NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Czw Mar 18, 2010 12:47 am
Gdzie zapłacic mandat?
Autor Wiadomość
lenka51a 
Poczatkujacy

Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 10
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 2:46 pm   

Hmm w kwietniu minie 2 lata jak to sie stało. Ja niesety dowiedziałam sie o tym niedawno i dlatego chce to uregulowac. Prosze sie nie wypowiadać jak mam słyszec głupie wypowiedzi, jak np. ta ostatnia. Szukam pomocy chce to uregulować nawet z odsetkami. Nie ma dla mnie z tym problemu, jezeli nalicza to nalicza, chce miec ta sprawe z głowy.
 
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 4:00 pm   

lenka51a, czy dostalas jakies pismo ??
moze acceptgiro, taki zolty odcinek z adresem i nr konta czasem tez suma do zaplaty ?? jak sie to dowiedzialas ze masz zaplacic ?

[ Dodano: Sro Mar 03, 2010 4:03 pm ]
jesli masz sume i betaalkenmerk to moge ci podac nr konta do polacenia mandatow . Jak napisala amika na konto CJIB .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
amika 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 77
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 10:34 am   

lenka51a, na stronie CJIB.nl znajdziesz informacje, za co i na jakie konto
http://www.cjib.nl/Onderw...er_betalen.aspx
a to jesli jeszcze z holenderskim slabo - een verkeersboete (op de brief staat een M) 56.99.88.888 t.n.v. CJIB te Leeuwarden
czasami nie nalezy byc upartym, moze zrezygnowali oddalajac sprawe :031:
w momencie, gdy chcesz placic mandat i jesli nie masz listu od nich, moznaby bylo przyjac tez, ze zostal zagubiony, wtedy musisz zadzwonic do nich a oni odszukaja numer sprawy, musisz tylko wiedziec za co mandat, gdzie go dostalas i kiedy to sie stalo, czyli date
po raz kolejny dodam, ze mandaty w holandii placi sie dopiero po otrzymaniu od CJIB listu z acceptgiro, zadzwon do nich
een verkeersboete, U heeft een formulier ontvangen met de letter M in de rechter bovenhoek. Tel: (058) 23 42 130 od pn do pt 8.15h-17.15h
Ostatnio zmieniony przez amika Czw Mar 04, 2010 10:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group