NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Arzum Uitzendburo HC Oosterhout czy ktos zna tą Agencję????
Autor Wiadomość
markuss7 
Poczatkujacy
Volvo for life:-)

Wiek: 42
Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 3:04 pm   Arzum Uitzendburo HC Oosterhout czy ktos zna tą Agencję????

Witam na forum nie znalazlem więc pozwoliłem sobie założyć temat. Znalazłem to ogłoszenie przez EURES jako operator wóżka widłowego ,wysłełem cv i Pani z biura do mnie zadzwoniała ,że jest praca .Znała 3 słowa po polsku takie dzień dobry :-) i przperpraszam więc sądze ,że jacys Polacy tam robili.......
Pomóżcie prosze jeśli wiecie co to za firma.....dzieki i pozdrawiam
 
 
czarna25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 1
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 9:40 pm   

hej znam to biuro i niestety nie polecam!duzo polakow tam pracowalo ale juz niestety nie!wogole oszustwo z ubezpieczeniem i zarobkami!to jest tureckie biuro polakow traktuja jak murzynow!a warunki mieszkalne sa straszne za ktore trzeba placic 50 e tygodniowo.pozdrawiam
 
 
uczciwy 
Poczatkujacy
praca w Holandii

Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 1
  Wysłany: Sob Maj 17, 2008 8:16 pm   praca w arzum uitzendburo

Hej, znam to biuro, bylem tam kilka dni temu. Ale na szczescie udalo mi sie stamtad wyrwac. Nie ma ubiezpieczenia, praca niewolnicza. Natomiast zakwaterowanie to jakis KOSZMAR. Brak podstawowych sanitariatow, brak kuchni. Szlauf zamiast prysznica a wody wystarcza na pierwsze 10 osob. Jesli zachorujesz to nie chodzisz do pracy, wtedy oczywiscie nie masz placone ale za czynsz musisz zaplacic. Jesli tego nie zrobisz to masz OGROMNE KLOPOTY. "Problemy" mam na mysli pewna grupe ludzi ktorzy sa oplacani przez wlasciciela o brutalne sciaganie naleznosci (zastraszanie) Jednym slowe jest to OBOZ PRACY. :013:

Pisze ta informacje poniewaz chce przestrzec osoby udajace sie wlasnie tam do tego miejsca.

Pozdrawiam
_________________
uczciwy
 
 
Michelangelo 
Poczatkujacy
Buonarroti


Wiek: 44
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 31
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 6:45 pm   

Krótko na temat tej "instytucji" : grupa osób, którym pospadały chusty z głowy i zapomnieli, że są w europie a nie z Istambule.
Szczerze powiem, że mnie nawet trochę rozbawili, szczególnie pan dyrektor hahahaa:) (pozdrowienia przesyłam).
Ogólnie jeśli ktoś ma zamiar pracować przez to pseudo turk-biuro to niech sobie daruje. naprawdę bez problemów można znaleźć normalnego pośrednika.
Umowy z nimi: czytaliście kiedyś "skandale", albo "panią domu" - to mniej więcej treść jest tyle warta :) Na upartego można ich podać do inspekcji pracy itd. jakiś telefon do gminy w sprawie warunków mieszkaniowych heh... Podsumowując : pocieszający jest fakt, że z 700 tureckich biur zrobilo się okolo 100 ...a to i tak jeszcze za duzo :)
 
 
xcritetrs 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 1
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 7:12 pm   Arzum web site :D

Witam. Przesylam link do strony z zdjeciami z jednej z chat Arzumuitzenburo :D
stronka niestety nie dokonczona gdzyz robiona w trakcie zamieszek z >>>cenzura<<< :D
http://arzum.republika.pl/index.swf
Klimat szczegolnie polecam grzybiarzom :D
Pozdrawiam
_________________
michu
Ostatnio zmieniony przez Administrator2 Czw Lut 04, 2010 8:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michelangelo 
Poczatkujacy
Buonarroti


Wiek: 44
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 31
Wysłany: Śro Maj 21, 2008 5:52 pm   

zajefajny filmik :) szkoda tylko, że prawdziwy. P....>>>cenzura<<< (celowo z małej litery z braku szacunku)
 
 
agrest254 
Poczatkujacy
Agrest

Wiek: 95
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: brak
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 1:11 pm   Arzum Biuro - Omijać z daleka

