NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie szukać pomocy!
Autor Wiadomość
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 7:43 pm   

atenat77 napisał/a:
kocica, gdybyś czytała uważnie i myśłała inteligentnie to zauważyłabyś, że:
1. ubezpieczenie jest obowiązkowe nawet i w Polsce i każdy z nas to wie bo to oczywiste,
2. jeśli się nie ubezpieczysz nikt do więzienia cię za to nie wyśle, no chyba, że głupia jesteś dasz się leczyć i nie zapłacisz,
Nie "musisz" się ubezpieczać ale musisz znać konsekwencje w przypadku korzystania usług lekarskich itp. Nazywa się to "ubezpieczenie obowiazkowe" bo większosć ludzi jest ignorantami i olewa to a potem jak piszesz jest płacz i tu ci przyznaję racje. NIkt natomiast nie da ci nakazu na obowiązkowe ubezpieczenie - widzisz te różnice teraz?


Nie wiesz o czym piszesz kobieto. W Polsce ubezpieczenie nie jest obowiązkowe, w przeciwieństwie do Holandii!!
 
 
alutka321 
Poczatkujacy
alutka

Wiek: 57
Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: rotterdam
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 8:30 am   

Witam wszystkich i dziękuje że staracie się mi pomóc ! Ale to mi teraz wygląda na wielką przepychankę kto ma rację.Swoją prośbą nie chciałam wywołać burzy, tylko oczekiwałam jakiejś (rady,pomocy), a rozpętałam jakby małą wojnę na słowa i racje. Jasne jest jedno że bez pracy,bez ubezpieczenia nie mam szansy przetrwania w NL. I jestem tego świadoma ale czasem cuda się zdarzają i ja mam nadzieje że ten cud nastąpi tylko pozostało mi w to wierzyć i proszę nie kłóćcie się z mojego powodu bo zle sie z tym czuje a to mi nie pomaga. Proszę was bardzo!!!ALUTKA.
_________________
alutka
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 8:52 am   

alutka321, a mam pytanie jak to bylo z tymi pomocnymi dlonmi ???
byly one czy tylko wiel mowy o tym a jak co do czegos kazdy ma inne zajecia i niestety ci pomoc nie moga ???
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
alutka321 
Poczatkujacy
alutka

Wiek: 57
Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: rotterdam
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 8:40 am   

Nie chciała bym nikogo urazić ale kilka osób zadeklarowało swoją pomoc w tłumaczeniu ,jak chciałam ją przyjąć w odpowiedzi dostałam , że pomogła by mi ale ... zawsze jest jakieś ale. Odnoszę wrażenie że to tylko puste pisanie dla zabicia czasu . Na priw zaoferowały się osoby które nie wymądrzały sie a chcą naprawde pomóc w rezultacie jest tak że dużo mówić mało robić bo nie ma czasu na nic innego. Dziękuje tym osobom które naprawdę chcą jakoś pomóc a nie wymądrzają się . alutka.
_________________
alutka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group