatka dla rowerow zamykana- wejscie teoretycznie tylko dla pracownikow, z kamerami, a rower przypiety lancuchem!).
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 7:47 pm   

Ogólnie prawie nikt tu nie jezdzi rowerami typu MTB , tutaj sa niziny a nie góry wiec to nie potrzebne , najlepsze sa oma fiets sam takim jezdze szybko wygodnie i schludnie :) A ceny rowerow to jak juz wczesniej powiedziano od 100 E ( uzywane tez sa za 50 oma fiets mozna miec ) do takich cen ze mozna samochod za to kupic :)
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 10:01 pm   

Cytat:
Ogólnie prawie nikt tu nie jezdzi rowerami typu MTB
ogolnie to sie ...mylisz, jezdzi sie rowniez na goralach ...wiadomo ze nie na zakupy!!!!ale takie rowerki sa tu w uzytku tez...no ale pewnie to skomentujesz po swojemu '.... :wink:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group