NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AGRIWERK?
Autor Wiadomość
operator 
Poczatkujacy
Jestem tu znów


Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 17
Skąd: mądrych na to niema
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 4:29 am   

pol81 napisał/a:

Dodano: Czw Lis 20, 2008 10:17 am
!!!!!!!!!!!!!!! BZDURA!!!!!!!!!!!!!
Nie ma zadnych kar w wysokosci 3500 euro. Normalne, ze trzeba ponosic jakies ryzyko, za zniszczone auto. Przeciez ubezpieczalnia nie bedzie za wszystko placic. JAK DOSTAJESZ NOWE AUTO, TO JE SZANUJ!!! Ale Polak debil nigdy nie widzi prawdy, tylko umie marudzic a do Holandii przyjezdza chlac, cpac i nic nie robic!
Wylatuja z pracy za alkoholizm i narkotyki a potem opowiadaja o pracodawcy same najgorsze rzeczy. Polacy nigdy nie sa zadowoleni, chocby nawet nie wiem, ile zarabiali. to beda zawsze narzekac.

Dodano: Czw Lis 20, 2008 10:22 am
AGRIWERK JEST OK!!! Jak chcesz pracowac i miec wyplate na czas -polecam!!


oooo.. teraz to odpaliles rakiete...fakt faktem że Adam i Aneta starali się ale jak sama Aneta mówiła że takiej liczby osób nie można opanować starali się...ale obecny skład to same kłamliwe pierdzące w stołki głąby myślące tylko jak tu przetrwać do 16 godz. i nie napracować się za bardzo...obecnie całemu szefowi nie jakiemu Aleksandrowi weszły związki zawodowe z buta do biura...największą jędzą jest p. Aneta...kłamliwa sucz, juz nie jednego wqrwić potrafiła, firma DNO...
 
 
bruno123 
Poczatkujacy
bruno

Wiek: 51
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: amsterdam
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 7:07 pm   

w ostatnim zdaniu to chyba miales na mysli p. asie :D

bo z tego co pisales wczesniej p.aneta byla ok :D
Ostatnio zmieniony przez bruno123 Nie Gru 14, 2008 7:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
imprezes 
Poczatkujacy
Fryzjer w twoim domu

Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 2
Skąd: Bussum
  Wysłany: Sob Lut 28, 2009 3:15 pm   agriwerk - opinia byłego pracownika

Witam nazywam sie Paweł i pracowałem dla Agriwerku od maja do lutego oraz w wakacje w 2007 jako jeden z pierwszych polaków. W 2007 roku był naprawdę super na przywitanie menadżerka xxxx przyjechała do nas z ciastem. Zaproponowała zaliczki obiecana praca była pieniądze też się zgadzały. Natomiast gdy przyjechałem wraz z dziewczyną w maju 2008r zmieniło sie praktycznie wszystko. Pytanie dlaczego. Napewno każdy powie że szef stał sie chciwy.
Nie jest to tak do końca prawda. Czytając wasze opinie nikt nie napisał dlaczego są te wszystkie kary. podam kilka przykładów.
- każde auto miało ring umożliwiający bezgotówkowe tankowanie a także kontrole szefa nadtym gdzie znajduje sie w danym momencie auto. Powód bardzo prosty poprzednio były karty na tankowanie jednak nasi cudowni rodacy zamiast tankować auta służbowe tankowali swoje. Mało tego rekordzista służbowym autem pojechał sobie do Berlina za co dostał karę dość wysoką kilkaset Euro, a wpadł przez głupotę przyszły do biura mandaty z niemiec. Kiedyś można było słuzbowym autem jeździć na zakupy czy na wycieczkę ale po tym incydencie i kilku innych gdzie nasi rodacy zrobili po kilka tysiecy nadliczbowych kilometrów zakazano.
-Zatrzymywane urlopowe wiem że bezprawnie ale postawcie sie w sytuacji szefa- kobieta w ciągu dwóch dni nałapała 500 euro mandatów na fotoradarach. wcześniej szef nie zatrzymywał tych pieniedzy ale efekt byl taki że polacy wracali do polski zostawiając jemu płacenie.
- kara za nie pujsie do pracy- 50e- nie jestem jej zwolennikiem ale nigdy takowej nie dostałem jeżeli byłem chory i zadzwoniłem do swojego pracodawcy a potem do biura. Problem w tym że wiekszość ludzi nie idzie do pracy bo zapiła.
- opłata za mieszkanie kiedyś były zniżki jak przepracował ktoś poniżej 15h płacił połowe nieraz wcale. Efekt odp nie pójdę do pracy bo przekroczę 15h i będę musiał zapłacić za mieszkanie. Ja mam swoje i nikt mi nie daje obniżki jak nie mam godzin co miesiąc muszę płacić 900e. W polsce też musieli by płacić. Problem Polaków przyjeżdząjących do holandii jest taki że nasłuchali sie bajek i myślą że pieniądze na ulicy tu leżą.
- zwrot kosztów za bilety- wprowadzono listy rozliczeniowe bo do rozliczeń trafiały bilety znalezione na ulicy efekt z 1500e na tydzień bilety spadły na 400

Także nie raz zastanówcie sie wszyscy dlaczego są te kary a potem piszcie.

