NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biura pośrednictwa pracy którym można zaufać?
Autor Wiadomość
mariaaa 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 45
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 10:42 am   

Masz racje agastepa13, im wiecej opinni tym gorzej. Tylko ja rozmawialam juz z innymi osobami, ktore na forum wypowiadaly sie zle na temat danej firmy, ale same osobiscie sobie przeskrobaly, bo nie poszly do pracy bo kac po przechlanej nocy z przyjaciolmi, bo zaspaly do pracy itp. To wszystko sie zbiera... I uwazam , ze jezeli ty jako pracownik jestes wporzo i spelniasz swoje obowiazki to pracodawca tez bedzie ciebie traktowac jako wporzo pracownika i tez pieniazki na czas dostaniesz. Wiec czasami ludzie sami sobie winni sa wylania z pracy a wine zwalaja na cale biuro....
Pracowalam przez pewna firme na papryce przez ok. pol roku, i wszystko bylo ok. Ja kazdy dzien szlam do pracy, wykonywalam prace ktore facet ze szklarni mi zlecal, no ale niestety pare razy poczulam sie zle(objawy grypy itd) no i mowie sobie, pare dni wolnego wezme, zeby sie wyleczyc z grypki. I co? Pozniej juz do pracy nie poszlam bo facet chcial na moje miejsce kogos innego. I wcale jemu sie nie dziwie, przeciez jego praca tez musi sie ciagnac. Nie moze czekac az szanowna Marysia sie wykuruje, bo mu papryczki zwiedna :-) Z biura mi dzwonili, ze na razie pracy nie ma bo, facet chcial kogos na moje miejsce, a ja nie uwiezylam i zadzwonilam do kolezanki ze szklarni, ktora na przerwnie podala telefon szefowi, a on powiedzial, ze juz nie ma pracy dla mnie, bo bylam chora. Wiec wydaje mi sie ze najwieksza wine ponosza tutaj tylko i wylacznie szefostwo firmy, do ktorej jestesmy wydelegowani!!!
 
 
rzeznik 
Poczatkujacy
celtic

Wiek: 64
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 20
Skąd: katowice/poland/
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 11:35 am   marzena arbeidsbemiddeing w rutten

nie ufajcie w to biuro bo do tej ory nie zwrocili mi podatku za2007 rok a na dodatek nie odbieraja maili ani telefonow andrzej zkatowic .
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 1:28 am   Re: marzena arbeidsbemiddeing w rutten

rzeznik napisał/a:
nie ufajcie w to biuro bo do tej ory nie zwrocili mi podatku za2007 rok a na dodatek nie odbieraja maili ani telefonow andrzej zkatowic .

rzeznik temat dotyczy biur, którym można zaufać....swój post możesz umieścić w tym temacie
http://www.niedziela.nl/f...33871aa5#174667
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Śro Lis 11, 2009 1:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jaroslaw 
Nieśmiały użytkownik
falubaz

Wiek: 59
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: ziomek
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 2:34 pm   

witam.jesli moge komus polecic firme w ktorej mozna normalnie bezstresowo pracowac to jest to firma ALDORA.ja pracuje tam juz 3ci rok licze na to ze pojade tam ponownie w marcu 2010.ale do rzeczy.praca ok-jesli ktos jedzie pracowac a nie np.uzywac sobie.zakwaterowanie ok-mieszkam w domku 3 pokoje plus salon (4 osoby lub 5.)zarobki ok (wiadomo moglyby byc wieksze).wyplaty co tydzien regularne.szef sadik ok-jesli cos powie -obieca to dotrzymuje slowa.ja pracuje u holendra jak pisalem juz wyzej 3ci rok.facet jest spoko-wymaga(wiadomo)ale jesli ktos robi swoje to ma spokoj tzn nie kontroluje go bo wie ze to co ma byc zrobione to tak bedzie.ja tak mam u niego.robie swoje ,praca bezstresowa.on jest w porzadku dla mnie a to ja dla niego.a co do tych osob co pisza ze aldora jest taka be,be-to moim zdaniem to te osoby co przekladaly prace nad picie,cpanie itp.ja z takimi pracowalem i to widzialem nie na filmie tylko na wlasne oczy.!!!!przesylam pozdrowionka dla wszystkich normalnych polakow pracujacych w NL.
_________________
falubaz to magia!!!-falubaz to my!!!
 
