NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
biuro interactiv
Autor Wiadomość
kolba0020 
Poczatkujacy
kaziczka

Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 8
  Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 5:14 pm   biuro interactiv

czy ktos pracuje w tym biurze i moze sie wypowiedziec na temat tego biura ,jak wyplacajo?co ile ??dzieki z gory

[ Dodano: Nie Kwi 18, 2010 5:19 pm ]
i przy czym majo prace?
_________________
9999
 
 
 
Alexxandra 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Sie 2008
Posty: 51
Skąd: Hellevoetsluis
Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 11:54 pm   Interaktief

Biuro jak kazde inne, wyzysk totalny.
Prace maja rozne, glownie Rotterdam i okolice lub sprzatanie hoteli w Amsterdamie.
W Rotterdamie i Amsterdamie mozna trafic np. do fabryki czekolady. W Amsterdamie praca ok, ale jak Cie zakwateruja w Rotterdamie to dojezdzaj sobie 3h dziennie w jedna strone, ich to nie obchodzi.
W fabryce czekolady w Rotterdamie masakra. Prawie same Polki, zasuwajace w chinskim tempie. Oczywiscie przeciez same sobie wypracowaly taka norme. Niech nikt nie mysli, ze sie unosi cudowny zapach czekolady, smierdzi tak od roznych olejow i dodatkow, ze mozna sie rozchorowac a ciuchy przed wyjsciem trzeba koniecznie zmienic bo inaczej pasazerowie w autobusie padliby trupem.
Za dojazdy wlasnym transportem nie zwracaja, chyba ze sie wyklocisz to dostaniesz marne 18e za tydzien przy stracie 100e. Za dojazd ich transportem musisz jeszcze doplacic 5e za tydzien.
Kopii podpisanej umowy liczacej sobie bodajze 4 strony nigdy nie dostalam, jedynie jeszcze obszerniejszy Regulamin.
Po wiecej pytan prosze pisac na Priv lub e-mail.
 
 
ja1206 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 103
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 9:55 pm   

jesli ktos cie wozi do pracy firmowym autem to zabieraja 22.50 euro na tydzien nie wazne czy pracujesz 1 czy 5 dni zawsze 22,5o.a prace maja nawet w amsterdamie i ludzie z rotterdamu tam dojezdzaja.wiem osobiscie bo pracowalam tam kilka dni.masakra 8 godz pracy a 5 godz a busie masakra.
 
 
kolba0020 
Poczatkujacy
kaziczka

Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 8
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 10:27 pm   

dzieki za informacje,masakra tam z stawko jest ,odradzam te buro , :072:
_________________
9999
 
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 11:39 am   

a jakas strone internetowa maja ?
 
 
Illumini 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 83
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 10:26 am   

W firmie interactief ( potocznie inter mafia) jak w wielu wielu innych firmach duza role odgrywa poprostu szczescie. Poznalem mnostwo ludzi z roznych agencji pracy jedni chwalili inni odradzali chociaz byli z tej samej firmy. Idac do posrednika, mozesz dostac dobra stala prace, nowe ladne kompletnie urzadzone w ladnej okolicy mieszkanie lub dom, lecz moze byc calkiem odwrotnie, dostaniesz paskudna nore, meline prace na tydzien lub dwa potem pracy niema lub w ciagu miesiaca zwiedzisz kilka roznych miejsc pracy , a stawki roznia sie w przedziale 1-1,5€ i najwazniejsze walczyc o swoje!!!
 
 
Belial_ 
Poczatkujacy


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 12
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 3:03 pm   

A czy orientuje sie jak wyglada sytuacja z transportem z PL do NL w tej firmie ?? Bo widze ze w zakladce transport na ich stronie jest reklama pewnej firmy. Czy pierwszy wyjazd jest obowiazkowo ich przewoznikiem, i jak wyglada sytuacja z platnoscia za przejazd ??
_________________
Pozdrowioneczka.
Krystian.
 
 
 
Illumini 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 83
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 5:40 pm   

Te przewoznik daje znizki osobom pracujacym w inter mafii, ale ile dokladnie nie wiem, mozesz pojechac na wlasna reke nie ma problemu. Powodzenia!
 
 
księżniczka123 
Poczatkujacy
powrót

Dołączyła: 27 Paź 2008
Posty: 17
  Wysłany: Pią Maj 28, 2010 12:49 am   

nie polecam tego biura!!!!!!!!!!!!
Natalia koordynatorka polaków pracujących w hotelach to zakłamana dwulicowa oszustka.
Nigdy przez pół roku kiedy tam pracowałam nie dostałam normalnej wypłaty!!
Dojezdzałam busem do pracy nawet jak nie dostałam pensji oraz pieniedzy za bilety to musiałam sobie dać rade.
o wszytsko tam trzeba sie prosic a natalia potrafi tylko powiedziec: nie wiem albo w ten dzień w który powinna byc pensja nie odbiera telefonów.
Stawka jest niby za godzine ale masz określony czas na sprzątnięcie pokoi a później pracujesz za darmo.
ta firma to śmietnik a ich stawki są śmieszne ja zarabiałam 5.5 na ręke
Odradzam!!!!
:074:
_________________
księżniczka :033:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group