NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Duuvelke
Pią Paź 30, 2009 11:15 pm
Kolejne pismo z belastingu i kolejny problem
Autor Wiadomość
ryba1777 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 6
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 9:32 pm   Kolejne pismo z belastingu i kolejny problem

Witam otrzymałem dzisiaj pismo z belastingu o nastepującej treści:

U heeft een rekeningnummer aan mij opgegeven voor de Inkomensheffting.

Ik heb dit rekeningnummer XXXXXXX opgenomen in mijn administratie.

Vanaf nu zal ik voor deInkomensheffing dit nieuwe rekeningnummer gebruik voor de uitbetaling van uw terbuggave(n) of voorschot(ten).

Wijzigen rekeninnummer voor Belastingen

wilt u het rekeningnummer voor uw belastingen wijzigen, dan kunt u het formulier Wijzigen rekeninignummer downloaden van www.Belastingdienst.nl.
Dit formulier kunt u viden bij zowel het tabblad particulieren als het tabblad ondernemers, onder het hoofstuk betalen.

Wijziegen rekenininummer voor Toeslagen

Wilt u het rekeningnummer voor uw Zorg-, Huur- of Kinderopvangtoeslag wijzigen, dan kunt u het aanvraag- en wijziginprogramma downloaden van www.Toeslagen.nl.
Als u nog vragen heeft over deze brief, kunt u bellen met de Belasting telefoon...

Chodzi mi o te cyferki co zrobiłem w formie czerwonych krzyżyków, gdzieś wyczytałem szukając o co chodzi, że w tym pismie przysyłają potwierdzenie zapisania w rejstrze numeru konta bankowego i jeśli numer konta w tym liście podany się zgadza to tylko czekać na pieniądze, ale tutaj nigdzie oprócz tych cyfr co na czerwona niema żadnych numerów, więc czy to jest ten numer co oni zaksięgowali i mam zgłosić, że zły czy to jakiś numerek mi przydzielony i tutaj nie ma pokazanego zaksięgowanego numeru i ktoś wprowadził mnie w błąd ?? Bardzo prosze o pomoc.
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 9:46 pm   

Jeśli te zaznaczone na czerwono krzyżyki to twój numer to wszystko jest OK.Belasting wysyła to pismo abyś mógł w razie czego dokonać zmiany.Ale jeśli te krzyżyki to twój numer to nie musisz nic robić.
 
 
ryba1777 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 6
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 10:31 pm   

Niewiem czy numer jest prawidłowy, bo to numer cioci na który pieniądze przyjdą,a ona sama wypełniała w Holandii, ale jeśli ten numer jest 7 cyfrowy to chyba zły, bo nie za mało cyfr??
 
 
MiniSmurfin 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2008
Posty: 733
Skąd: Alphen a/d Rijn
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 10:55 pm   

ryba1777, numery rachunkow w dawnym Postbanku byly i nadal sa 7mio cyfrowe.
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 11:15 pm   

tlumaczenia umieszczamy w tym temacie:
http://www.niedziela.nl/f...p?t=989&start=0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group