 
 
krzysztof Konon 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 10
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 11:20 am   Re: Biura pośrednictwa pracy którym można zaufać?

michal154 napisał/a:
Witam
Mój pierwszy poste więc od razu chciałby sie przywitać, ale do rzeczy.
Był wątek po tytułem "Biura pośrednictwa pracy którym nie można zaufać!", ale czy jest jakieś biuro któremu można zaufać? Które zapewni pracę i jakieś normalne warunki?
Chciałem się do Otto zapisać ale po komentarzach na forum chyba sobie odpuszczę.
Pozdrawiam
ja wam powiem tylko jedno, wszystkie firmy tego rodzaju to dno!!!
dla nich pracują same nieudaczniki, którzy nie potrafią sobie w życiu poradzić,
nie potrafią sobie znaleść normalnej pracy, ani mieszkania! rodzina już sie do nich nie przyznaje!
to ludzie z pod mostu, rozwodnicy albo byli więźniowie, gniotą się w sześciu na jednym mieszkaniu,
pracują za minimalną pensje, poprostu patologia !!! psują opinnie całemu naszemu kraju!
ja jestem zwykłym mechanikiem samochodowym po zawodówce,
zarabiam 1840 euro, a moja żona jest fryzjerką i zarabia 1620 euro miesięcznie
i stać nas na normalne duże mieszkanie (950)euro, 2 samochody (vw pasat i polo), raz w roku jedziemy z całą rodziną na 2 tygodniowy urlop! mojej córce i synowi też niczego nie brakuje.
pracujemy od poniedziałku do piątku po 8 godzin i jedną sobote w miesiącu 6 godzin.
raz w tygodniu w piątki przychodzi do nas polka na 2 godziny i sprząta całe mieszkanie 85 m2 dostaje za to 80 euro i jest zadowolona
mi sie wydaje że tak wygląda normalne życie, a nie błąkanie się po jakiś menelowniach!
 
 
mariaaa 
Poczatkujacy


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 45
Skąd: Den Haag
  Wysłany: Śro Gru 09, 2009 1:25 pm   

ten pan sie powtarza prosze z tym cos zrobic
 
 
jaroslaw 
Nieśmiały użytkownik
falubaz

Wiek: 59
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: ziomek
Wysłany: Śro Gru 09, 2009 2:43 pm   

panie krzysztof konon(owicz) pieprzysz od rzeczy i tyle.pozdrawiam :072:
_________________
falubaz to magia!!!-falubaz to my!!!
 
 
 
lucjaa27 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 11:50 am   

ten pan chyba ma niezle w mozgu poukladane :119:
_________________
Chcesz się pozbyć pracy? Wykonaj ją!
 
 
mapett 
Poczatkujacy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 44
Skąd: Bergen op Zoom
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 3:45 pm   Re: Biura pośrednictwa pracy którym można zaufać?

Cytat:
ja wam powiem tylko jedno, wszystkie firmy tego rodzaju to dno!!!
dla nich pracują same nieudaczniki, którzy nie potrafią sobie w życiu poradzić,
nie potrafią sobie znaleść normalnej pracy, ani mieszkania! rodzina już sie do nich nie przyznaje!
to ludzie z pod mostu, rozwodnicy albo byli więźniowie, gniotą się w sześciu na jednym mieszkaniu,
pracują za minimalną pensje, poprostu patologia !!! psują opinnie całemu naszemu kraju!
ja jestem zwykłym mechanikiem samochodowym po zawodówce,
zarabiam 1840 euro, a moja żona jest fryzjerką i zarabia 1620 euro miesięcznie
i stać nas na normalne duże mieszkanie (950)euro, 2 samochody (vw pasat i polo), raz w roku jedziemy z całą rodziną na 2 tygodniowy urlop! mojej córce i synowi też niczego nie brakuje.
pracujemy od poniedziałku do piątku po 8 godzin i jedną sobote w miesiącu 6 godzin.
raz w tygodniu w piątki przychodzi do nas polka na 2 godziny i sprząta całe mieszkanie 85 m2 dostaje za to 80 euro i jest zadowolona
mi sie wydaje że tak wygląda normalne życie, a nie błąkanie się po jakiś menelowniach!


Krzysiu, tylko pozazdroscic! Nie rozumiem tylko Twojej frustracji, moze jest ona wywolana malym penisem ew. problemem z erekcja? Uogolniasz cale nasze polskie spoleczenstwo na emigracji do patologii, i masz po czesci racje, ale tylko po czesci, gdybym na zywo takie cos uslyszal od Polaka, nie krepowal bym sie- tylko patryjotycznie strzelil bym Cie w pysk!


Wracajac do tematu, polecam szczerze biuro TALENT, pracowalem, wszystko bylo perfect!
http://www.talent-polska.pl/firma.php
_________________
Wielkie umysly obgaduja idee, srednie- wydarzenia, a male obgaduja innych.
Ostatnio zmieniony przez mapett Pią Gru 11, 2009 3:48 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group