NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Administrator2
Nie Lut 14, 2010 9:22 am
wybory do rady
Autor Wiadomość
ja1206 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 103
Wysłany: Śro Lut 03, 2010 7:14 pm   wybory do rady

Witam ,dzisiaj otrzymalam pismo z Gemeente Rotterdam z zaproszeniem do udzialu w wyborach do rady Charlois ktore odbeda sie 3 marca .Mam pytanie czy udzial w takich wyborach jest obowiazkowy,bo wydaje mi sie ze nie ale wole sie upewnic.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Lut 03, 2010 7:21 pm   

W krajach o ustroju konstytucjnym zazwyczaj wybory sa wolne. A na pewno w Holandii.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
ja1206 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 103
Wysłany: Śro Lut 03, 2010 8:59 pm   

ok wielkie dzieki
 
 
Gryzomir 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 136
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 11:10 pm   

ja1206 napisał/a:
ok wielkie dzieki


No ale zawsze warto jest glosowac! Nie glosujcie na SP, PVV, TON ani PvdA oni maja w d... Polakow. CDA Polacy zwisaja. VVD to sa wlasciciele biur posrednictwa pracy, lubia nas dopoki jestesmy zdrowi, D66 troche za bardzo na lewo ale to jedyna partia w Holandii ktora nie nadaje na Polakow.

Glosujcie na cokolwiek wam sie podoba ale to zawsze lepiej niz nie glosowac wcale.
 
 
NOWY NA FORUM
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 2
Skąd: BAARLE-NASSAU
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 2:41 pm   wybory do rady miasta Haga

zgadzam sie z tymi, ktorzy pisza, ze trzeba isc do wyborow i glosowac. Mamy szansce wybrac swojego przedstwiciela w radzie miasta. W ten sposob chociaz w minimalnym stopniu dbamy o nasze interesy i prawa w Holandii. A jesli pytacie na kogo glosowac, to osobiscie zachecam do oddania glosu na SWOICH!
na liscie wyborczej nr 18 sa wpisani dwaj polscy kandydaci: pod numerem 8 Kamil Piasecki, a pod numerem 11 Krzysztof Birlet. Osobiscie znam Krzyska i tak jak napewno wielu z Was, uwazam go za przyzwoitego czlowieka. Udziela sie juz od dluzszego czasu spolecznie i pomaga nam zmagac sie z codziennymi trudnosciamy zycia w obcym kraju.

zycze udanych decyzji

x.
 
 
Eloziom81 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 14
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 7:06 pm   

Szczerze to nie chciałbym żeby polscy przedstawiciele byli w jakiś radach i zadach bez urazy oczywiście.Jestem tu bo nie podobały mi się zady ustrój itd Holandia jaka jest taka jest mi się wszystko tu podoba a jeśli mi się nie podoba toi tak to akceptuje bo nie jestem u siebie i mam to zakodowane w głowie.Polacy to wspaniali ludzie ale jeśli żądza to tylko się kłócą :033:
Ostatnio zmieniony przez Eloziom81 Sob Lut 13, 2010 7:07 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 10:36 pm   

suska napisał/a:
W krajach o ustroju konstytucjnym zazwyczaj wybory sa wolne
ciekawostką jest ,że w Belgii udział w wyborach jest obowiązkowy
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 11:23 pm   

Eloziom81 napisał/a:
Szczerze to nie chciałbym żeby polscy przedstawiciele byli w jakiś radach i zadach bez urazy oczywiście.Jestem tu bo nie podobały mi się zady ustrój itd Holandia jaka jest taka jest mi się wszystko tu podoba a jeśli mi się nie podoba toi tak to akceptuje bo nie jestem u siebie i mam to zakodowane w głowie.Polacy to wspaniali ludzie ale jeśli żądza to tylko się kłócą :033:


I ja mam takie zdanie, dlatego rzygać mi się chciało jak dostałem listę z nazwiskami kandydatów w Rotterdamie, same Celiki, Dermitukoglu, Mustafy i Ahmedy. Paranoja!! W Holandii powinni rządzić holendrzy, dlatego nie dziwi mnie coraz większe poparcie dla Wildersa.
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 8:21 am   

Eloziom81 napisał/a:
Szczerze to nie chciałbym żeby polscy przedstawiciele byli w jakiś radach i zadach bez urazy oczywiście.Jestem tu bo nie podobały mi się zady ustrój itd Holandia jaka jest taka jest mi się wszystko tu podoba a jeśli mi się nie podoba toi tak to akceptuje bo nie jestem u siebie i mam to zakodowane w głowie.

Trafiles w "10"
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
marijaa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Lut 2010
Posty: 36
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 9:18 am   

Eloziom81 napisał/a:
Szczerze to nie chciałbym żeby polscy przedstawiciele byli w jakiś radach i zadach bez urazy oczywiście.Jestem tu bo nie podobały mi się zady ustrój itd Holandia jaka jest taka jest mi się wszystko tu podoba a jeśli mi się nie podoba toi tak to akceptuje bo nie jestem u siebie i mam to zakodowane w głowie.Polacy to wspaniali ludzie ale jeśli żądza to tylko się kłócą :033:


Dokladnie, juz jak Polacy dorwa sie do rzadzenia to... :027:
 
 
Gość

Wysłany: Nie Lut 14, 2010 10:18 pm   

Mucha_75 napisał/a:
Eloziom81 napisał/a:
Szczerze to nie chciałbym żeby polscy przedstawiciele byli w jakiś radach i zadach bez urazy oczywiście.Jestem tu bo nie podobały mi się zady ustrój itd Holandia jaka jest taka jest mi się wszystko tu podoba a jeśli mi się nie podoba toi tak to akceptuje bo nie jestem u siebie i mam to zakodowane w głowie.Polacy to wspaniali ludzie ale jeśli żądza to tylko się kłócą :033:


I ja mam takie zdanie, dlatego rzygać mi się chciało jak dostałem listę z nazwiskami kandydatów w Rotterdamie, same Celiki, Dermitukoglu, Mustafy i Ahmedy. Paranoja!! W Holandii powinni rządzić holendrzy, dlatego nie dziwi mnie coraz większe poparcie dla Wildersa.


Super! No to w takim razie idz na wybory i zaglosuj np. na VVD czy tez CDA, tam nie ma Mustafow ani Ahmedow. Z Wildersem to dowaliles do pieca bo jakby Wilders doszedl wo wladzy to wszystkich Polakow wagonami bydlecymi wywiozl na Syberie.
 
 
Bombarka 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wiek: 62
Dołączyła: 08 Lut 2009
Posty: 26
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 11:58 am   

no i polskie piekielko na forum.ile postow tyle opini :038:
_________________
Tam gdzie sila nie potrzeba prawa bo prawo jest bezsilne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group