NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Belastingdienst Adres
Autor Wiadomość
Maxy 
Gaduła
Lucas

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 152
Skąd: ASSEN
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 5:49 pm   Belastingdienst Adres

Mam pytanie dlaczego Belastingdienst wysyła wszystkie dokumenty i pisma na adres do polski jeżeli jestem zameldowany tutaj w Niderlandach czy to normalne czy muszę coś gdzieś zmienić odnośnie tego adresu jest możliwość zmiany przez internet Z góry dziękuje za odpowiedz :039:
_________________
Administrator nie jest tylko od usuwania postów Powinien służyć pomocą ^^
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 6:42 pm   

prawdopodobnie mas taką sytuację jak ja miałam, poszłam do nich i okazało się, że mają również w bazie mój nowy adres, ale poczta dalej szła na Polski i Pan urzędnik za moją prośbą usunął polski adres z bazy.
 
 
Maxy 
Gaduła
Lucas

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 152
Skąd: ASSEN
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 7:12 pm   

To co m usze sie pofatygować osobiście do urzedu czy mozna to zrobic przez internet
_________________
Administrator nie jest tylko od usuwania postów Powinien służyć pomocą ^^
 
 
fijne_vent 
Gaduła


Pomógł: 7 razy
Wiek: 46
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 188
Skąd: ze Fsi ;)
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 7:23 pm   

Maxy,tutaj masz informacje na ten temat :

http://www.belastingdiens...zigingdoorgeven

czyli(dla osob prywatnych):

-nie ma potrzeby przekazywania zmian danych adresowych do belastingu poniewaz w razie przeprowadzki dane przekazywane sa do gemeente.Belastingdienst korzysta z danych znajdujacych sie w gemeente i automatycznie jest na biezaco jesli chodzi o dane adresowe.

Jesli chcesz uzywac adresu pocztowego ktory nie jest adresem miejsca zamieszkania musisz wyslac list do belastingu (do oddzialu wlasciwego dla miejsca zamieszkania)
_________________
Gdyby Mickiewicz nadal żył
to z pewnością wciąż by pił
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 7:29 pm   

tego to ja nie wiem, ja nie wiedziałam o co chodzi, a wtedy byłam jeszcze biedniejsza o znajomość tego forum, więc po prostu poszłam i się spytałam. wyczekałam się trochę co prawda, bo ludzi był tłum, ale załatwiłam ;)

Cytat:
czyli(dla osob prywatnych):

-nie ma potrzeby przekazywania zmian danych adresowych do belastingu poniewaz w razie przeprowadzki dane przekazywane sa do gemeente.Belastingdienst korzysta z danych znajdujacych sie w gemeente i automatycznie jest na biezaco jesli chodzi o dane adresowe.


ale w tym wypadku to jest nie prawda, nie radzą sobie ze zmianą z adresu polskiego na holenderski, bo jak przeprowadzałam się w Holandi i przemeldowałam to już się adres zmienił sam bez problemu, ale za pierwszym razem poczta dalej szła na polski adres.
Ostatnio zmieniony przez calendargirl288 Czw Lut 18, 2010 7:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fijne_vent 
Gaduła


Pomógł: 7 razy
Wiek: 46
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 188
Skąd: ze Fsi ;)
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 7:36 pm   

Przykre,ze sobie nie radza..... :088: Niestety nie przyznaja sie do tego w oficjalnej informacji. Coz w takiej sytuacji zwykle pismo do belastingu potrafi ulatwic zycie....
_________________
Gdyby Mickiewicz nadal żył
to z pewnością wciąż by pił
 
 
Maxy 
Gaduła
Lucas

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 152
Skąd: ASSEN
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 8:12 pm   

fijne_vent napisał/a:
. Coz w takiej sytuacji zwykle pismo do belastingu potrafi ulatwic zycie....


I tak chyba zrobię :038:
_________________
Administrator nie jest tylko od usuwania postów Powinien służyć pomocą ^^
 
 
Eloziom81 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 14
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 10:39 pm   

fijne_vent napisał/a:
Przykre,ze sobie nie radza..... :088: Niestety nie przyznaja sie do tego w oficjalnej informacji. Coz w takiej sytuacji zwykle pismo do belastingu potrafi ulatwic zycie....



Belastingdienst sam się przyznaje ze panuje bałagan w administracji . 2 tygodnie temu na programie 1 .Myślę ze urząd miasta powinien zmienić adres .Maja taki bałagan ze każdy ma szanse w nim uczestniczyć .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group