NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
rady-porady
Autor Wiadomość
Madziunia
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 8
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 12:54 pm   

kurcze a powiedzcie mi haga to w jakim regionie ejst (bo tam trzeba wpisac region) i co mam tez zaznaczyc by mi wyszukało normalne mieszkanie do wynajęcia
 
 
Blackangel
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 25
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 1:52 pm   

Zuid Holland:)
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 4:36 pm   

Dziewczyny nie jestem zla ale chcialabym poprosic abyscie nie przerobily tego tematu na pytania-odpowiedzi, rady-porady.
Forum nie jest az takie z super opcjami by go ladnie urzadzic i jezeli zacznie sie tu pogadanka to w koncu te linki znikna w natloku innych postow i nie bedzie sumie sensu dalej tego prowadzic...
 
 
ramziq
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 28
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 11:07 pm   

wszystko pieknie ladnie ale jak ktos nie zna holenderskiego to jak ma poszukac na tych stronkach czegokolwiek?
ja np. nie umiem ni w zab holenderskiego i nie mam nikogo kto moglby mi pomoc wiec klops jest.:(((
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 3:08 pm   

ramziq, podsumuje to tak
Cytat:
wszystko pieknie ladnie ale jak ktos nie zna holenderskiego to jak ma poszukac na tych stronkach czegokolwiek?
ja np. nie umiem ni w zab holenderskiego i nie mam nikogo kto moglby mi pomoc wiec klops jest.Sad((


w takiej sytuacji czego Ty szukasz w Holandii???? :?

Kazda prawie strona ma tlumaczenie w ang ewentualnie musisz uzyc tlumacza ale... gdy juz zechcesz cos zarezerwowac np przez telefon to nie wiem czy to bedzie mozliwe jezelinie znasz holenderskiego lub ang wiec znow powraca pytanie :arrow: czego Ty szukasz w Holandii???? :?

:)
 
 
winyl
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 10:53 am   

[quote="Renata_H"]ramziq, podsumuje to tak
Cytat:
wszystko pieknie ladnie ale jak ktos nie zna holenderskiego to jak ma poszukac na tych stronkach czegokolwiek?
ja np. nie umiem ni w zab holenderskiego i nie mam nikogo kto moglby mi pomoc wiec klops jest.Sad((


w takiej sytuacji czego Ty szukasz w Holandii???? :?

Droga Pani Renato_H!
Dziękujemy bardzo za linki. Upomina Pani innych cytat:
"Dziewczyny nie jestem zla ale chcialabym poprosic abyscie nie przerobily tego tematu na pytania-odpowiedzi, rady-porady"

a sama Pani nie przestrzega swoich zasad. Może nie jest Pani zła ale opryskliwa i nadenta. Znam wielu Polaków mieszkajacych od dawna w Holandii którzy nie wiele mówią w tym języku ani po angielsku czy niemiecku, a świetnie dają sobie rade. Nie każdy kto wyjeżdza za granice mósi umieć dany język w takim stopniu aby rozumieć tekst na stronach internetowych. A może ramziq przyjechał tu aby nauczyć sie holenderskiego..... po co te złosliwości????
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 12:22 pm   

[quote="winyl"]
Renata_H napisał/a:
ramziq, podsumuje to tak
Cytat:
wszystko pieknie ladnie ale jak ktos nie zna holenderskiego to jak ma poszukac na tych stronkach czegokolwiek?
ja np. nie umiem ni w zab holenderskiego i nie mam nikogo kto moglby mi pomoc wiec klops jest.Sad((


w takiej sytuacji czego Ty szukasz w Holandii???? :?

Droga Pani Renato_H!
Dziękujemy bardzo za linki. Upomina Pani innych cytat:
"Dziewczyny nie jestem zla ale chcialabym poprosic abyscie nie przerobily tego tematu na pytania-odpowiedzi, rady-porady"

a sama Pani nie przestrzega swoich zasad. Może nie jest Pani zła ale opryskliwa i nadenta. Znam wielu Polaków mieszkajacych od dawna w Holandii którzy nie wiele mówią w tym języku ani po angielsku czy niemiecku, a świetnie dają sobie rade. Nie każdy kto wyjeżdza za granice mósi umieć dany język w takim stopniu aby rozumieć tekst na stronach internetowych. A może ramziq przyjechał tu aby nauczyć sie holenderskiego..... po co te złosliwości????



:lol:

tak, moze to prawda ale w tym momencie nie odpisuje twoim znajomym ktorzy bez znajomosci jezyka swietnie sobie radza w holandii ale komus kto przyjezdza tu i juz na poczatek placze ze nie potrafi znalesc mieszkania bo nie romumie co tam pisze.

nie watpie ze wiele ludzi swietnie sobie poradzilo, wierze ze zdzieki zaparciu i wytrwalosci to sie udalo... jednak niewszyscy tacy sa...

winyl, juz nie jestem taka nadeta, urodzilo mi sie dzieciatko wiec miejmy nadzieje ze troche slodsza sie zrobie ;)

przepraszam za bledy ale jedna reka pisze
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 7:18 pm   

temat podzielilam i przenioslam do innego tematu...
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 10:19 pm   

a nie czasem do innego dzialu? :wink: tylko gdzie ? :)
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:53 am   

jak i do innego dzialu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group