NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Umowa z polskim pośrednikiem
Autor Wiadomość
papito19 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 9:35 am   Umowa z polskim pośrednikiem

Witam

Dostałem ofertę od polskiego pośrednika do pracy za granicą, jednak zostałem poinformowany, że będę musiał podpisać z nim jakąś umowę. Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim, czy to jest legalne, macie może jakiś wzór takowej umowy??

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

p.s. jeśli ktoś posiada takową umowę to czy mógłby mi ją przesłać na adres e-mail [email protected]

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 2:59 pm   

Przeciez kazdy podpisuje umowe o prace... Bez umowy jestes pozbawony jakichkolwiek praw (a raczej podstaw by je udowodnic). Nie wiem gdzie Ty widzisz problem. W Polsce tez pracujesz bez niczego?
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
papito19 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 11:58 am   

witam

Chodzi mi o to, że mam podpisać jakąś umowę z pośrednikiem w Polsce, a następnie umowę o pracę z Holenderską agencją pracy. I dlatego pytam się czy ktoś spotkał się z czymś takim oraz czy ma może jakąś kopię takiej umowy z polskim pośrednikiem. Ja wiem, że muszę mieć umowę o pracę i podpiszę ją z holenderską agencją pracy, jednak nie wiem dlaczego muszę podpisać umowę z polskim pośrednikiem, i nie wiem co jest w takiej umowie legalne a co nie... dlatego prosiłem o pomoc i ewentualnie przesłanie kopie takowej umowy na mój adres email.
 
 
windows 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 1:47 pm   umowa posrednictwa

Wiec podpisac umowe posrednictwa musisz,nielegalne jest to wtedy gdy takiej umowy nie ma,kazdy posrednik potrzebuje tej umowy do wlasnej dokumentacji,takie sa wymogi ustawowe.Umowa taka zawiera Twoje dane i dane posrednika,okresla gdzie wyjezdzasz i w jakim charakterze podejmiesz tam prace.W umowie zawarte sa rowniez paragrafy chroniace posrednika od ewentualnych reklamacji e.t.c.
Takze bez obawy mozesz podpisac taka umowe,ona do niczego tak naprawde nie zobowiazuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group