NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak ominac sluzbe wojskowa?
Autor Wiadomość
kluxklux
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 45
Skąd: boxtel
Wysłany: Śro Sie 29, 2007 9:58 pm   

hanys! tak szczeze to chcialbym isc do woja! wiem ze jesli nie pojde, to po latach bede tego zalowal, juz zaluje, ze zaraz po szkole nie poszedlem. wyobraz sobie ze buduje zycie tu w holandii (pewnie tak jak spora czesc forumowiczow )i wszystko idzie swietnie. taki rok przerwy nie jest mi w ogole na reke, duzo mogloby sie zmienic. ale wracajac do tematu rozwiazalem chyba sprawe: okazalo sie ze wg WKU bylem tymczasowo wymeldowany do maja tego roku, stad te wezwania w ostatnich trzech miesiacach, babka na gminie twierdzi ze w WKU wystapil jakis blad w odczycie, bo na gminie czarno na bialym jest napisane wrzesien 2007. przedluzylem wiec tymczasowy pobyt w holandii o nastepne 5 lat. pewnie skorzystam tez z rady YANNOSICa i przedstawie im dokumety o zameldowaniu w holandi. zobaczymy co z tego wyniknie i dam znac jesli WKU sie znowu odezwie. elo
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Śro Sie 29, 2007 9:58 pm   

hanys bo nikt nie chce byc wyrwany z zycia na 9 miesiecy :)
 
 
kluxklux
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 45
Skąd: boxtel
Wysłany: Śro Sie 29, 2007 10:05 pm   

acha! moge smialo dodac ze moja mama bardzo grzecznie zadzwonila w tej sprawie do WKU a babka, z ktora rozmawiala miala tak ''niewyparzony" pysk, ze az sluchawka o malo sie nie przegrzala....... no nic, smutne to ale prawdziwe-zycie polskich pracownikow urzedu.
 
 
kluxklux
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 45
Skąd: boxtel
Wysłany: Śro Sie 29, 2007 10:08 pm   

mario, nie zastanawiales sie nigdy, ze gdy bedziesz w podeszlym wieku, bedziesz siedzial z synem -wnukami- na kanapie beda wspominac zycie w wojsku a ty nie majac nic do powiedzenia pomyslisz ''a moglo byc tam tak fajnie'' .....
doskonale cie rozumie
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Śro Sie 29, 2007 11:11 pm   

kluxklux syna raczej i wnuków sie nie doczekam :lol: a pozatym wole zycie swoje poza wojskiem jego z niego bardzo zadowolony :D
 
 
zabaco
Gaduła


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: vlissingen
Wysłany: Śro Wrz 05, 2007 8:00 am   

Ja wymeldowalem sie z polski rok temu, zdalem ksiazeczke wojskowa i nie mam problemow z wojskiem :D do czasu az sie znow zamelduje :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group