NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA na firme WORLD WIDE STAFFING - WWS w AAlsmeer
Autor Wiadomość
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 2:06 pm   

takajaa napisał/a:
nie wiem czy anonimek to sylwia czy nie. ale ja przed sylwia przestrzegam. znam ja osobiscie, wiem ze ksiegowa z wws robila dla sylwii pewne sprawy finansowe i wlasnie dlatego np ludzie pracujacy w tfa nie dostawali pieniedzy na czas lub odpowiednio naleznych sum. rowniez zmiana umow w bardzo szybkim czasie (na kwocie brutto pieczatka by nie bylo wyraznie widac (oczywiscie zmiana na mniejsze pieniadze).widzialam na wlasne oczy.
co do wws z aalsmeer UWAGA ZMIENILI NAZWE na BETER@WORK takze nie dajcie sie teraz naciagnac na ta firme.to ci sami ludzie tylko nazwa inna.
ja mam adwokata,dziala bo z wws tylko tak mozna. nie obchodzi mnie czy ktos tu kogos obraza bo to nie wojna miedzy ludzmi i roznymi osobami ale wojna z wws i jego pracowanikami a w szczegolnosci gerardine i willemem. aczkolwiek leo kierowca to wielki rasista.


O Prosze jaka poprawa, nie no przepraszam za sarkazm :P
Widze konkrety, a czy moge miec kilka pytan ?? Co to jest tfa ?? I w jaki sposob zauwazylas , ze zmieniaja kwote brutto na umowie, musialas byc bardzo blisko tego zdarzenia.
Co to drugiej firmy, zgadzam sie z Toba w 100%.
 
 
takajaa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 6
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 2:32 pm   

ludzie z wws pracowali dla firmy TFA (praca przy kwiatach) niedaleko aalsmeer.tak umowe widzialam,sylwia kazala bardzo szybko ja podpisac ale nie wszyscy sa tacy glupi by podpisywac cos czego sie nie czyta.na pozostale pytania moze ci odpowiedziec sylwia osobiscie,numer do jej biura latwo mozna znalesc na internecie a swinia nie jestem i jej prywatnej komorki nie podam.to tyle co mam do powiedzenia na temat sylwii.ale to nie tylko ludzie z TFA ktorzy pracowali.niektorzy ludzie przyjechali,sylwia obiecala prace,ludzie siedzieli w domu (sassenheim) okolo 10-14 dni,za dom chciala pieniadzy ale prace tylko obiecywala i jej nie zalatwila.jak juz wyzej napisalam to tyle na temat sylwii i jej biura.ja walcze z wws.
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 2:46 pm   

Oki rozumiem, ale nie odpowiedzialas mi na drugie pytanie.Napisalas, ze widzialas na wlasne oczy jak zmieniali stawki brutto na umowie. A z jakiej stawki na jaka, bo to wazne..?? I w jakich okolicznosciach bylas tego swiadkiem, to znaczy wiesz, siedzials z nimi przy biurku jak to robili. Czy pokazywali ci juz zmeinnione..??

[ Dodano: Pią Wrz 04, 2009 2:50 pm ]
takajaa napisał/a:
ludzie przyjechali,sylwia obiecala prace,ludzie siedzieli w domu (sassenheim) okolo 10-14 dni,za dom chciala pieniadzy ale prace tylko obiecywala i jej nie zalatwila.jak juz wyzej napisalam to tyle na temat sylwii i jej biura.ja walcze z wws.



A to wiesz, ze to jest bardzo powszechny przypadek wsrod biur pracy i nie zdarzal sie tylko tam. W wiekszosci biur sa opoznienia, to nie tylko winna osob z biura pracy, ale rowniez firm-klientow. Raz chca pracownika , raz nie...., raz sami nie wiedza czego chca.
 
