NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stroiki Den Haag
Autor Wiadomość
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 1:11 pm   Stroiki Den Haag

Czesc. Mam do was pytanie, poniewaz jestem aktualnie w poszukiwaniach pracy mam pewien problem. na niedzieli znalazlam ogloszenie o stroikach i dla osob tylko z den haag. zadzwonilam pod podany numer - 0634929792, odezwala sie mila pani, ale na pytanie jakie to biuro oznajmila mi ze niemieckie i nie podala zadnej nazwy. Stwierdzila, ze jest posredniczka miedzy mna a szefem i potrzebuje kopie moich papierow. Bez poinformowania mnie gdzie jest ta praca, kto jest szefem (nawet jak ma na imie), jak nazywa sie to niemieckie biuro (zreszta to troche dziwne, niemieckie biuro w Den Haag..?) Dziwne toszke. Czy ktos wie cos na ten temat, kontaktowal sie moze z ta pania z tego nr tel? jesli tak to prosze o kontakt i moze jakies informacje na ten temat. Pozdrawiam :)
 
 
mariti 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 17
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 8:38 pm   

Kolezanka dzwoniła również w tej sprawie, dostała taką samą odpowiedz. Powiem ze trochę podejrzana praca.
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 7:42 am   

Dokladnie jestem tego samego zdania, podejrzane lekko. Napisalam ponownie smsa do tej pani z prosba o podanie nazwy i adresu biura po czym dostalam odpowiedz ze ona sama nie wie i sie dowie jak sie spotka z szefem. Skoro nie wie, i dopiero ma sie spotkac, to czemu napisala ze stawka jest 7,40 na reke i ze wyplacaja co tydzien?? dziwne :P hm...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group