NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
lebara
Autor Wiadomość
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 3:37 pm   

mam wrazenie, ze sie mnie czepiasz ...
nie mam lebary, wiec nie wiem. z tym "zabezpieczeniem" to strzelalem. powod moze byc dowolny.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
elwira7710 
Poczatkujacy

Dołączyła: 11 Kwi 2009
Posty: 2
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 5:30 pm   lebara

w orange jest tak ze nie trzeba wlanczac roamingu bo wlancza sie automatycznie i z lebara tez tak jest.
 
 
 
przemekm26 
Gaduła
GD

Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 183
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 5:59 pm   lebara jest dobra,ale ...

...jesli do ciebie dzwonia z Polski badz ty dzwonisz z terenu NL do Polski. W innych wypadkach ten turecki operator nie utrzymalby sie majac takie stawki. Chodzi o rozliczenia pomiedzy operatorami(nawet w Polsce maja z tym problemy i wiem ze z pozoru tanie sieci typu play zyja z zarobku nie tylko na nie swoich klientach).Dlatego wielu operatorow probuje zniechecac do korzystania z telefonu jesli jest sie w zasiegu sieci,z ktora maja podpisana niekorzytna umowe;moga to byc problemy z wykonaniem polaczenia,przerwy najczesciej w 59sekundzie,badz bardzo zla jakosc polaczenia. Zainteresowanych zapraszam do lektury,wyjasnia zasady funkcjonowania ogolnych umow miedzy operatorami: http://www.wzornik.pl/pdf/dok2.pdf

[ Dodano: Nie Lis 15, 2009 6:25 pm ]
ja przechodzilem cos podobnego z polskim Orange jakies 3 lata temu-nie moglem nawiazac polaczenia, ze 3 razy trzeba bylo powtarzac aby zrozumiec kto co mowi !A faktury na kwoty od 600zł do 1200żł((nawet raz uslyszlem od pani z biura obslugi:ze nie potrafie nawiazywac polaczen z zagranicy). Zlozylem reklamacje i zagrozilem wypowiedzeniem umowy zwiazku ze spadkiem jakosci uslugi.Juz nawet z do mojej pani adwokat z zapytaniem zadzwonilem. Ale jakosc poprawila sie i zworcono mi spora kwotke z kilku ostatnich faktur.
 
 
smycz8 
Poczatkujacy
smycz8

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 36
Skąd: holandia
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 10:33 pm   

Prosze o pomoc. Nie moge doladowac lebary, poniewaz mowi cos, ze musze sie zameldowac bo minal termin. Jak mam to zrobic????
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 11:30 pm   

Cytat:
Prosze o pomoc. Nie moge doladowac lebary, poniewaz mowi cos, ze musze sie zameldowac bo minal termin. Jak mam to zrobic????


pierwsze slysze nie mialam nigdy z tym doczynienia
 
 
smycz8 
Poczatkujacy
smycz8

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 36
Skąd: holandia
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 11:37 pm   

My z mezem tez nie wiemy o co chodzi. Aktywowalismy karty w tym samym czasie okolo rok temu i od dzisiaj i u mnie i u niego, jest ten sam kommunikat.
 
 
mapett 
Poczatkujacy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 44
Skąd: Bergen op Zoom
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 5:16 pm   

Karta stracila waznosc?
_________________
Wielkie umysly obgaduja idee, srednie- wydarzenia, a male obgaduja innych.
 
 
 
tomala 
Super gaduła


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 272
Skąd: lepiej nie wiedzieć
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 10:00 am   

Jeśli wcześniejsze doładowanie nastąpiło dawniej niż pół roku temu to karta straciła ważność.
Każde doładowanie przedłuża ważność karty o pół roku i jeśli się przegapi to pozotaje tylko kontakt z BOK.
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
Maxy 
Gaduła
Lucas

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 152
Skąd: ASSEN
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 7:08 pm   

Cześć ja miałem ten sam problem co ty i sobie naprawiłem napisz jaki masz telefon. :039:
Ja nie doładowywałem przez 8 mies i nic się nie stało heee. :043:
_________________
Administrator nie jest tylko od usuwania postów Powinien służyć pomocą ^^
Ostatnio zmieniony przez Maxy Śro Gru 30, 2009 7:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dementor 
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 21
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 10:04 pm   

Ja pozbylem sie Lebary, nie dosc ze stawki masakrycznie wysokie po NL, ciagle problemy z utrzymaniem rozmowy do Polski (czasami aby pogadac 10 minut musialem laczyc sie ze 3-4 razy, czyli za kazdym razem ponowne koszty zwiazane z taryfa startowa) Teraz mam VectoneMobile. Niskie stawki do NL i PL, dodatkowo w kazdy weekend 400 minut na stacjonarne do PL i 100 minut na komorki do PL za 1 cent/minuta. Poza tym, jesli jestem w Polsce, kazde pierwsze 10 minut rozmowy przychodzacej jest za free. Dziala i w Erze, Orange jak i w Plusie. Zobaczcie sobie www.vectonemobile.nl.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group