NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA NA BIURO GUNES I JEGO KOORDYNATORKE >>>imie u
Autor Wiadomość
Prokurent 
Poczatkujacy
Prokurent

Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 3
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 10:50 pm   

post edytowany nie musisz krzyczec na forum!!
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lut 24, 2010 6:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc którys 
Poczatkujacy
Tępić chamstwo...

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 24
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 11:39 pm   

Jak milo przeczytac, że ktos oprocz mnie wziął sie za załatwianie tej sprawy...
_________________
"Dobrze zrobione jest lepsze od dobrze powiedzianego.."
B.Franklin
 
 
mir-za 
Poczatkujacy
mir-za

Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Blokker B.V.
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 5:57 pm   

Witam serdecznie jestem poszkodowany pracą w Firmie Gunes Pracowałem 7 miesięcy Iwonka zezwoliła mi pojechać na Urlop do Polski oczywiście zasłużony, następnie zwolniła mnie w perfidny sposób, no cóż i tak bywa Wszyscy znają mnie z dobrej strony w pracy w Blokker B.V. Wystawiła mi że porzuciłem pracę,fajnie tylko ja nie porzuciłem to stary jej numer ale nie przejdzie tej Firmie :079: Za nieuczciwość w zatrudnianiu trzeba będzie zapłacić. Pracowałem 12 tygodni na same 2 gie zmiany rzadko kiedy wychodziłem z zakładu o 22.30 były to pory 24:00 23:30 różnie dokąd ostatnia kura zeszła z bicia. W solarisach wykazane jest tylko 7:30 godziny a gdzie reszta? Zakład płacił Gunes za nasze nadgodziny kluczem tego był odbijany uczciwie chip w zakładzie godzina wyjścia. Nie popuszczę tego i wy chyba też proszę o wszystkich którzy pracowali w okresie od 29.04.2009 do 31.12.2009 o kontakt z Panią Prokurent może być email i nie bójmy się będziemy razem walczyć o nasze pieniądze a jest o co. :038:
 
 
 
Prokurent 
Poczatkujacy
Prokurent

Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 3
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 7:37 pm   

szanowni państwo
jestem prokurentem mojego mocodawcy- byłego pracownika firmy gunes. wraz z zaprzyjaźnionym holenderskim biurem prawnym od stycznia b.r. wyjaśniamy sprawę zatrudnienia, pracy i zwolnienia mojego mocodawcy i jego kilku kolegów.
firma gunes, opiera się tylko i wyłącznie na dokumentach, które sama wystawia i posiada - a te jak już ustaliliśmy nie spełniają wszystkich wymogów prawnych.
przedstawicielka firmy - pani iwona kuźniar nie chce rozmawiać z polakami na temat wielu nieprawidłowości, ponieważ nie jest osobą do tego uprawnioną. zatem drodzy państwo szkoda waszego czasu i nerwów na próby kontaktu z tą panią. osoby odpowiedzialne za finanse i rozliczenia firmy to księgowy i współwłaściciel firmy.

wy jako pracownicy musicie być czujni i sprawdzać wszelkie dokumenty, które podpisujecie! żądać ich tłumaczeń w jęz. którym władacie, wypłaty wynagrodzenia analizować z dokumentami-solaris! jeżeli są nieprawidłowości na bieżąco wyjaśniać i zgłaszać, żądać wyrównania i zadośćuczynienia. nie wyjeżdżajcie z firmy bez karty urlopowej! gunes celowo jej nie wystawia, a pracownik ma jej żądać ! brak tego dokumentu u pracownika firma wykorzystuje jako porzucenie pracy i na tej podstawie rozwiązuje umowę o pracę. sprawdźcie ile zarabiacie! w holandii tez obowiązuje minimalne wynagrodzenie oraz obowiązkowe podwyżki, uwarunkowane przepracowanym okresem zatrudnienia
po godzinie 22 w holandii obowiązuje inny taryfikator wynagradzania kto z państwa pracował na ii zmiane musi takie wynagrodzenie otrzymywać jeżeli pracę kończył po godz.22!
pilnujcie podpisów na liście obecności i rejestracji elektronicznej- chipy żądajcie wypłat za godziny nadliczbowe - nie są ujmowane przez gunes w rozliczeniach. jedyny dowód to : "potwierdzenie kolegi który pracował ze mną na zmianie"
te i inne nieprawidłowości są obecnie przedmiotem prowadzonego postępowania.
aby wyjść państwu na przeciw oferujemy swoją pomoc. jeżeli po przeczytaniu niniejszego "listu otwartego" stwierdzicie że byliście lub jesteście w podobnej sytuacji i chcecie odzyskać swoje wynagrodzenie i zachować godność i człowieczeństwo, bardzo prosimy o kontakt dołączcie do nas! wasz problem jest naszym problemem. opiszcie swoje roszczenia czas nagli.
wielu z was ma w polsce rodziny to dla nich ciężko pracujecie. czasy iii rzeszy dawno minęły. wasze dzieci tez chcą mieć wakacje! dlaczego inni mogą się bawić za wasze pieniądze?


