NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Śro Mar 31, 2010 10:55 pm
Van Koppen&Van Eijk
Autor Wiadomość
jolene89 
Poczatkujacy


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 15
  Wysłany: Śro Mar 31, 2010 9:05 pm   Van Koppen&Van Eijk

po 5 tygodniach pracy w tej firmie otrzymałam umowe- uwaga- w dniu, w którym poinformowalam firme, ze zamierzam sie zwolnic (dobrze, że chociaż wtedy). Nie otrzymalam w tym czasie ŻADNEGO przelewu. Dzwoniąc do 'koordynatora' dowiadywałam się, że pieniądze są 'poblokowane' przez umowę, której jeszcze nie mam(!) a ktorej domagalam się od samego początku. Pracowałąm na 2 zmianę, a za wieczorne godziny firma w której pracowałąm płaciła za mnie VanKoppenowi dodatkowe pieniądze (bodajże 125% podstawy za godzine). Wiem to od kierownika z tejże firmy. Natomiast koordynator zapewniał, że pieniędzy firma nie dostaje!!! Kolejna sprawa- wielu osobom brakowało kwot za kilka a nawet kilkanaście przepracowanych godzin. Pewnie dostanę odpowiedzi, że 'trzeba było z nami (Van Koppenem) porozmawiac na spokojnie'. Otóż olałam tą firmę bez żadnych wyjaśnień. I jeszcze bezczelne pytanie koordynatorów 'czemu wyjeżdzam tak szybko'... Jeśli mój przypadek jest 'odosobniony i jako jedyna miałam z nimi takie komplikacje to dobrze. Chociaż sądząc po ilości osób, które przestały lub w niedalekim czasie przestaną pracować dla VK&VE, nie jestem sama. Macie swoje rozumy, więc sami zdecydujcie czy wyjechac czy nie... Powodzenia
_________________
From here to eternity...
 
 
 
Coccolinco 
Super gaduła

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 292
Skąd: skontowni
Wysłany: Śro Mar 31, 2010 10:16 pm   

Miałaś po prostu pecha.

Ze mną pracują osoby z tej firmy (sam z resztą w niej kiedyś pracowałem) i sobie chwalą :)
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Mar 31, 2010 10:55 pm   

jolene89 powinnas umiescic ten post w tym temacie
http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?t=69
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group