NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gosia i Igor-kable internetowa-zna ktos tę firme?
Autor Wiadomość
kobietaPolka 
Poczatkujacy

Wiek: 49
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Hoogvliet
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 9:21 pm   Gosia i Igor-kable internetowa-zna ktos tę firme?

Mój przyjaciel mieszkający w Polsce bardzo chce przyjechac do pracy w Holandii i nawet załatwil mu ją jakis pan Wojtek.Wspominał o jakiejs bardzo dużej kwocie nie jestem jej pewna więc nie podaje którą za owe załatwienie trzeba zapłacic.Chciałabym zapytac czy ktos wie może czy firma jest wypłacalna i czy na pewno tą prace załatwia.
Z tego co wiem zatrudnieniem zajmuje sie w Hadze Gosia Polka i chyba z Ukrainy Igor.
Nie korzystam z funkcji wyszukaj bo nie znam nazwy tej firmy.Z góry bardzo dziękuję za wwszystkie informacje.Można napisac na moje gg:9699387
_________________
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia;)
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 9:27 pm   

Ktos chce kase za zalatwienei pracy ?
Omijac.
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
karol50 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: Delft
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 9:45 pm   

Proponuje poczytać wsteczne posty na Forum odnosnie "wyczynów" igora ukrainca zwiazanych z załatwianiem pracy,mieszkania,sofi numeru konta w banku itp.
Serdecznie odradzam wchodzenia w takie "układy"
_________________
karol
 
 
krzysztof76 
Poczatkujacy
krzysiek

Wiek: 47
Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 7
Skąd: utrecht
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 11:02 pm   załatwienie pracy

Ludzie prosze Was opanujcie sie i nie dawajcie sie naciagac nikomu kto chce od Was pieniadze !!! Normalny pracodawca nigdy i w zadnej sytuacji nie bedzie chcial od Was złamanego centa . wielu ludzi daje sie naciagnac i popada w jeszcze wieksze tarapaty. Wiekszosc posrednictw to niestety naciagacze i oszusci - mamią swietnymi warunkami placowymi i jesli " zapewniaja" mieszkanie najczesciej okazuje sie ze to nora odcieta od swiata. Posrednictwa zarabiaja kase na kazdym z osobna - jednym slowem to wyzysk a o osobach ktore wyciagaja kase za zalatwienie pracy ,/podanie numeru telefonu/ to zwykle prymitywy . Wiem jak sie czuje osoba szukajaca pracy a szczegolnie jesli szuka dluzszy okres czasu ale niestety prawda jest taka ,ze wtedy osoba taka jest bardzo latwym łupem dla wszelkiej masci pseudopracodawcow. Moglbym wymieniac naprawde kilka mocnych przykladow oszustw ale na sama mysl juz mi sie nie chce nic. Sprawdzcie wszystko 10 razy zanim podpiszecie kontrakt,sprawdzcie warunki w jakich przyjdzie wam mieszkac,sprawdzcie wszystko co mozliwe zanim cokolwiek podpiszecie. i przede wszystkim cencie sie ! pozdrawiam i zycze powodzenia w unikaniu oszustów.
_________________
krzysiek
 
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 9:44 pm   

jezeli chcecie zaplacic w Pl.z tego co mi wiadomo okolo 700 zl. potem tu w Holandii okolo 200 euro - to za zalatwienie pracy, nastepnie za otwarcie konta w banku , zalatwienie sofi po 50 euro. nastepnie jezdzic z >>pracodawcami<< przez kilka dni w poszukiwaniu lokum , czasem tylko na dzien lub dwa- a jesli juz trafi sie na dluzej to z dupskiem na walizkach poniewaz w kazdej chwili moze wpasc kontola a zdarza sie to wyjatkowo czesto- miec prace na kilka dni tylko po to by panstwo sciagneli sobie swoje pieniadze- a jesli nie bedziecie chciec placic- straszakami sa tzw, karki- to zaparaszam z tymi ludzmi do Holandii-z mieszkaniem bedzie zle, z praca tez, z pieniedzmi jeszcze gorzej ale za to zwiedzicie Hage- objezdzajac w poszukiwaniu miejsca do spania dla was.
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
nuska.nl 
Gaduła


Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Kraków/Haga
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 9:58 pm   

Spotkałam na swojej drodze "ludzi od igora", sorki ale nikt na tym dobrze nie wyszedł, dlatego ODRADZAM i radzę poczytać forum o tym panu.
 
 
holli32 
Poczatkujacy


Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 17
Skąd: Den Haag
  Wysłany: Czw Maj 07, 2009 10:05 pm   hahahaha

a ja kiedys u nich pracowalem,no moze i pompuja na sare ale jak ktos ma łeb to i mozna ich wysterowac ;)jest z nimi jeszcze malina jak ktos chce dawac w nos,i w debet daje po 100 gieta,i sam ich tez wysterowalem bo odzyskalem swoje i na plusie,ale kazdemu odradzam tych idiotow bo talent maja do robienia ludzi pzdr
_________________
nigdy wszystkiego nie wiemy
 
 
nuska.nl 
Gaduła


Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Kraków/Haga
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 10:18 pm   

Sprecyzuję o co mi chodzi. Ten cały Igor nie ma "swoich" prac, tylko podnajmuje ludzi do innych ludzi, którzy z kolei mają wejście w danej firmie. Pracowałam kiedyś w piekarni, ja miałam na rękę 7 euro za godzinę pracy, ludzie od igora 6, bo z każdej godziny ich cięzkiej pracy pobierał euro. Nie wspomnę już o haraczach, które musieli mu zapłacić za załatwienie pracy (dodam, że wciskał ludzi gdziekolwiek, i często gęsto okazywało się, że po 2 tygodniach praca się dla tych ludzi skończyła, no a pieniądze za tak zwane załatwienie pracy dawno wydał...). Wielu ludzi koczowało w biurze albo po 10ciu na jednym mieszkaniu, mieszkania wynajmował zadłużone, nikt się tam nie przejmował płaceniem prądu, gazu czy wody...
 
 
only_the_truth 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 18
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 1:19 pm   Re: Gosia i Igor-kable internetowa-zna ktos tę firme?

nie ma oplat za zalatwienie pracy to wałek, ja bym to okreslil komicznym cwane gapy :D
forget about it
pozdro
 
 
teo215 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Gru 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 5:11 pm   

To ciekawe.Czyzby Kasia zmienila imie na Gosie?
 
 
arek718 
Poczatkujacy
arek718

Wiek: 36
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 1
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 9:49 pm   praca

a ja powiem tak jeśli trochę sie pomysli i będzie sie ciągle dzwoniło do pana igora w sprawie pracy jest spoko on ma wiele ludzi na głowie mieszkanie tez załatwił mi spoko i tak za sofi numer nie brał pieniedzy zapłaciłem mu 200 euro ale sie opłacało byłem w spitalu w holandii miałem zapłacić 150 euro i pan igor mi załatwił na swój rachunek jesli ktoś ma nowy nr telefonu poprosił bym z góry dziekuje moje gg 12369196
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group