NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSZUST Z DEN HAAG!!!
Autor Wiadomość
zuzia444 
Poczatkujacy
zuzia444

Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 3
  Wysłany: Śro Lis 18, 2009 1:21 pm   OSZUST Z DEN HAAG!!!

Ostrzegam przed oszustem rzekomo załatwiającym pracę w Holandii.Jest to Pan Norbert i jego nr tel.+31626192451.
Oszust jakich mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sama się przekonałam.Pracy nie ma a zarabia na mieszkaniach.Nie dajcie się nabrać na jego obietnice.
Ostatnio zmieniony przez zuzia444 Śro Lis 18, 2009 1:46 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
carramba 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 2:38 pm   Re: OSZUST Z DEN HAAG!!!

zuzia444 napisał/a:
Ostrzegam przed oszustem rzekomo załatwiającym pracę w Holandii.Jest to Pan Norbert i jego nr tel.+31626192451.
Oszust jakich mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sama się przekonałam.Pracy nie ma a zarabia na mieszkaniach.Nie dajcie się nabrać na jego obietnice.


moze niech pani napisze gdzie go pani znalazla, zeby inni sie nie "nadziali"
 
 
zuzia444 
Poczatkujacy
zuzia444

Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 3
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 4:26 pm   

Znalazłam go w tym forum.Oferuje prace a pracy nie ma.Nie znam dokładnie firmy bo byłam tam tylko tydzień ale jest to firma którą prowadzi Turek a pan Norbert pomaga tym którzy nie znaja języka holenderskiego.Mnie oszukał w ten sposób ze zadzwoniłam do niego z pytaniem o pracę.Powiedział że jest praca przy owocach,stawka do 23 lat 7,50 na rękę a powyżej 23 lat 8,50 na rękę.Mieszkań firma nie posiada więc zalatwiła nam mieszkanie niby maklerka która za usługę wzięła po 60 e od osoby-byłam tam z mężem i kuzynem.Mieszkanie w opłakanym stanie,okna się nie domykały powiązane na sznurkach,grzejników nie było, dał do dyspozycji 2 pokoiki gdzie w jednym było łóżko a w drugim materac i nic więcej.Torby musielisy chować pod łóżko ,ze niby tu nie mieszkamy.Dodatkowo były jeszcze 4 pokoje w których mieszkali Turcy.Za ten luksus Pan Norbert żądał 70e tyg płatne z tygodniowym wyprzedzeniem więc bylismy tam tydzien,nie przepracowalismy ani jednej godziny a zapłaciliśmy po 130 e-makler plus mieszkanie i po tygodniu pan Norbert znowu przyszedł po 70 e za nastepny tydzien ale jak powiedzielismy ze nie mamy bo jeszcze nie pracujemy to dał nam pół godziny na opuszczenie mieszkania.
Jeżeli chodzi o pracę to zanim pojechalismy miała być przy owocach-na miejscu okazało się że tam nigdy nie było i nie będzie owoców.W poniedziałek mieliśmy pójść do pracy do kwiatow.Kazał nam rano o 5,40 czekać na jednej ulicy i z tamtąd miał nas bus odebrac.Busa nie było.Zadzwoniliśmy do P.Norberta powiedzial ze to nie ta ulica i że sami zawaliliśmy.We wtorek mieliśmy isc na godz 14.00 ale o 13.00 zadzwonił ze dzis nie tylko od jutra ja do kwiatów a chłopcy do rozbiórek domów ja na godz 13.00 a chłopcy na 18,00 ale ok 11.00 zadzwonil i zapytał czy chcemy razem pracować przy mięsie.Zgodziliśmy się i praca znowu od jutra.W środe okazało się że dziś wolne bo praca od czwartku.W czwartek o godz 20.45 poszliśmy na busa znowu nie przyjechał.Pan Norbert powiedział,że bus był ale godzinę wcześniej a następnego dnia się zapomniał i powiedział,że bus nie przyjechał po nas bo stoi w naprawie.Zrobił się piątek mielismy czekać na cpn-ie na busa.Znowu nie przyjechał ,zadzwoniliśmy do Pana Norberta dlaczego busa nie ma to powiedział,ze bus juz 20 min czeka na nas na jednej z ulic.Pobieglismy tam ale busa nie było.znowu zadzwoniliśmy to powiedział,ze to nie ta ulica tylko inna i tak nas poganiał po Hadze.Znowu nie byliśmy w pracy.W sobote obiecał,że od poniedziałku napewno i zażądał kolejnych pieniędzy za następny tydzień za mieszkanie.Nie daliśmy i nas wyrzucił na ulicę, a na nasze miejsce napewno miał kolejnych chętnych na mieszkanie.Gościu zarabia na mieszkaniu a pracy nie daje.
OSZUST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
 
pawlucha77 
Poczatkujacy
spawacz

Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 8:00 pm   

post edytowany Regulamin forum
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lis 16, 2010 12:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 9:11 pm   

Ja takiego to (razem z numerem telefonu) bez chwili zastanowienia umiesciłabym pod tym ogloszeniem konkursowym na pierwszej stronie i to grubym tłustym drukiem ,coby kazdy otwierając strone juz mogł przeczytac o takim typie ! Przyjdzie czas ze przewiezie sie na własnym gównie i to tak bolesnie, ze te wszystkie osoby oszukane, to bedzie tylko Pan Pikuś w stosunku do jego bólu !!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group