NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KWB Net Techniek
Autor Wiadomość
czlowiek 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 4
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 3:37 pm   KWB Net Techniek

Chialbym zapytac czy sa jakies osoby, ktore pracuja przez ta firme, badz sie do niej zglaszaly.
Osoby pracujace prosilbym o opinie na temat warunkow placowych, relacji z koordynatorami, warunkow mieszkaniowych.
Nikt nic i nigdzie na ich temat nie pisze.
Prosze o opinie.

Pozdrawiam
 
 
 
Naznaczony 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Gru 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 8:52 pm   Re: KWB Net Techniek

czlowiek napisał/a:
Chialbym zapytac czy sa jakies osoby, ktore pracuja przez ta firme, badz sie do niej zglaszaly.
Osoby pracujace prosilbym o opinie na temat warunkow placowych, relacji z koordynatorami, warunkow mieszkaniowych.
Nikt nic i nigdzie na ich temat nie pisze.
Prosze o opinie.

Pozdrawiam


Czesc kolego. Powiem tak KWB Net-Techniek to bardzo dobra firma, duza jest holdingiem zatrudnia sporo ludzi. Jesli chodzi o twoje pytania to sprawa z KWB Net-Techniek wyglada tak; oni zatrudniaja tylko i wylacznie dobrych fachowcow z dobra znajomoscia jezykow, placa na czas, placa dobrze. Problem polega na tym ze trudno dostac sie do nich do pracy ze wzgledu na wysokie wymagania jakie stawiaja kandydatom. Podkreslam oni maja wysokie wymagania co do personelu, malo tego ich nie da sie sciemnic wszystko odbywa sie przez ich strone internetowa, caly proces weryfikacji i selekcji pracownikow, tam przechodzisz przez sito prawdziwe sito kolego. Dopiero na samym koncu jak zaliczysz test jezykowy otrzymasz oferte pracy. Dopiero wtedy nawiazany zostaje kontakt z toba przez kogos od nich z dyrekcji. Nie spelniasz wymogow jakie stawiaja zapomnij o pracy u nich. Jak pojawisz sie u nich w biurze to odesla cie na strone internetowa, ich strone www.kwbnet-techniek.com nikt nie bedzie z toba rozmawial dopoki nie przejdziesz calego procesu weryfikacji poprzez ich strone internetowa. Takze wizyta w ich biurze to szkoda czasu. Mi sie nie udalo zaliczyc testow jezykowych i kicha. Moze tobie sie uda. Powodzenia kolego.
_________________
Naznaczony
 
 
Skorpion78 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 4:24 pm   

Ja zaliczyłem testy językowe i kilka krotnie miałem maile czy nadal chcę dostać pracę. Raz zadzwonił do mnie chłopak i zaproponował bym kupił od nich narzędzia za 250 350 € już nie pamiętam, chodziło o to by ich pracownik miał narzędzia atestowane,ale które nie mają atestów? zdziwiło mnie to. Po za tym stwierdziłem iż mam wystarczająco dużo swoich i markowych narzędzi. Do dziś się nie odezwali mimo iż stwierdził ten koleś że mogę pracować swoimi narzędziami, tylko warunek że podpiszę pisemko iż moje narzędzia mają atest. Wyraziłem chęć podpisać to i ślad zaginął o ofercie pracy. :028:
_________________
Moje telefony
0 642 99 20 90
0 684 320 319
 
 
ktos34 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 5
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 8:52 pm   

