NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Czw Lip 29, 2010 11:59 pm
praca przy wychodzeniu z psem na spacer
Autor Wiadomość
iwona_ 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Lis 2008
Posty: 23
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 10:56 pm   praca przy wychodzeniu z psem na spacer

Witam czy ktos z was orientuje sie ile biora takie osoby?? nie mam zielonego pojecia ile moge zaproponowac, ile taka usluga kosztuje i gdzie najlepiej szukac zaufanych osob ktorym mozna dac klucze do mieszkania. moze wy wiecie??
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Lip 29, 2010 11:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 12:07 am   

moj syn otrzymuje 6e za godzine i z tego co sie orientuje to taka stawka jest normalna :039:
 
 
Ibi12 
Poczatkujacy
Ja jestem chaos

Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 43
Skąd: Holandia/Dania
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 1:51 pm   

Napisz skąd jesteś.Ja płace za taka usługę 35e/tydzień.Najważniejsze że nic z mieszkania jeszcze(tfu)nie zginęło ;)
_________________
Tor Poznań-1.48 min
"green hell"- 8.38 min
Hockenheim -1.19 min
by evo7 rs
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 2:18 pm   

ibi jaka super cena daj namiary jezeli niedaleko w hadze bo tutaj za kota sie placi 7.50 za dzien :( a jezeli jeszcze dochodzi podlewanie kwiatkow to wiecej
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 2:52 pm   

jagodka,
Cytat:
bo tutaj za kota sie placi 7.50 za dzien


na czym ta praca za 7.50 polega? bo chyba nie na wychodzeniu z kotkiem na spacer?

u nas placa 5 euro za wyprowadzenie psa (35 euro /tydzien )
nie wiem ile placa doroslym, ta stawka tyczy sie mlodziezy
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 3:28 pm   

Gochna, widzisz z kotem jest mniej pracy bo go nie trzeba wyprowadzac na spacer ;) i wydawaloby sie ze stawka powinna byc niewielka a jednak... Praca polega na podaniu kotu jedzenia, zmiana wody, zmiana piasku w kuwecie i odrobina zabawy... Nie wiem ile czasu oni spedzaja na zabawe z kotem bo wyzej wymienione czynnosci nie zajma wiecej niz 10 min. A koty sa troche inne niz psy i wlasciwie nie potrzebuja czlowiek by sie bawic.

Ile razy dziennie sie wyprowadza psa? Czy tylko raz? Ja nie wiem ile razy pies potrzebuje wyjsc na zewnatrz czy moze tez jak kot robi kupe do kuwety i ten raz wystarczy?
Ostatnio zmieniony przez jagodka Pią Lip 30, 2010 3:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rafalmadzia 
Poczatkujacy
rafalmadzia

Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 18
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 7:56 pm   

Wszytko zależy jaki jest duży pies. Ja mam Labradora wychodzimy z nim trzy razy dziennie. Przed pracą, po pracy i wieczorem na długi spacer. Psy potrzebują bardzo dużo ruchu i lubią się bawić z człowiekiem.
 
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 9:57 am   

Moj syn wychodzi raz bo rano i wieczorem to obowiazek wlascicieli.wiec stawka 6e za godzine i tak srednio wychodzi 30e tygodniowo/od poniedzialku do piatku/ :039:
Ostatnio zmieniony przez lena930 Sob Lip 31, 2010 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 1:22 pm   

jagodka napisał/a:
Ja nie wiem ile razy pies potrzebuje wyjsc na zewnatrz czy moze tez jak kot robi kupe do kuwety i ten raz wystarczy?

Minimum 3 razy, sa psy ktore potrzebuja wiecej.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Ibi12 
Poczatkujacy
Ja jestem chaos

Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 43
Skąd: Holandia/Dania
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 7:09 pm   

jagodka napisał/a:
ibi jaka super cena daj namiary jezeli niedaleko w hadze bo tutaj za kota sie placi 7.50 za dzien :( a jezeli jeszcze dochodzi podlewanie kwiatkow to wiecej


niestety Zandvoort

Tą kwotę płace za wyprowadzenie psa raz dziennie 5 dni w tygodni(gdy w pracy jestem).Reszte spacerów psiak odbywa ze mną.Co ciekawe dziewczyna która zajmuje się wyprowadzaniem ma 6 psiaków dziennie z tym że bierze dwa naraz :)
_________________
Tor Poznań-1.48 min
"green hell"- 8.38 min
Hockenheim -1.19 min
by evo7 rs
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Wto Sie 03, 2010 4:51 pm   

szkoda bo wlasnie teraz by mi sie przydal ktos do opieki nad kotem..
mialam wyjazd nagly, rano decyzja w poludnie wyjazd. na szczescie mam sasiadke ktora ma dwa psy, 2 koty i czesto bierze zwierzaki swojej rodziny na wakacje gdy wyjezdzaja wiec zajela sie i moim kotkiem.

Zaproponuje jej pieniadze za ta opieke ale rowniez przywioze jej butelke wodki, lokalna specjalnosc bo ona naprawde bardzo mi pomogla zgadzajac sie na opieke :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group