NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga na firmę BASE Uitzendbureau B.V. Edisonweg 20a.
Autor Wiadomość
marek27 
Poczatkujacy
marek27

Wiek: 43
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Eindhoven
  Wysłany: Nie Cze 28, 2009 11:57 am   Uwaga na firmę BASE Uitzendbureau B.V. Edisonweg 20a.

Ostrzegam przed tym państwem, wysłałem kolegę do tego pośredniaka niby wszystko było ok , wczorajszego dnia dojechał na miejsce do hotelu pracowniczego w Holandii, miał zacząć pracę od poniedziałku jak i kilku innych ludzi, niestety okazało się na miejscu, że pracy od poniedziałku nie ma może będzie w przyszłym tygodniu. I tu pani Małgorzata z miejsca powiedziała, że jeżeli chcą pozostać ten tydzień muszą zapłacić 75 euro z góry za tydzień, moim zdaniem to wyłudzanie pieniędzy!!! Proszę uważać na tych państwa.
Małgorzata <****>
BASE Uitzendbureau B.V.
Edisonweg 20a
2964 LK Groot-Ammers
mobile phone +31 683 247 228
+31 184 601 059
+31 184 600 096
e-mail [email protected]
www.basebv.eu
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Czw Lip 09, 2009 4:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mserwis 
Nieśmiały użytkownik
Robert


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 70
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 12:38 pm   

Hm, rozmawiałem z ludźmi z tego biura w ubiegłym tygodniu, oferowali jakąś pracę przy pakowaniu mięsa, czy coś w tym stylu.
Ale jak wypytałem o warunki mieszkaniowe, to usłyszałem że za 75Euro w jakimś robotniczym hotelu, z jedną kuchnią na 50 osób i pokojach 4 osobowych.
Nie polecałem więc nikomu tej pracy bo pomyślałem, że to jakas masakra jest.
A teraz jeszcze to, współczuje Twojemu koledze.
To są właśnie takie uitzendbureau, firmy kogucik, dziady i nic więcej
 
 
docent1 
Poczatkujacy
ciężko lekko żyć

Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: Am-am. Lubelskie
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 2:02 pm   Uwaga na biuro

komentarz usunięty
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Czw Lip 09, 2009 4:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marek27 
Poczatkujacy
marek27

Wiek: 43
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 3:04 pm   

Dlatego trzeba ostrzegać ludzi przed takimi. Nie znalazłem nic złego na ich temat więc myślałem, że jest wszystko ok. Jest mi teraz bardzo przykro, że go w to wpakowałem, ale skąd mogłem wiedzieć że to zwykłe oszustwo, będę we wtorek w nl. może uda się mi mu pomóc. :073:
 
 
base 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Mar 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Lip 08, 2009 12:40 pm   

Odpowiadając na pomówienia kolegi z Eindhoven informuje, że Pan **** **** już kilka godzin po przyjeździe manipulował przy systemie przeciwpożarowym. Hotel jest drewnianym budynkiem w przypadku unieruchomienia systemu alarmowego spłonie w kilkanaście minut. PANA KOLEGA NARAZIŁ NA NIEBEZPIECZEŃSTWO KILKANAŚCIE OSÓB W TYM DZIECI!!!! Tego typu działanie jest łagodnie mówiąc nieodpowiedzialne i NIE BĘDZIE TOLEROWANE. O alkoholu sączonym od rana przez Panów w tym pokoju nie wspominam. Za manipulowanie przy systemie alarmowym został wyrzucony z hotelu. Za hotel Pan **** **** nic nie zapłacił a jeszcze ukradł klucz do pokoju.
Reszta pracowników, która przyjechała i musiała kilka dni czekać na pracę (BTW nie z winy naszego biura) od poniedziałku podjęła pracę. Rzecz jasna nie musieli płacić za pobyt w hotelu!
Do Pana mserwis - w hotelu nie ma miejsca dla 50 osób więc niemożliwe, żeby tyle osób korzystało z kuchni.
Następnym razem zanim podejmie się Pan występować jako czyjś adwokat proszę się upewnić czy faktycznie jest niewinny.
Ja ze swojej strony ostrzegam potencjalnych pracodawców przed Pana kolegą!
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Czw Lip 09, 2009 4:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
poliskid 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 11
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 4:18 pm   Base BV vs Workforce Europe BV

A czy firma Base BV ma cos wspólnego z firma Workforce Europe BV?

Pytanie kieruje do pracownika Base BV ktory wypowiedział sie powyżej.
 
 
mserwis 
Nieśmiały użytkownik
Robert


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 70
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 6:21 pm   Uitzendbureau BASE

base napisał/a:

Do Pana mserwis - w hotelu nie ma miejsca dla 50 osób więc niemożliwe, żeby tyle osób korzystało z kuchni.
Następnym razem zanim podejmie się Pan występować jako czyjś adwokat proszę się upewnić czy faktycznie jest niewinny.
Ja ze swojej strony ostrzegam potencjalnych pracodawców przed Pana kolegą!


Hm, proszę w takim razie opisać warunki panujące w Waszym hotelu, bo z tego co sobie przypominam z naszej rozmowy telefonicznej, to nie było za wesoło i koordynator dobrze sobie zdawał z tego sprawę i otwarcie o tym mówił.

Proszę zatem o komentaż !!!!

pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony przez mserwis Wto Sie 18, 2009 6:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
siemej 
Gaduła

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 158
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 6:28 pm   

base napisał/a:
Hotel jest drewnianym budynkiem w przypadku unieruchomienia systemu alarmowego spłonie w kilkanaście minut.


Dla mnie to swiadczy o tym jakie warunki mieszkaniowe oferuje firma.

Bez dalszego komentarza :-/
_________________
niewazne ile mamy....zawsze chcemy wiecej....
 
 
 
bestia 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 3:01 pm   

Witam
mam pytanie jak wyglada sprawa wyplacaniea pieniedzy przez ta firme??czy płacili wam regularnie czy sie ociagali ? bede wdzieczna za odpowiedz
gdzymoj maz po przepracowaniu miesiaca nie dostał złamanego grosza i obawiamy sie ze juz nie dostanie :(
Jezdził juz z wielu firm ale pierwszy raz spotkalismy sie z czym takim
firma krzak jak dla mnie
powinam tu uzyc wielu epitetow ale sie powstrzymam bo osobiscie to bym@#$%&$*^$*^%*%^&&(&^(*^(*&^*& zrobila z ta firma
Ostatnio zmieniony przez bestia Czw Gru 10, 2009 3:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group