Witam...chciałbym potwierdzić to wszystko co napisali moi poprzednicy...to jest OBÓZ PRACY a warunki mieszkaniowe to koszmar , który jest rzeczywistościa w czarnych kolorach.Dziwne ,że jeszcze władze holenderskie nie zajeły sie tą sprawą.Jeąśli znacie jakieś biura gdzie mozna zgłosić tą sprawe podajcie namiary , wielu napewno skorzysta i poda te biuro jako nieuczciwą wobec polaków firme zatrudniającą.
Szef biura za odejście pobiera kare w wysokości 300 euro tłumacząc to że przgotowanie do wykonywanej pracy.Ludzie pracują przy ziemniakach,pieczarkach i przy tapicerkach samochodowych. Dziwne , że nigdzie w umowie nie ma wzmianki o takiej karze.Facet czuje sie bezkarny.
Ciesze się , że udało mi sie uciec z tej firmy i naprawde niepolecam.
PS.
W "hotelu" bo tak nazywa ta rudere szef firmy niedawno zagnieżdziły się szczury i mimo interwencji w biurze nikt nie zauważył problemu.
_________________
Arzum biuro
 
 
 
fortero 
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 8:42 pm   

Czy naprwde to biuro jest takie do kitu "Arzum.uitzendburo.nl.
Gdyż umowiona jestem w poniedziałek, prosze o porade, do jakiego biura mam sie udać żeby dostać dobrą prace.prosze o pomoc.

kontak [email protected]
 
 
pandan22 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 5:03 pm   Re: Arzum Uitzendburo HC Oosterhout czy ktos zna tą Agencję?

Wszystko co wyżej było napisane to jest prawda w 100 % . Powiem tak jedna wielka Turecka mafia :072: ,ale tzw Hotel jest najlepszy w całym Oosterhout raj dla szczurów 5 gwiazdek daje pozdrawiam cie Gerard .
 
 
goorn 
Gaduła
Zimny jak głaz.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 182
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 8:29 am   

Pojawiło się właśnie ogłoszenie z tego biura. Mysle sobie z braku laku... a i tak konkurencja nie ma szans więc zaczynam pisać e-maila do nich. Cos mnie tkneło żeby zobaczyć opinie na niedziela.nl. Żeby chociaż jedna pozytywna opinia była to mugłbym przypuszczać że nie jest tak źle. Po co to pisze? Byłem ostatniO w pokpoanej firmie. I dziękujuę wam za uchronienie mnie przed kolejnym bagnem. Dziękuje i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez goorn Czw Lut 04, 2010 8:31 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Michelangelo 
Poczatkujacy
Buonarroti


Wiek: 44
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 31
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 1:24 pm   

goorn napisał/a:
Pojawiło się właśnie ogłoszenie z tego biura. Mysle sobie z braku laku... a i tak konkurencja nie ma szans więc zaczynam pisać e-maila do nich. Cos mnie tkneło żeby zobaczyć opinie na niedziela.nl. Żeby chociaż jedna pozytywna opinia była to mugłbym przypuszczać że nie jest tak źle. Po co to pisze? Byłem ostatniO w pokpoanej firmie. I dziękujuę wam za uchronienie mnie przed kolejnym bagnem. Dziękuje i pozdrawiam.


Goorn - to jest tak: turki się uciszyły na jakiś czas po aferach jakie mieli a teraz widać, że znów próbują. Ta pseudo organizacja przeniesiona z tureckiego bazaru - jeden turk udający dyrektora i turczynka, która na sile turczynką nie chce być. W tym samym miejscu prowadzą jeszcze biuro podrozy, przez ktore mozesz wyjechac na wakacje w calkiem tureckich warunkach haha. Masakra, ze cos takiego jeszcze ma prawo bytu.
NIE DAJCIE SIE NABRAC!!!
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Wrz 01, 2012 10:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
goorn 
Gaduła
Zimny jak głaz.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 182
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 5:41 pm   

nad dzisiejszym ogłoszeniem tego turka ktoś dał ostrzeżenie przed nim. już je usunięto ale dla autora szacunek :038:
_________________
Pozdrawiam.
 
 
oczy19845 
Poczatkujacy
Oczy

Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 9:51 am   

witam jestem oczy razem z kolezankami i kolegami zesmy pracowali dla tego biura troche czasu ale nie proponuje nikomu tego biura frajerskie i zlodziejskie,warunki fatalne mieszkaniowe brak ubezpieczenia za domek 65e raz jest praca raz jej nie ma jak jest to dotajesz sms 30min przed praca,ta cala polka w tym biuze pani kasia powinni ja odstrzelic za to ze nie broni polakuw tylko stoji za plecami tych brudasuw, z kasa leca w chuja,nasylaja tureckich i polskich miesniakuw zeby wyzucili nas z chaty bo prosilismy sie o wlasne pieniadze ale im nie wyszlo postawil sie caly domek na nich i nic im z tego nie wyszlo zesmy my pokazali do czego jestesmu zdolni,jak dla mnie powinni spalic te biuro z nimi w srodku, poprostu odpuscie sobie to frajerskie biuro bendziecie zalowac,.. Chlopaki i dziewczyny z Oosteind,. wiecej informacji pod nr 518071281 Pozdrawiam.. :027: .Oczy
Ostatnio zmieniony przez oczy19845 Nie Maj 30, 2010 9:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group