NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
16-latek trudna sytuacja!
Autor Wiadomość
Atryda 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 22
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 9:35 am   

Popracuje troche w rzeżni to mu sie odechce holandii :031:
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 9:39 am   

:043: :043: wiecie na poczatku nawet chlopaka mi sie zal zrobilo, no ale pierwsza ocena czesto zgubna jest. a tu jaki zaskakujacy koniec!

:119:
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
Manhunt 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 10:08 am   

No,ja pirnicze ale czad....małolat w trudnej sytuacji - błeheheheheh.
Koleś mnie osłabił - sądząc z "ostatniego,zaskakującego rozdziału historii tego postu" to on ma takie samiutkie podejście do pracy jak większość "młodzieży"(bleheheheheehe) przyjeżdżającej tu,której się wydaje,że jest light bo "legal i koffiki i ....."......żal.
Życzę Ci synku żebyś trafił w tej rzeźni na jakiegoś sympatycznego turka czy innego zjeba co cierpi na manię wyższości,a odechce Ci się i palenia....i picia,i życia też w pewnym sensie.Ale się pewnie czegoś nauczysz - szacunku do pracy....albo i nie,a wtedy lepiej wracaj do domku,bo nigdzie nie będzie dobrze.
Tak w ogóle to zajebiście na miejscu pytanie o te koffiki w stosunku do "tytułu" tematu - błeheheheheheh.Trudna sytuacja...no,bo nima jeszczek legala.
A Ty,suska to gówno wiesz - małolat Ci powiedział - ktoś inny kupi i ch.... - błeheheheehe,zajebisty szacunek,a popatrz Pani - imię takie Biblijne - hehehehe
_________________
Extreme Conditions Demand Extreme Responses
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 2:21 pm   

Manhunt napisał/a:
A Ty,suska to gówno wiesz - małolat Ci powiedział - ktoś inny kupi i ch.... - błeheheheehe,zajebisty szacunek,a popatrz Pani - imię takie Biblijne - hehehehe


Tak to Ty sobie mozesz mowic do Twojej szanownej matki jak CI na to pozwoli, a nie do mnie. I Ty kogos chce pouczac o szacunku :lol: ? SZACUN!
A niech mu kupuje kto chce, niech sobie dzieciak dziury w mozgu robi, zanim mu sie jeszcze wyksztalcil ostatecznie. Mnie to tam zwisa i powiewa.

Od mojego imienia tez sie odstosunkuj.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 3:05 pm   

suska napisał/a:
Manhunt napisał/a:
A Ty,suska to gówno wiesz - małolat Ci powiedział - ktoś inny kupi i ch.... - błeheheheehe,zajebisty szacunek,a popatrz Pani - imię takie Biblijne - hehehehe


Tak to Ty sobie mozesz mowic do Twojej szanownej matki jak CI na to pozwoli, a nie do mnie. I Ty kogos chce pouczac o szacunku :lol: ? SZACUN!
A niech mu kupuje kto chce, niech sobie dzieciak dziury w mozgu robi, zanim mu sie jeszcze wyksztalcil ostatecznie. Mnie to tam zwisa i powiewa.

Od mojego imienia tez sie odstosunkuj.


Suska chyba zle zrozumialas, Manhunt chcial zacytowac mlodego, troche przekrecil, a le na pewno chodzi o to:

Mateusz1992 napisał/a:
ah suska :P malo wiesz ;D Szkoda ze nikogo w den haagu nie znam ;/


To samo dotyczy imienia - Mateusz, ze biblijne,tu nie chodzi o Ciebie. :039:
Ostatnio zmieniony przez Witch01 Śro Paź 21, 2009 3:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
praca_j 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 25
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 3:56 pm   

młody jak tu twoja matka mieszka to ty lepiej do szkoły idz!!!!!! lepiej na tym wyjdziesz niż na tej pracy w rzeźni... masz zycie przed soba a wiecznie w tej żeźni pracował nie będziesz... poza tym zawsze możesz sobie dorabiac jak juz wspominałam.. ojejciu czemu te dzieciaki teraz takie głupie... jeszcze w takim kraju!!! nie dosc że mogą się uczyc czego tylko chca to jeszcze im za to płacą...do tego mogą sobie dorabiac a nie tak jak w polsce- jak gdzies chcesz dorabiac to ci zabierają i te 300zł stypendium... :072:
 
 
Agss 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 4:05 pm   

A w Polsce nie ma tak czasem obowiazku nauki do 18 roku zycia? Bo jak ja wyjezdzalam musialam wyslac zaswiadczenie ze tu do szkoly zapisana jestem.
 
 
Manhunt 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 4:08 pm   

Dzięki Witch01,i no commends...
_________________
Extreme Conditions Demand Extreme Responses
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 6:05 pm   

Manhunt napisał/a:
Dzięki Witch01,i no commends...


nie "no commenTs", tylko naucz sie pisac po polsku.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Śro Paź 21, 2009 6:16 pm   

suska a ciebie jakas depresja pogodowa dopadla?
Czy ludzie nie widza innych rzeczy w holandii jak tylko trawka? mlode to i glupie, troche podrosnie ,,naprawde" popracuje i szacunku moze (moze nie) do pracy, pieniadza i zycia nabierze. a my nie zloscmy sie na dzieciaki, pewno wiekszosc z nas w wieku 16 lat dobrze w glowie tez nie miala poukladane. :073:
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group