NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Sob Lut 08, 2014 2:21 pm
moim zdaniem to dyskryminacja!!!
Autor Wiadomość
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 12:48 pm   

suska napisał/a:
przeciez jest sie Polakiem, wiec wszyscy sa przeciwko Tobie- typowo polskie


nie wszyscy, ale nasza narodowosc jakos nie cieszy sie powazaniem wsrod holendrow... a wrecz przeciwnie...

starajmy sie to zmieniac, nasza dumna, tak dumna postawa i badzmy ambasadorami naszego kraju, broniacych naszych racji!
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 8:14 pm   

guust napisał/a:
badzmy ambasadorami naszego kraju, broniacych naszych racji!

:038:
 
 
mattix 
Poczatkujacy
matti

Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: B e r l i n
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 10:25 am   

Holendrzy oficjalnie uchodza za ludzi wyluzowanych i otwartch,to wszystko mit.To narod zacofany obyczajowo ,zdegenerowany i slaby,z czym sobie nie radza to legalizuja...
Malo tego sa strasznie uprzedzeni do obcych,chociaz na pozor tak to nie wyglada,sa rasistami.
Czy was to dziwi ?
Tego typu zachowania sa zjawiskiem tego ,ze do Holandii co roku napływa coraz wiecej obcych,sa tansi od Holendra i robia ta saa robote tyle ze szybciej.
Faky jest taki ,ze gdyby nie obcokrajowcy gospodarka holendeska juz dawno stala by w obliczu upadku.
_________________
Moje motto,wszedzie dobrze ale nie w Otto :)
 
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 9:01 am   

Tak jak z pierwsza czescia twojej wypowiedzi sklonna jestem sie z nia zgodzic. dodam tylko ze to co holender akceptuje u holendra (chociazby naduzywanie trawy) stanowczo nie jest akceptowane u obcokrajowcow.

co do tej czesci wypowiedzi:

mattix napisał/a:
Faky jest taki ,ze gdyby nie obcokrajowcy gospodarka holendeska juz dawno stala by w obliczu upadku


to niestety rozsmieszyles mnie do lez. To Obcokrajowcy, (a tam niech juz bedzie lincz) - Polacy lubia sobie wmawiac ze tak jest. Chyba zeby swoje ego jakos tak wywyzszyc.
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 8:18 pm   

mattix napisał/a:
Malo tego sa strasznie uprzedzeni do obcych,chociaz na pozor tak to nie wyglada,sa rasistami.


Nie zgodze sie. Prawda jest, ze czsto opieraja sie na stereotypach ale jesli maja mozliwosc poznac kogos blizej to stereotypy schodza na dalszy plan.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
singelnl 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 206
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 8:40 pm   

Cytat:
Holendrzy oficjalnie uchodza za ludzi wyluzowanych i otwartch,to wszystko mit.To narod zacofany obyczajowo ,zdegenerowany i slaby,z czym sobie nie radza to legalizuja...


Ciekawe i chyba bardzo trafne spostrzezenie !
 
 
vigo 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 53
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 8:48 pm   

Ja też uważam że Holendrzy (w zdecydowanej większości) faworyzują się nawzajem, mam wielu znajomych w NL (w większości obcokrajowców) którzy sami tego doświadczyli i takie pierdzielenie o tolerancji w tym kraju to mnie dobija.
Odnośnie tej sytuacji z dzieckiem jak mojemu synowi coś takie powiedzieli to domagałbym się oficjalnych przeprosin przez prezesa na forum całego klubu, a jak by coś mu nie pasowało to bym inaczej to załatwił :)
Tak że nie przejmuj się niektórymi opiniami na tym forum bo jak ludzie sami tego nie odczują na własnej skórze to wiesz jak jest. Tyle w temacie.
 
 
aymar 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 508
Wysłany: Śro Lut 03, 2010 7:44 am   

Myślę ze na miejscu mamy chłopca czułbym się tak samo , zresztą powiem tz mamy 2 synów i w szkole niestety często choć w małym stopniu dzieci odczuwają dyskryminację, nie badzcie smieszni i my i nasze dzieci nie wiem jak zdolne zawsze będą miały odczucie gorszego gatunku ludzkiego.
Spędzamy z dziecmi wiele czasu na rozmowach by potrafiły w takich sytuacjach podejść psychicznie do tego najlepiej jak potrafią by chronić swoją psychikę, dzieci są słabsze nie rozumieją prostego stwierdzenia bo takie jest życie.
Dysryminację też jest trudno tu udowodnić , trzeba mieć argumenty, konkretne dowody, nawet nagrania.
_________________
Bóg często nas odwiedza,ale przeważnie nie ma nas w domu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group