liczymy na wasz odzew!
korespondencje proszę kierować na niżej podany adres

[email protected]

dalsze informacje otrzymacie państwo w emailu zwrotnym

z poważaniem
prokurent
A.D.

tego typu uwagi dotyczace pracy Administratora prosze kierowac na priv
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lut 24, 2010 9:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mir-za 
Poczatkujacy
mir-za

Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Blokker B.V.
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 8:01 pm   

Czy kogoś ten tekst obraził, ze został zlikwidowany?
To prawda więc o co chodzi?
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Lut 24, 2010 9:11 pm   

a Ty co jestes adwokatem Prokurent, fajnie ze oboje piszecie z tego samego Ip i akurat w tym topicku??

Prokurent,
umieszczanie tekstu pisanego duza litera oznacza ze krzyczysz !!
zapoznaj sie z Regulaminem forum :074:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
SssAaa 
Poczatkujacy
;)

Wiek: 38
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 6
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 9:06 pm   

nastepnym razem zanim cos napiszesz
zastanow sie czy warto glupoty nie na temat wypisywac
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Lut 25, 2010 9:30 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
POPPORE 
Poczatkujacy
poppore

Wiek: 35
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 5
Skąd: AMSTERDAM
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 12:45 pm   

Osoby ktore pracuja w Hoornie przez Gunesa prosze o kontakt mailowy.
Osobiscie tez tam pracowalam i niestety wszystko opisane przez moich znajomych to prawda.
Mysle ,ze wazne jest ,ze nie musimy sie godzic pracowac na takich warunkach-nie mowie tu o rezygnacji z pracy-no bo i dlaczego,ale o egzekwowanie praw ktore nam sie naleza.
pozdrawiam i czekam na maile :039:
_________________
POPPORE
Ostatnio zmieniony przez POPPORE Czw Mar 11, 2010 12:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Prokurent 
Poczatkujacy
Prokurent

Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 3
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 8:28 pm   

Szanowni Państwo działamy!
z uwagi na fakt likwidowania wszystkich Naszych postów na tym Forum uprzejmie prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem poczty [email protected]
A teraz miła wiadomość jest nas więcej :) Kolejne 3 osoby do Nas dołączyły. Zachęcam do otwarcia się na problem.
Serdecznie dziękuje i pozdrawiam
Prokurent AD
 
 
alpacino1 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 4
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 9:52 pm   Re: UWAGA NA BIURO GUNES I JEGO KOORDYNATORKE >>>im

