NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o opinie w sprawie firmy Arbex
Autor Wiadomość
anna25 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Kwi 2009
Posty: 2
  Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 4:29 pm   Proszę o opinie w sprawie firmy Arbex

Witam!

W maju wybieram się do Holandii jako pokojówka. Jadę przez pośrednictwo firmy Arbex. Bardzo proszę o szczere opinie na temat tej firmy, z tego co zdążyłma przeczytać warunki mieszkaniowe są w porządku, ale co z pracą? zarobkami? traktowaniem ludzi? ogółem warto zaryzykować?

Pozdrawiam!
_________________
ania;-)
 
 
lukas27 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 4:51 pm   Re: Proszę o opinie w sprawie firmy Arbex

anna25 napisał/a:
Witam!

W maju wybieram się do Holandii jako pokojówka. Jadę przez pośrednictwo firmy Arbex. Bardzo proszę o szczere opinie na temat tej firmy, z tego co zdążyłma przeczytać warunki mieszkaniowe są w porządku, ale co z pracą? zarobkami? traktowaniem ludzi? ogółem warto zaryzykować?

Pozdrawiam!


Zalezy jak trafisz.Na jaki domek i do jakiego hotelu.Ogolnie to pokojowki maja najgorsza robote.Ale chyba warto zaryzykowac.
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 6:44 pm   

Więc tak. Ludzie w biurze plotkują o pracownikach, to może być denerwujące, ale ja np. staram się trzymać na uboczu, nie mieszkam już na mieszkaniu z biura, więc jest to o tyle łatwiejsze. Pienążki wypłacane są co tydzień w czwartek, rzadko są opóźnienia. Zdarzają się oczywiście błędy w wypłatach, ale po skorygowaniu godzin między hotelem a biurem (tylko trzeba się odezwać, upomnieć!) bez problemu robią korekty. Z ludźmi w biurze można się porozumieć, przynajmniej ja nie miałam nigdy żadnych nieprzyjemności.
Aha, co do wypłat, to jeżeli nie masz numeru SoFi, to musisz czekać na jego wyrobienie, żeby otworzyć konto i z oczywistych powodów (brak konta) przez ten czas nie są wypłacane pieniążki, ale zaraz po otwarciu konta wszystko zaległe jest hurtem przelewane. A przez czas braku wypłat można brać zaliczki, więc nie ma strachu ;) Jak jeszcze jakieś konkretne pytania, to możesz pisać na PW, w każdym razie firma dość porządna, wypłacająca pieniądze i wakacyjne.
 
 
Vocoder 
Poczatkujacy


Wiek: 36
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 4:20 pm   

post edytowany

a co to ma cos wspolnego z tym tematem?
na tablice ogloszen z tym prosze
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Lip 14, 2010 4:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group