Obecnie biuro po zakończeniu współpracy rozliczyło się ze mną co do centa łącznie z daniem mi jarografu.

Co do pani xx jest kobietą specyficzną i trzeba z nia umieć rozmawiać. Ale napewno więcej załatwicie bez k..rw.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Maj 29, 2010 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ben89 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Koło Bredy ;D
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 6:06 pm   

Ja pracuje w Agriweku od sierpnia i powiem wam ze te wszystkie kary sa przez naszych rodaków...Robia co chcą z autami i z mieszkaniami....Jak któs napisał wyżej trzeba umiec z nimi rozmawiac i trzeba troche sie powkur...ale i bedzie wszystko dobrze ! i jak planuje zostac w Agriwerku jak najdłuzej..ale to zalezy...teraz pracuje po 53godz a nie mam skoczonych 23 lat i dostaje na reke ok260euro. pozdr
 
 
allucard6 
Gaduła


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 123
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 6:31 pm   

Cześć, czym się zajmuje ta firma? Potrzebują ludzi?
 
 
ben89 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Koło Bredy ;D
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 11:14 pm   

Np.Sprzatanie hoteli,Stanie przy lini,zielen miejska..itp a nie wiem i nie chcem kłamac
 
 
bruno123 
Poczatkujacy
bruno

Wiek: 51
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: amsterdam
Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 3:10 pm   

Witam
Juz sie mialem nie odzywac i nie wtracac ale nie moge :)
wypowiedz ben89 troszke mnie zdziwila. mam dziwne wrazenie ze napisal je ktorys z pracownikow biura :)
Bardzo jestem ciekawy w jakiej firmie przepracowujesz te 53 godziny:)
A i zapomniales dodac ze po przyjezdzie placisz za natychmiast za mieszkanie 60€ (z gory) a potem odciagaja ci 50 € kaucji za szkody ktore mozesz wyrzadzic:)
odzyskanie tych 50€ graniczy z cudem :)
A i nietety to wszystko nie gwarantuje ze bedziesz mial prace:)
Pozdrawiam
 
 
operator 
Poczatkujacy
Jestem tu znów


Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 17
Skąd: mądrych na to niema
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 6:18 pm   

teraz świeże informacje złodzieje (agriwerk) nie oddają pieniędzy ludziom którzy tam pracowali inspekcja pracy jakoś nic nie wskórała czas aby ktoś >>>cenzura<<<ł te biuro banda krętaczy, na koniec chciałbym pozdrowić Daniela jedyny kompetentny pracownik wśród *** ludzie uciekajcie z tej firmy



nie musisz uzywac az tak niecenzuralnego slownictwa
przeciez swiadczy to o tobie ....
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Maj 17, 2009 6:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agusia1990222 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 2
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 8:03 pm   

post nie na temat edytowany

[ Dodano: Sob Maj 29, 2010 9:46 pm ]
hej!:) mam nadzieje ze zaglada tu jeszcze ktos na ta strone... mam pytanie czy ma ktos moze nr. do firmy AGRIWERK chodzi mi o prace pokojówki.. mam strone ich firmy ale dzwoni i nie ma takiego nr. wiec nie wiem o co chodzi:/ moze wy macie inny,prawidlowy..
jesli sie ktos tutaj pojawi to prosze o odpowiedz bede wdzieczna/
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Maj 29, 2010 8:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maxy 
Gaduła
Lucas

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 152
Skąd: ASSEN
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 11:38 pm   

http://www.forum.zagranic...erknl-vt396.htm
http://www.spam.inf....php?f=24&t=212

Dodam że tez tam pracowałem i szczerze moi mili tragedia :074:
_________________
Administrator nie jest tylko od usuwania postów Powinien służyć pomocą ^^
 
 
agusia1990222 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 2
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 10:04 pm   

a moglbyś podac mi nr. do tej firmy bo na tej stronie sa nr. nie prawidlowe ;'/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group