gosc którys napisał/a:
Chciałbym ostrzec wszystkich Polaków, którzy zamierzają pojsc do pracy w Hoorn przy produkcji kurczaków! Praca jak praca, nie należy do przyjemnych aczkolwiek nie dlatego tu piszę. Chodzi mi o jedną z naszych rodaczek, która pracuje jako koordynatorka w firmie Gunes. Granice jakiegolwiek chamstwa zostały przez nia bowiem już dawno przekroczone...Kobieta ta kompletnie nie potrafi wywiazac sie ze swoich obowiązków- mało tego , traktuje pracowników przedmiotowo, nie będę tu przytaczac niecenzuralnych słów, których >>>imie usuniete<<< używa na porządku dziennym, bez względu na to czy rozmawia z członkiem rodziny, ze starszą osobą czy tez z pracownikiem ktorego nawet na oczy nie widziała...!
Jak juz zwerbuje pracowinika to należy zapomniec o jakimkolwiek odbieraniu przez nią telefonów, moża ewentualnie dostac od niej smsa ,iz <cytuje> "mam wysrane na wasze telefony" Nie odbiera bez wzgledu na pore dnia- nie ma róznicy czy człowiek dzwoni do niej rano czy po poludniu, a jak juz odbierze to łatwo można wyczuc ze jeszcze nie wytrzezwiala po weekendzie...Drugi problem to kwestia przelewu wypłat tygodniowych, które dzieki niej stały sie wypłatami na "chybil-trafil". Trzecia kwestia- lokowanie ludzi do pracy w busach 9-cio osobowych, które wg niej mogły pomiescic az do 13-14 osób, no przeciez od czego jest w busie bagażnik...Nie omieszkam równiez napomknac o jej telefonowaniu do pracowników i robieniu tak zwanej "prywaty"-osoby ,które scisle postepowaly wg jej zasad miały specjalne przywileje, potrafila nawet zwolnic pracownika albo zmieniac mu cykl pracy z powodów prywatnych. Ludzie , ktorzy przyjechali tam do pracy zazwyczaj nie znali jezyka niderlandzkiego jak i równiez angielskiego wiec pokornie wykonywali i godzili sie na kazde jej słowo. Znalazly sie równiez osoby, które potrafiły sie tej kobiecie sprzeciwic-wtedy dostawaly od niej smsa z informacja ze maja sie uciszyc bo zostana zwolnione! Innym jej popisowym nr bylo wysylanie pracownika na okolo tydz lub dwa do Pl, po czym dzwonila do szefa biura z informacja iz ten pracownik sie zwolnil, a jak pracownik wrócil z Pl to dzwonila do niego i mowila ze szef z biura go zwolnil- w ten sposob pozbywała sie problemu...Przykre to patrzec jak dorosli ludzie ulegaja ze strachu jednej prymitywnej kobiecie, która jakims cudem ciagle tam pracuje...Ponoc dobra przyjaciolka szefa...Wszyscy ,łacznie z włascicielem firmy Gunes wiedza co >>>imie usunięte<<< soba reprezentuje, jak traktuje pracownikow a mimo to nikt jej nie zwolnil, co oznacza ze byc moze jest ona dobrze poinformowana o roznych przekretach w firmie Gunes...Jest znacznie duzo wiecej rzeczy które mozna by tu opisac, ale tyle powinno wystarczyc. Ja na obecny moment juz nie jestem pracownikiem tego biura, ale chcialbym aby kazdy który zamierza tam pracowac dał sobie spokoj, chyba ze chce na własnej skórze poczuc sie troche jak wiezien obozu jenieckiego.. Słyszałem, ze istnieja specjalne instytucje, które zajmuja sie likwidowaniem takich jednostek, ponoc sa to Zwiazki Zawodowe...Chetnie prosiłbym o wiecej informacji od osób, którym takie zachowanie ludzi nie jest obojętne i wiedza jak "przyspieszyc proces sprawiedliwosci"....oraz gdzie i do kogo mozna zgłosic taki problem. Z góry dziekuje za odpowiedz.
Ludzie..jak słysze cos takiego to misie krew burzy..Nie wiecie co zrobic...W Holandii dosc preznie działaja zwiazki zawodowe..Postarajcie sie o tel.do pani Lidii ze zwiazków...Swietna kobieta i konkretna..ale trzeba nalezec do zwiazków...Ona im zrobi jazde bez trzymanki...Powodzenia.. :039:
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 11:09 pm   

Placa Ci za reklame? Jesli faktycznie Ci pomogla, to podziel sie z reszta potrzebujacych danymi kontaktowymi.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
bati3 
Gaduła

Dołączyła: 12 Lip 2009
Posty: 130
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 8:35 am   

tak polak ktory tu sciagany jest przxez uitzenb i jestr na jego lasce czytaj mieszka na mieszkaniu biura pojdzie do zwiazkow zawodowych... jasne i bedzie czekal na ich reakcje pod mostem w adamie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group