NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kordynatorka Paulina Covebo
Autor Wiadomość
sklopek 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 8:44 am   Kordynatorka Paulina Covebo

Paulina chciało by sie powiedziec a co TO >>>cenzura<<<... JEST
Nieznam drugiej takiej osoby przez 2 miesiace ma najgorsza opinie
Juz jezeli trafisz do biura w nijkerku i dowiesz sie ze masz nalezec do Pauliny wspołczuje
to od tej chwili zacznie ci sie:
Poczujesz sie jak śmieć
Zaczniesz byc wykorzystywany na kazdym kroku
Nie bedziesz mial mozliwosci spac bo Paulina ma szczyt dzwonic do ludzi o 4 rana nie bierze pod uwage ze ktos o 1 w nocy wrocil z pracy
Najlepiej juz o nic nie prosic Paulinie bo jezeli juz poprosisz i ci załatwi np, jeden dzien wolnego to wtedy musisz dlaniej robic wszystko co ona chce i kiedy
A w kwesti kiedy juz masz prawojazdy i swoj prywatny samochod to jestes juz taksowka firmy Paulina Covebo ale za free nie dostaniesz ani grosza za 30 , 40 km bo Paulina twierdzi ze ty masz a nawet musisz robic wszystko co ona chce

Jeżeli bedziesz miał jaki kolwiek problem o po kilku bezproblemowych miesiacach pracy trafiajac do pauliny mozeszz z dnia na dzien zostac zwolniony
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 8:56 am   

Co z roboty wywalili?

Pod kim byles pod Paulina czy Krystianem? he :027:
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
maciej83 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 29
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 6:58 pm   

ja tam nie wiem w Covebo zawsze było dziwnie chłopak pewnie z Bakkera, ale o samochodzie to pierwsze słyszę mi jakoś płacą za to że dojeżdżam do roboty prywatnym samochodem a jak ci dzwonią o 4 rano ze masz iść na 5 to możesz odmówić.
 
 
bati3 
Gaduła

Dołączyła: 12 Lip 2009
Posty: 130
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 8:36 pm   

tylko kto odmowi? odmowisz i juz wiecej nie zadzwonia lmao i zostajesz bez pracy
 
 
dyniamasta 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 9
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 1:06 am   

hmmm no jest roznie z nia, ale jedno mozna powiedziec o niej ze czuje sie za wazna, a jest dopiero kordynatorka pare miesiecy, oczywiscie czasu dla ciebie nie ma, ale to sama zadzwoni o 12 w nocy jak na 5 masz, rozne sytuacje byly, ale w miare jest ok, chociaz na glebsza wypowiedz nie mam ochoty nawet, trzeba wszystkie samemu pilnowac, i mowic, dzwonic to wtedy sie zalatwi, a jak odpuscic to nic bedziesz mial

a bakker to bakker, drugiej takiej firmy nie ma xdddddd
 
 
henry 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 35
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:13 pm   

nie wiem ale czy wy coniektorzy ludzie nie macie zadnego honoru ze dajecie soba tak pomiatac? sami uczycie ta bande debili ze moga sobie takie praktyki obozu pracy prowadzic
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:18 pm   

henry, dokladnie, ja sie z Toba zgadzam. ale niektorzy ludzie sa w ciezkich sytuacjach i przyjezdzaja tutaj np. sezonowo na kilka miesiecy, by zarobic jak najwiecej euraczy i wracac do PL by wyremontowac mieszkania, posplacac dlugi itd. a wiec zgadzaja sie na wszystko, bo w Polsce takich pieniedzy przez jeden miesiac by na oczy nie zobaczyli. Tak wiec sprawa jest prosta. a koordynatorzy wykorzystuja i pastwia sie nad takimi ludzmi.
 
 
dyniamasta 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 9
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 4:16 pm   

hmm ja jestem zdania ze to zaleznie jak zyjesz z nimi tak oni z toba, no moze zdazaja sie jakies bledy z solarisami, wyplatami, ale umowic sie na rozmowe idzie, wyjasnic, i kasa na nastepna wyplate jest na koncie to co brakowalo, a ludzie ktorzy nie znaja jezyka, ani zasad obowiazujacych w covebo, czy tez poprostu czysta glupota lub niewiedza wpadaja w bagno to juz na to nie poradze, trzeba byc ostrozny i sie pilnowac i samemu wszystkiego pilnowac i bedzie wyszstko w miare ok ;]
 
 
Alutka 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 06 Sty 2007
Posty: 324
Skąd: Lelystad
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 9:14 pm   

Witam.Pracuję przez to samo biuro i nie spotkałam sie z przejawami o których piszesz.
Moim zdaniem jeśli masz problemy może umow sie na rozmowę .Myślę ze telefon o 4-tej nad ranem mozna wybaczyć -pomyśl jeśli dzwoni o tej godzinie to ktoś nie przyszedł do pracy i nie uprzedził wcześniej ,pewnie ona też ma mało czasu na obsadzenie stanowiska.
Jeśli nawet było to dla Ciebie niestosowne to nie jest to temat na forum.
.Paulina jest moją koordynatorką. Konkretna , kompetentna, Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group