NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktos zna firme FLASHWORK BV z Velddriel...????
Autor Wiadomość
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Lis 27, 2008 9:37 pm   

nie lubie holan,


Cytat:
Brawo ,,,brawo... TOTALNE BZDURY . PRACUJE W TEJ FIRMIE OD 7 MIESIECY I O ZADNYM ZDZIERANIU I PRZEKRETACH NIE SLYSZALEM.
razem z kolega bandyta?? pracujesz? bo cos mi sie widzi ze z jednego IP piszecie! jak sie myle to mnie popraw....
 
 
bandyta 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Lis 2008
Posty: 5
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 11:47 am   

post nie na temat edytowany
_________________
bandyta
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lip 17, 2010 1:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shyne 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 2
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 12:56 pm   

nie broń tej firmy tak jak by ci za to płacili :036: Jednym słowem śmiech na sali, nie rozumiem ludzi co tak bronią firm za wszelka cenę. NIC Z TEGO NIE MACIE !! Więc po co to robicie i tak prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. '' Kłamstwo ma krótkie nogi, na pewno daleko nie zajdzie" To moje zdanie na ten temat. Firm oszukujących nie brakuje, może nie sama firma ale pracownicy nie uczciwi!!!Zastanówcie sie nad tym co robicie!!
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lip 17, 2010 1:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nie lubie holan 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 2
Wysłany: Pią Gru 05, 2008 9:24 pm   

post edytowany
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lip 17, 2010 1:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
beni 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 1:41 pm   

Firma Flashwork,totalna beznadzieja,oszuści którzy kombinują jak tu oszukać ludzi którzy ciężko pracują ,niezłe przekręty myślą tylko co i komu zabrać i co by można było jeszcze skubnąć z wypłat ,A polka Beata która siedzi w biurze to niezła kombinatorka ona to tylko potrafi kawkę popijać i nic poz tym .Załatwienie jakiejkolwiek sprawy graniczy się z cudem ponieważ rzadko odbiera telefony a w biurze jej nigdy nie ma.Ona to tylko umie wystawić te swoje bufory na wierzch i myśli że wszystko jest ok,jest pustą babą która uważa się za wielką Holenderkę( śmiechu warte)a Polaka to by do przysłowiowej suchej nitki oskubała.Ta firma obiecuje dużo tylko nie wywiązuje się ze swoich obietnic a ludzi to mają za debili którzy nie upomną się o swoje takie kombinowanie ujdzie im na sucho.uważajcie na tą "firmę" :072: [color=red][/cną się o swoje i myślą że olor072: ] :
 
 
ANIApo30 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 5
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 2:10 pm   

nie lubie holan? tak sie sam zwiesz.to po co tu jestes????chlopie,granatem od pluga odciagniety. mam prosbe,pisz z odrobina kultury.wal sie??? fuj.
 
 
beni 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 3:53 pm   

Flaschwork nie polecam nawet najgorszemu wrogowi,ta firma wycycka cię do ostatniego centa,dopóki siedzisz cicho i zgadzasz się na wszystko a najlepiej nie masz żadnych sprzeciwów to jest ok nic ci nie zrobią a wręcz przeciwnie będzie wam słodko wmawiała oczywiście Beata że jest wszystko ok i że jest zadowolona z twojej pracy ,ale tylko raz coś powiesz albo będziesz miał pretensje to jesteś na spalonej pozycji.A ten jej zjebany mężuś wszędzie pcha tą swoją gębę nie wiem właściwie jakim prawem wpieprza się do Flashworka jak tam nie pracuje,a tak poza tym to jego częściej można spotkać niż jego żonkę która powinna być w biurze do dyspozycji ludzi jeszcze trochę to będą ją ścigać listem gończym bo nigdy jej nie ma tylko wozi tą swoją grubą dupę.A co do mieszkań i transportu do miejsca pracy to po prost śmieszne co oni wypisują na swoich stronach ,że najlepsze nowe auta bez problemu dowóz do pracy przecież to totalna bzdura ,auta to stare graty którymi strach jeździć nie wspomnę już o stanie tych złomów.A mieszkania no cóż to także kicha ,stare zawilgocone i na dodatek zimne nory a żądają niezłą kasę i to za jakie warunki.Po prostu jeden wielki kicz i tyle . :026:
 
 
krzysiekkk 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 2:53 pm   firma Flashwork

Witam
Jestesmy z kolega spawaczami ktorzy mieli wyjechac do pracy przez firme Flashwork, jeszcze 2 tygodnie temu mielismy z ta firma jakis kontakt ale teraz nie odbieraja tel nie odpowiadaja na maile, nie wiemy co dalej robic czy czekac czy szukac czegos innego , moze ma ktos jakis kontakt blizszy z ta firma , moze ktos tam pracuje i moglby podac jakies konkretne namiary na Pania ktora tam pracuje ? Z gory dziekujemy i pozdrawiamy
 
 
jusia0107 
Poczatkujacy
Stasia ^^

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Mar 2010
Posty: 15
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 2:14 pm   

Koledzy spawacze odezwijcie sie do mnie na gg 9318467 to podam wam numer do Beaty...miałam przyjemność pracować z tą panią i nie bardzo jestem zadowolona...wyleciałam nawet nie wiem za co...razem z narzeczonym...
_________________
Jeśli kochasz, sercem patrz...
 
 
emmaemma 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: podkarpackie
Wysłany: Sob Lip 17, 2010 12:50 pm   Re: Flash Work Velddriel bv

post czesciowo edytowany
<<<cenzura>>>.
pracowałem u niej 2 lata i teraz wiem to na pewno ,że to totalna oszustka do tej pory pieniędzy ludziom nie powypłacała ,chcą ja nawet do sądu podać .Jak myślicie za co się wybudowała z tym swoim mężusiem za wasze i moje pieniądze.Tylko ludzie co się z nią zgadzają ---<<<cenzura >>>>> to maja u niej dobrze ,a ci co się stawiają i walczą o swoje to są przegrani .

Dodano: Pią Gru 09, 2011 8:46 am
Czy to biuro nadal istnieje ? Przebywam w Polsce i chciałabym informacji.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lip 17, 2010 1:53 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group