NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Pią Lip 02, 2010 10:01 pm
podpisać umowe z TnS?
Autor Wiadomość
Guziktao 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 5:54 pm   podpisać umowe z TnS?

Witam.
Od kilku tygodni starałem sie o prace w NL. Dzwoniłem pytałem aż wreszcie znalazłem. cieszyłem sie i wogóle. ALe jak przyszło co do czego to zacząłem sie zastanawiać. Opisze może ze szczegółami o co konkretnie chodzi.

Dostałem prace przez agencje Tnsgroup z Opola. Miałbym być kierowca wózka widłowego w sortowni ubrań w okolicach Tilburga. Wszystko fajnie tylko przeraziły mnie koszty pobytu. Mianowicie stawka godzinowa 8,66 Euro na godzine. Powiedzmy ze akceptowalna przeze mnie. Tylko teraz tu pojawiaja sie opłaty: za mieszkanie 92 E tydzień, za ubezpieczenie 22E tydzień i dojazd do pracy płatny po 3,95 E dziennie. Mało tego mam dostawać tygodniowe zaliczki na poczet mojego wynagrodzenia w wysokosci 3 E za godzine. co 4 tygodnie ma byc wyrównanie. tylko z tego wyrównania potracane jest wszystko mieszkanie za 4 tygodnie ubezpieczenie i koszt transportu. Proszę o pomoc czy tak jest wszedzie czy to tylko w tym TnS.

Dodam ze mam 27 lat. I miałem sprawdzany jezyk angielski 3 razy w tej agencji. Umowa jaka mam dostac ma byc na 6 miesiecy.
Pozdrwiam
 
 
Multivitamina 
Poczatkujacy
Multivitamina

Dołączyła: 01 Lip 2010
Posty: 23
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 6:11 pm   

z tego co się orientuję(pracuję z ludźmi z tej firmy) to oni cos takiego praktykują,nie wszystkie firmy prowadza taką politykę..
dziwne jest to że potrącą ci za te cztery tygodnie łącznie 4 razy za mieszkanie itd
z tego co wiem zaliczka tygodniowo wynosi ponad 150 euro, a potem na koniec miesiaca jest wyrównanie. i co tydzien placa za domek, ubezpieczenie itd...co do języka, to oni niby jakies testy robia, ale nie znam w moejj firmie osoby z t&su która mówi chociaż w stopniu komunikatywnym jak i wcale...także....
opiekuni podobno są beznadziejni.....nie będę imionami wypisywała
_________________
cel uświęca środki
 
 
Guziktao 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 7:38 pm   

moja znajomośc jezyka jest także komunikatywna. Tylko dziwi mnie to ze musieli do tego dojsc az po 3 rozmowach sprawdzajacych
 
 
Multivitamina 
Poczatkujacy
Multivitamina

Dołączyła: 01 Lip 2010
Posty: 23
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 7:41 pm   

t&s jest ogólnie dziwną firmą, jedni narzekaja i uciekaja stamtad, drudzy siedzą, jak wszędzie...co do języka, śmieszni są i tyle bo co do czego wysyłają osoby które nic a nic nie umieja..
_________________
cel uświęca środki
 
 
kocisko 
Poczatkujacy


Dołączyła: 26 Lut 2010
Posty: 19
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 8:15 pm   

Ja w lutym wysyłałam do wielu firm cv, również wypełniłam na stronie T&S GROUP formularz rejestracyjny odezwali się do mnie jakieś dwa tygodnie temu, napisali smsa, że jeśli mogę wjechać na drugi dzień do Holandii i rozpocząć pracę to mam do nich zadzwonić. Miała to być praca przy sortowaniu odzieży, znajomości języka u mnie nigdy nie sprawdzali. Nie wiem czy nie ma potrzeby znajomość języka w tej pracy czy wierzą w to, co wpisałam w formularzu. A mieszkanie za 92E moim zdaniem drogo, lepiej coś samemu poszukać.
Tu możesz poczytać opinie innych:
http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?t=62246
http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?t=74596
o tych domkach trochę przerażające wypowiedzi
Ostatnio zmieniony przez kocisko Czw Lip 01, 2010 8:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Guziktao 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 9:33 pm   

no właśnie chodzi o opłaty za domek to katastrofa. Wszystko razem podsumowując wychodzsi ze musze płacić 133 E tygodniowo. za samo mieszkanie dojazdy i ubezpieczenie. chyba odrzuce ofertę bo przysłali mi juz wszystko do podpisania. I ten śmieszny regulamin. w których same kary..
szukam takiej pracy w której zostało by mi chciaż 1000E a u nich zostaje mi 645E
Ostatnio zmieniony przez Guziktao Czw Lip 01, 2010 9:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kocisko 
Poczatkujacy


Dołączyła: 26 Lut 2010
Posty: 19
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 10:05 pm   

Gdyby nie opłaty za domek i dojazdy nie byłoby źle. A z uprawnieniami na wózki widłowe to faktycznie możesz znaleźć jakąś lepszą ofertę. W firmie, do której mam zamiar iść w pierwszej kolejności jak już będę mogła iść do pracy szukają kogoś z uprawnieniami wózki wysokiego składowania, ale wszędzie sporo takich ogłoszeń, więc się nie zniechęcaj
 
 
bafana 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 76
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 10:19 pm   

No zawsze możesz znalezć prace w Polsce za 1200 zł
 
 
Guziktao 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 10:52 pm   

a utrzymasz rodzine za 1200zł?
 
 
mlubinski 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 314
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 7:52 pm   

Guziktao napisał/a:
a utrzymasz rodzine za 1200zł?

ja utrzymywałem za 1400 (żonę i małe dziecko) i nie głodowaliśmy.
 
 
Guziktao 
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 9:41 pm   

mlubinski napisał/a:

ja utrzymywałem za 1400 (żonę i małe dziecko) i nie głodowaliśmy.

nie ma problemu jak sie ma własne M. a nie tak jak ja wynajmuję.

[ Dodano: Pią Lip 02, 2010 9:42 pm ]
nie podpisałem umowy z tns. Poprostu nie opłacało sie dla mnie. Temat do zamkniecia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group