NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupić Internet :P?
Autor Wiadomość
siula 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 3:17 pm   

Nie nic nie musisz odsylac,moze paczka byla a ciebie nie bylo w domu np? Moze masz awizo i musisz ja odebrac teraz na poczcie,zapytaj na poczcie czy nie ma nic do Ciebie. Kody beda Ci potrzebne juz po podlaczeniu wszystkiego zeby aktywowac Twoj modem.
 
 
nikala 
Nieśmiały użytkownik
:)

Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 83
Skąd: Oss
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 3:40 pm   

:036: no napewno paczki nie było .. praktycznie non stop jestem w domu ... wiec niema możliwości takiej ... a nawet gdyby to przecierz pozostawił by wiadomość litonosz. No może przyjdzie wkrótce. Powiedz mi jeszcze ... czy ziggo ma jakieś limity ... uzywasz już więc pytam ... na co powinnam uważć. No i jeszcze jedno drobne pytanko ... jak mam potem aktywować te kody też na str. ziggo. :031:
Dzięki :081:
_________________
... każdy dzień jest darem ....
 
 
 
siula 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 4:16 pm   

A czy zamawialas z montazem czy bez? bo jak z montazem to moze dlatego to sie opoznia.Nic mi nie wiadomo na temat limitu,korzystam wprawdzie od niedawna ale nic mi nie wiadomo na ten temat.A kody wpisujesz jak juz podlaczysz modem,wlaczysz przegladarke to automatycznie wyskakuje ramka gdzie musisz wpisac swoje nazwe uzytkownika i haslo czyli wlasnie to co przyszlo Ci na tej kartce.Daj znac jak otrzymasz przesylke.Pozdrawiam
 
 
nikala 
Nieśmiały użytkownik
:)

Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 83
Skąd: Oss
Wysłany: Pon Lis 02, 2009 4:48 pm   

bez montażu zamawiałam ....liczę na to że na dniach przyjdzie ...dam znać dzięki wielkie ... wyjaśniłaś mi dużo! Pozdrawiam :038:

[ Dodano: Sro Lis 04, 2009 5:11 pm ]
siula pomocy..... przyszła mi dzisiaj paczka ... ale podłonczyłam wszystko .... i popierwsze w teleizorze sciąga mi tylko jeden program .... coprawda znalazło 144 innych ale sa poblokowane .... no a tego internetu nie moge zainstalować wogule ... nie wiem jak z telafonem ... bo iepodłanzcałam jeszcze ... musze kupić aparat.
Co i jak mam zrobić .... pomóż
:088:
_________________
... każdy dzień jest darem ....
 
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 1:24 pm   

czy ziggo internet jest na kablu czt wifi?
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 1:28 pm   

Ale jakie problemy macie z założeniem neta w Holandii, macie mieszkanie i łącze telefoniczne? Byle jaki operator i poprzez internet wypełniacie wniosek i sruu. Mam obecnie łącze z KPN, posiadałem jeszcze Digitenne, ale zrezygnowałem to dostałem 10 € upustu na Internet od nich.
 
 
SnowFlake 
Poczatkujacy


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 5:16 pm   

zaloz sobie alice , szybki internet , tani , bezproblemowo. alice.nl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group