NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PROBLEMY Z NETEM Z T-MOBILE
Autor Wiadomość
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 1:42 pm   

jesli chodzi o sygnal mam niewiarygonie dobry i nie narzekam na predkosc, wina portu usb to nie jest tez, bo podlaczam aparat i inne cuda i dziala bez zarzutu, podlaczylam nawet przez ten kabel usb-usb i to samo, wiec chyba zadzwonie na infolinie, mam tylko obawy ,ze bede musiala zwrocic sticker i zostane odcieta od neta na kilka tyg :073:
Ostatnio zmieniony przez ewcia.pol Pon Sty 18, 2010 1:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maxy 
Gaduła
Lucas

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 152
Skąd: ASSEN
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 6:53 pm   

ewcia.pol napisał/a:
jesli chodzi o sygnal mam niewiarygonie dobry i nie narzekam na predkosc, wina portu usb to nie jest tez, bo podlaczam aparat i inne cuda i dziala bez zarzutu, podlaczylam nawet przez ten kabel usb-usb i to samo, wiec chyba zadzwonie na infolinie, mam tylko obawy ,ze bede musiala zwrocic sticker i zostane odcieta od neta na kilka tyg :073:


Ne bój się ja miałem zepsuty modem i mi na miejscu w salonie wymienili na nowy w pięć min bezproblemowa obsługa i nowy modem dostałem.Ale wymieniłem i dalej miałem problemy myślę co zrobić z tym fantem jeszcze raz do salonu hmmm.Był piątek pomyślałem poczekam do wtorku bo miałem wtedy wolne i pójdę wymienić i wiesz co uruchamiam kompa i internet we wtorek rano i dział wszystko śmiga ok tak więc to nie była wina kompa modemu czy tam sprzętu myślę ze to wina sieci była.Powodzenia z tym netem :039:
_________________
Administrator nie jest tylko od usuwania postów Powinien służyć pomocą ^^
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 9:42 pm   

powiedziala mi babka na infolinii,zebym udala sie lapkiem i stickerem do sklepu gdzie kupowalam tam sprawdza inny sticker u mnie i moj sticker na ich kompie i sie okaże gdzie tkwi problem jeśli w stickerze powiedziała,że sklep wyśle im do serwisu stickera i wciagu 10dni albo przysla nowy albo naprawia, choc tobie maxy udalo sie otrzymac nowy to by mnie bardzo zadowolilo.
 
 
bati3 
Gaduła

Dołączyła: 12 Lip 2009
Posty: 130
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 6:18 pm   

no ja mam stick modem usb huwawei e160 b i ten zlom sie caly czas rozlacza
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group