 
takajaa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 6
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 3:25 pm   

posluchaj anonimek jesli jestes fanem sylwii i chcesz poznac zasady dzialaia jej biura to juz ci powiedzialam zadzwon do niej,umow sie na spotkanie i pogadaj,moze ci zalatwi prace jakas fajna dobrze platna.ja to mam gdzies.powiedzialam ci ze mnie sylwia nie obchodzi,ja po prostu z nia i z wws nie chce miec nic wspolnego.a jesli chodzi o opoznienia w wyplatach to sie zgadza ale nie opoznienia okolo 21 dni.a co innego na umowie.moze sylwia mysli ze ludziom to zaimponuje ze podjedzie fajna fura,ladnie sie usmiechnie i stanie sie wiarygodna ale mnie to zwisa.jak ona pracuje,co robi,jak prowadzi biuro.jesli ludzie chca moga dla niej pracowac,nikt nikomu tego nie zabrania.i nie zwracaj sie do mnie wiecej o pytania na temat sylwii poniewaz juz wczesniej powiedzialam ze ja walcze z wws a nie sylwka.
 
 
anonimek_ 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:56 am   

Sluchaj nie jestem fanem Sylwi, bardziej jestem zwolennikiem dyskusji i dyskutowac lubie i zarowno odpowiadac na pytania jak i je zadawac. Z tym , ze ty po drugim takim samym pytaniu odnosnie szczegolow, a diabel tkwi w szczegolach, unosisz sie nie wiem czemu. Moge tylko ci powiedziec, ze Twoja odpowiedz dla mnie swiadczy o wszystkim. Czy zadalem ci pytanie czy ci Sylwia cie obchodzi?...NIE!! To czemu mi odpowiadzasz, ze ...Nie, jak nie to bylo tematem dyskusji. To raz , a dwa to skoro zwisa ci to, ze podjedzie takim a nie innym samochodem , to po co o tym piszesz ??
Ja rozumiem, ze jestes na sciezce wojennej z WWS, i zycze ci wygranej sprawy, szczerze, ale po prostu czytaj dokladniej. To co pisalem nie mialo na celu KOGOS BRONIC CZY OBRAZAC, po prostu dyskutowalem,...generalnie z mojej strony to juz wszystko!!
 
 
Aapie 
Poczatkujacy
Aapie

Dołączyła: 14 Lis 2009
Posty: 3
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 9:49 pm   

Anonimek, fanem Sywli moze nie jestes, bo az taka gwiazda (za jaka sie uwaza) to ona nie jest, zeby fanow miec..(wrecz przeciwnie). Nie rozumiem tylko dlaczego ja tak bronisz? Mowa tu byla o uitzendbureau, a nie o niej. Wg mnie jestes jej albo jakas rodzina, albo dobrym znajomym, ktory nigdy nie mial "przyjemnosci" dla niej pracowac. Znam niewiele osob (czy wogole takie jeszcze znam..?), ktore sa zadowolone ze wspolpracy z nia, a tych ktore nie sa zadowolone nie jestem w stanie zliczyc.. Wiec to chyba o czyms swiadczy.. Pozdrawiam.
 
 
justyna1979 
Poczatkujacy
Justyna

Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: Haarlem
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 9:46 am   

Witam! Może ktoś z was wie gdzie ta banda oszustów czyli wws teraz się ukrywa? Chodzi mi o jakiś adres ich ,,biura,, bo Zwaag jest już chyba nie aktualne. Wysłałam tam list polecony i wrócił z powrotem. A może gdyby ich tak odnaleść zebrać wszystkich oszukanych przez nich ludzi i złożyć im ,,przyjacielską,, wizytę?
 
 
 
OK57 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 11:45 am   

Firma World Wide Staffing jet nadal zarejstrowana w Izbie Handlowej KvK.

Detale ze strony www.kvk.nl

Naam: World Wide Staffing B.V.
Vestigingsadres: De Corantijn 18 F
Vestigingsplaats: 1689AP Zwaag
KvK-nummer: 37109379 0000
Soort Inschrijving: Hoofdvestiging
 
 
justyna1979 
Poczatkujacy
Justyna

Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: Haarlem
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 12:38 pm   

Właśnie na ten adres wysłałam swój list. Może być tak że zobaczyli nadawcę i nie odebrali. Albo tak że są tam tylko zarejestrowani ale nie urzędują pod tym adresem bo telefonu tam też nikt nie odbiera.
 
 
 
carramba 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 2:43 pm   re

zwykle po zakonczeniu pracy firma wyplaca jakieklowiek nalezne pieniadze do 6 tyg!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group