Hej na imie mam Marek. Pracowalem dla firmy KWB Net-Techniek 9 miesiecy i moge powiedziec ze jest to spoko firma, placa na czas i placa lepiej niz w innych biurach. Moge potwierdzic ze faktycznie nie jest latwo zalapac sie do nich do pracy. Zatrudniaja tylko ludzi z doswiadczeniem i znajomoscia jezykow. Ze wzgledu na kryzys rowniez i mnie zwolnili, ale bylo spoko, dostalem odprawe w wysokosci miesiecznej pensji i nie moge powiedziec nic zlego na ich temat. Z tego co wiem zaczyna zowu byc ruch u nich i napewno zglosze sie niedlugo do nich w sprawie pracy. Jesli o ciebie chodzi to albo sciemniasz albo nie rozumiesz co sie do ciebie mowi lub pisze. Przez te 9 miesiecy co u nich pracowalem poznalem conajmniej 40 paru ludzi ktorzy byli u nich zatrudnieni i nikt z nich ani ja nie placil im za narzedzia. Owszem pobieraja kaucje z pierwszej pensji w wysokosci 350 euro ale to normalne, po za tym nie dziwie im sie ze biora kaucje, bo ludzie czesto tych narzedzi poprostu nie pilnuja. Ja oddalem im komplet narzedzi ktore otrzymalem i zwrocili mi cala kwote tzn kaucje nie bylo zadnego problemu. Z tego co wiem to jest to duza firma holenderska z kapitalem angielskim. Na marginesie powiem zebys uwazal co piszesz na temat innych bo za pisanie nieprawdy moga pociagnac ciebie do odpowiedzialnosci karnej. Znam takich co wlasnie w taki sposob nabawili sie klopotow za oczernianie. Chodzi o to ze napisales ze proponowali ci kupno narzedzi. Jestem pewien ze jest to nieprawda bo zaden z tych co poznalem u nich w pracy nie kupowal narzedzi od nich. Zreszta jesli zaliczyles testy jezykowe to dostales od nich oferte pracy a tam wyraznie jest napisane o kaucji za narzedzia a nie ze musisz sobie od nich kupic. To moja taka rada. Marek. : :039:
 
 
Skorpion78 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 12
  Wysłany: Pon Gru 07, 2009 1:21 pm   Re

Witam, moja ocena tej agencji odbiła się już szerokim echem, nawet doszło do tego iż przedstawiciel handlowy tej firmy zadzwonił do mnie z pretensjami iż głupoty wypisuje. Człowiek który do mnie dzwonił to ten sam który chciał mi narzędzia wcisnąć. Rozmowę zerwałem po tym jak zostałem obrażany przez słuchawkę. Po za tym stwierdzam iż ta osoba jest bardzo ograniczona mimo iż bardzo wyszczekana. Zastanawia mnie tylko fakt jeśli chodzi o pozytywne opinie tej agencji „ściema” osoby które się tu wypowiedziały to profile założone celowo by bronić swojej racji i to widać ewidentnie, bo nikt nie zakłada profilu tylko po to by zareklamować agencję. Mowa tu o profilach pod nazwą „Naznaczony”(profil założony 5 grudnia) i „ktos34” (profil założony 6 grudnia) jest facet śmieszny i jeśli chce się ktoś przekonać to podaje jego numer +31 703253629, po za to podaje adres Hoog Buurlostraat 24-b 2573 HZ 's-Gravenhage ale ostrzegam pod tym adresem nie ma żadnego biura, sprawdziłem osobiście , to jakaś lipa i ściema !!!!
_________________
Moje telefony
0 642 99 20 90
0 684 320 319
Ostatnio zmieniony przez Skorpion78 Pon Gru 07, 2009 1:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ktos34 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 3:21 pm   Re: Re

Skorpion78 napisał/a:
Witam, moja ocena tej agencji odbiła się już szerokim echem, nawet doszło do tego iż przedstawiciel handlowy tej firmy zadzwonił do mnie z pretensjami iż głupoty wypisuje. Człowiek który do mnie dzwonił to ten sam który chciał mi narzędzia wcisnąć. Rozmowę zerwałem po tym jak zostałem obrażany przez słuchawkę. Po za tym stwierdzam iż ta osoba jest bardzo ograniczona mimo iż bardzo wyszczekana. Zastanawia mnie tylko fakt jeśli chodzi o pozytywne opinie tej agencji „ściema” osoby które się tu wypowiedziały to profile założone celowo by bronić swojej racji i to widać ewidentnie, bo nikt nie zakłada profilu tylko po to by zareklamować agencję. Mowa tu o profilach pod nazwą „Naznaczony”(profil założony 5 grudnia) i „ktos34” (profil założony 6 grudnia) jest facet śmieszny i jeśli chce się ktoś przekonać to podaje jego numer +31 703253629, po za to podaje adres Hoog Buurlostraat 24-b 2573 HZ 's-Gravenhage ale ostrzegam pod tym adresem nie ma żadnego biura, sprawdziłem osobiście , to jakaś lipa i ściema !!!!


