NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
opiekunka pytanie
Autor Wiadomość
wioleta2811 
Poczatkujacy
wioletka

Wiek: 36
Dołączyła: 01 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: zootemer
Wysłany: Śro Sie 19, 2009 1:49 pm   

Ta dziewczynka w grudniu skonczy trzy latka.w weekend mam sie spotkac z ta kobieta i rozmawiam.pilnowalam juz wczesniej dzieci dziewczynki i jednego chlopca.lubie to robic bo bardzo kocham wszystkie dzieci.wiec i dobrze sie nimi zajmuje bo gdyby zle im bylo u mnie to by nie chcialy przyjezdzac do mnie.ja pilnuje dzieci u siebie w domu wiec ta kobieta bedzie mi dowozila dziecko.mieszkamy w tym samym miescie wiec nie ma problemu z dowozeniem.pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez wioleta2811 Śro Sie 19, 2009 1:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Sie 19, 2009 4:00 pm   

Jezeli nie masz noza na gardle w postaci kredytu, utrzymania lub glodu, to apeluje aby naprawde nie akceptowac oferty za tak zlodziejska stawke (wiem, nie moja sprawa). Zauwaz - nawet w przeliczeniu to jest mniej niz pensja minimalna w Polsce. Na pelny etat to zaledwie 830zl!!!! (bo tu masz 9/8 etatu). Na przyszlosc ta sama babka nawet nie bedzie szukala nikogo pewnie nawet za 3e/h, bo sie nauczy, ze moze znalezc kogos za 1.20e. Jeszcze wstawanie zeby zdazyc na 5:30 rano. MASAKRA!
_________________
Dumny Polak
 
 
wioleta2811 
Poczatkujacy
wioletka

Wiek: 36
Dołączyła: 01 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: zootemer
Wysłany: Śro Sie 19, 2009 4:25 pm   

Niemam zadnych kredytow.tylko chcialam sobie czas zapelnic bo siedze w domu.ale kasa zawsze sie przyda.ta kobieta placie straszne pieniadze.wczesniej jak opiekowalam sie innymi dziecmi to dostawalam100euro za5dni.a pozniej mialam pkacone5euro na godzine.to jest racja w polsce bym tyle dostala albo i wiecej zalezy w jakiej pracy. chociaz by mi sie liczylo do emerytury.a tu nic nie liczy sie.polak polaka traktuje jak smiecia
 
 
 
karolcia8886 
Poczatkujacy
karolcia8886

Wiek: 35
Dołączyła: 09 Gru 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 1:05 pm   Re: opiekunka pytanie

za 100 euro tygodniowo wziela bym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group