NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Agencja E&A B. V.
Autor Wiadomość
dzwon
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 6
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 9:31 am   Agencja E&A B. V.

Dostałem ofertę pracy przez w/w firmę .
Czy ktoś ma informacje o jej rzetelności.[/list][/b]
 
 
ArkKup
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 12
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 12:00 am   

pracowalem przez E&A w te wakacje dwa miesiace, firma nie jest zla placa co tydzien maja normalne domki niektore sa dobrze wyposazone ale sa tez "mniej ciekawe" zalezy jak trafisz. ogolnie firma Okay
 
 
BRACIK
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 31
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 3:03 pm   

Kolega ze swoją dziewczyną pracuje tam od grudnia zeszłego roku,bardzo sobie chwalą ta firme.Jest w porządku,pracują na zamówieniach na jakiejś hali,maja fajne godziny no i tak jak mówie są bardzo zadowoleni z tej firmy.A zatem polecam!:))
 
 
mimi1982 
Nieśmiały użytkownik
Razi mnie fałsz

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 83
Skąd: Haarlem
Wysłany: Śro Sty 13, 2010 11:02 am   

Firma E&A?
Hmmm...
Pracowałam kiedyś na "boczkach".Mogę powiedzieć,że firma wypłacalna,praca łatwa i...to tyle plusów.Na wszystkie minusy nie starczy tu miejsca.
Wszystko psują koordynatorzy! :072: (jedynie Ilona była normalna,ale odeszła).
Reszta koordynatorów,to banda gówniarzy,którym władza uderzyła do głów.Czujesz się tam,jak w "BigBrotherze",oni wiedzą o Tobie wszystko!Kontrolują Cię na każdym kroku.Wiedzą,jak spędzasz wolny czas,kto w weekend pił,a kto kogo przeleciał.
Zmuszają do nadgodzin,odmówisz,to straszą wyrzuceniem do Polski.Musisz być ciągle pod telefonem,nawet w dzień wolny,bo często dzwonią po Ciebie,że żle ułożyli plan i jednak jesteś potrzebny w pracy"na jednej nodze".A jeśli Ty masz jakiś problem i dzwonisz do nich,to nie odbierają tel.,a na drugi dzień jesteś wezwany na dywanik i słyszysz"Jeśli Ci nogi nie urwało,to nie masz prawa do mnie dzwonić!"
SKANDAL!SKANDAL!SKANDAL! :072: :072: :072:
 
 
1Prawdomówca1 
Poczatkujacy
Kodeks Hammurabiego

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 12:02 am   Qwerty

mimi1982 napisał/a:
Firma E&A?
Hmmm...
Pracowałam kiedyś na "boczkach".Mogę powiedzieć,że firma wypłacalna,praca łatwa i...to tyle plusów.Na wszystkie minusy nie starczy tu miejsca.
Wszystko psują koordynatorzy! :072: (jedynie Ilona była normalna,ale odeszła).
Reszta koordynatorów,to banda gówniarzy,którym władza uderzyła do głów.Czujesz się tam,jak w "BigBrotherze",oni wiedzą o Tobie wszystko!Kontrolują Cię na każdym kroku.Wiedzą,jak spędzasz wolny czas,kto w weekend pił,a kto kogo przeleciał.
Zmuszają do nadgodzin,odmówisz,to straszą wyrzuceniem do Polski.Musisz być ciągle pod telefonem,nawet w dzień wolny,bo często dzwonią po Ciebie,że żle ułożyli plan i jednak jesteś potrzebny w pracy"na jednej nodze".A jeśli Ty masz jakiś problem i dzwonisz do nich,to nie odbierają tel.,a na drugi dzień jesteś wezwany na dywanik i słyszysz"Jeśli Ci nogi nie urwało,to nie masz prawa do mnie dzwonić!"
SKANDAL!SKANDAL!SKANDAL! :072: :072: :072:



Z ta wypłacalnością nie jest tak do końca prawda.
Znajomy, który pracował w tej firmie miał problem z wypłatami, okradali z godzin i kasowali bardzo dużo za mieszkanie, nie wspominając o rezerwach. Wypłaty były śmieszne. I mówił też że oszukują na ubezpieczeniach. Wcale sie temu nie dziwię, ponieważ miałem styczność z firma Randstad. A co ma to wspólnego?
Wspólnym czynnikiem jest Doornenbal Johan...
Czyli wiecie juz do kogo się nalezy zwrócić jeżeli coś jest nie tak? :)
_________________
Prawdomówca
(alea iacta est...)
 
 
mimi1982 
Nieśmiały użytkownik
Razi mnie fałsz

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 83
Skąd: Haarlem
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 11:26 am   

Było kilka przyapdków,o których wiem,że komuś obcięli godziny.Potem tłumaczyli się,że się pomylili... : Tylko dziwnym trafem zawsze na swoją korzyść...
Za mieszkanie płaci się naprawdę dużo,nieważne,czy mieszkasz w domu,czy w kościele(zrobili mieszkania ze starego kościoła),płacisz,jak za woły.W grudniu już przeszli samych siebie:
wystosowali do wszystkich pracowników list dotyczący podwyżek za mieszkanie i tak to przerobili,żeby ci biedni ludzie uwierzyli,że ta podwyżka będzie dla nich korzystna!I o dziwo niektórzy uwierzyli!!!Na kantynie było słychać,jakie to E&A jest cudowne i faktycznie dba o swoich pracowników :119: Aż do pierwszego tygodnia po podwyżce... Okazało się,że mieszkanie poszło do góry i to sporo-ok 15 e na tydzień : A ubezpieczenie? ::
nie masz prawa do niczego,jeśli zachorujesz-exit do Polski natychmiastowo,choćby tego samego dnia busem.
Tak kochane E&A "dba"o swoich pracowników :038:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Sty 15, 2010 11:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
scandal 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 19
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 3:57 am   

biuro jak każde inne, czyli zależy gdzie się trafi. Ja pracowałem w AH Nieuwegein/Utrecht. Mało godzin, ale praca luźna i płacą więcej za nocki i popołudniówki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group