Skorpion78 moim zdaniem to ty jestes jakis sfrustrowany koles ktory nie dostal sie do pracy i ktory wipisuje jakies glupoty. Mnie nie interesuje co ty piszesz na temat tej czy innej firmy o ile nie piszesz czegos co mnie obraza. Piszesz jakies bzdury ze ja jestem fikcyjnym uzytkownikiem itd jelopie. Po pierwsze ja nie mam nic wspolnego z KWB Net-Techniek. Pracowalem u nich 9 mcy i tyle. Teraz siedze w domu i przegladam rozne strony w celu znalezienia pracy. Napisalem o moich doswiadczeniach z ta firma i tyle. Ja jak i wiekszosc ludzi co u nich pracuja bylismy milo traktowani, otrzymywalismy na czas pensje w zwiazku z tym nie mam im nic do zarzucenia. Jesli ty masz jakis problem to to jest twoja sprawa, ale nie obrazaj innych dookola popaprancu. Kolejna sprawa to adres, dziwne bo wszyscy ktorzy u nich pracowali i pracuja wiedza ze siedziba firmy miesc sie kolo sklepu Hornbach zaraz przy wyjezdzie z Hagi na autostrade. W kazdy piatek okolo 17 tej zjezdza sie tam sporo ludzi po pracy na piwko. Przewaznie siedza w firmie w piatki do 19 tej duzy 3 pietrowy budynek. Nie sposob nie znalesc. Jak bedziesz chcial dodatkowych in formacji jelopie to mozesz zapytac. [email protected]
 
 
Skorpion78 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 3:51 pm   

widzę że ubodło, słownictwo jakie stosujesz mówi samo za siebie, nie ma po co tego dalej komentować ,brawa dla kolejnego majstersztyk po tym jak otwarto loterię na dozorcę :038: :038: :038:

Jeśli nawet pracowałeś dla tej agencji 9 miesięcy to co się stało, już Cie nie chcą w tak fantastycznej firmie, dlaczego też nie można znaleźć nic na temat pracowników tej agencji, nikt się nie wypowiada(po za fałszywymi profilami) dlaczego? Może dlatego bo jak nie mam agencji to i nie ma pracowników, tylko naciągacza który wydzwania !!!! :082: :082: :082:
_________________
Moje telefony
0 642 99 20 90
0 684 320 319
Ostatnio zmieniony przez Skorpion78 Pon Gru 07, 2009 4:04 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ktos34 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 4:26 pm   

Skorpion78 napisał/a:
widzę że ubodło, słownictwo jakie stosujesz mówi samo za siebie, nie ma po co tego dalej komentować ,brawa dla kolejnego majstersztyk po tym jak otwarto loterię na dozorcę :038: :038: :038:

Jeśli nawet pracowałeś dla tej agencji 9 miesięcy to co się stało, już Cie nie chcą w tak fantastycznej firmie, dlaczego też nie można znaleźć nic na temat pracowników tej agencji, nikt się nie wypowiada(po za fałszywymi profilami) dlaczego? Może dlatego bo jak nie mam agencji to i nie ma pracowników, tylko naciągacza który wydzwania !!!! :082: :082: :082:

Nie pracuje w KWB Net-Techniek bo bylo po wakacjach coraz mniej pracy, nie tylko ja dostalem wypowiedzenie z pracy. Jak czytam co ty wypisujesz to mi ciebie zal poprostu. Po za tym malo mnie obchodzi to co ty bazgrolisz. Ja osobiscie nie jestem zainteresowany czytaniem twoich wypocin. Z drugiej strony to nie dziwi mnie fakt ze nikt takiego kogos jak ty nie chce zatrudnic. Powodzenia.
 
 
Skorpion78 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 12
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 4:36 pm   

To Ciebie zwolnili a do mnie pajac dzwonił by podobno zaoferować pracę (ale chciał upchnąć narzędzia), nic tu się nie trzyma kupy. ściema aż boli!!!! :027:


Pozdrawiam

[ Dodano: Pon Gru 07, 2009 6:40 pm ]
W ramach informacji w Den Haag znajduje się tylko jeden sklep Hornbach adres: 2562 's-Gravenhage/Den Haag lecz nie znalazłem nawet tam budynku trzypiętrowego, aż mnie to zszokowało :082: :082: :082:

Pozdrawiam
_________________
Moje telefony
0 642 99 20 90
0 684 320 319
Ostatnio zmieniony przez Skorpion78 Pon Gru 07, 2009 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group