NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakowanie sałatek T&S GROUP okolice Tilburga
Autor Wiadomość
jacekpab 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 7
  Wysłany: Pią Gru 04, 2009 12:55 pm   Pakowanie sałatek T&S GROUP okolice Tilburga

Witam czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca w tej firmie T&S GROUP?Czy obecnie ktoś tam pracuje przy sałatkach i może sie podzielić informacjami
Ostatnio zmieniony przez jacekpab Pią Gru 04, 2009 1:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
thajawz 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 12:10 pm   

Moja dziewczyna tam pracuje i powiem Ci ze jest różnie. Na początku narzekala teraz jest troche lepiej bo ma więcej pracy. Ale generalnie szału nie ma;]
 
 
 
Mariusz_Poz 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 26
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 8:55 pm   

Co do firmy t&s to mogę powiedzieć tylko tyle, że w umowie jawniej bądź mniej jawnie jest zapis o karach. 30 listopada było spotkanie pracowników tego biura mieszkających w Waalwijku na Droomgardzie (właściwie to Kaatsheuvel) z przedstawicielem związku zawodowego który chciał nieodpłatnie wywalczyć wszystkim Polakom tam mieszkającym lepsze warunki pracy. Dromgard (nie wiem jak to się dokładniej pisze), gdzie obecnie ja tutaj mieszkam to ośrodek kempingowy gdzie sprowadza się ludzi z biura t&s oraz Eurostar25 którzy pracują m.in. na magazynie Syncreon Technology. Wracajć do t&s to człowiek z tego związku zawodowego zbierał od nas dowody w sprawie łamania prawa przez te wyżej wymienione biura. Jeśli chodzi o temat ubezpieczenia to było tak, że jedna osoba z t&s chciała iść do lekarza (co powinno być bezpłatne gdyż podstawowa opieka medyczna jest w ubezpieczeniu wliczona) to:
a) musiał czekać 6 dni aż go z biura skierują do lekarza (nie wiem czy to oni mają robić, czy też miał sam jechać ale to było coś związane z jego ubezpieczeniem)
b) gdy już się znalazł u tego lekarza to musiał zapłacić ileś euro za wizytę (od kiedy będąc ubezpieczonym się to robi?)

Inna sytuacja też z tego biura t&s. Jedna z dziewczyn napisała koło godziny 23, że ma okres dość bolesny i nie da rady iść do pracy. Na co ich koordynatorka (nie pamiętam imienia) odpisała, że za to jest kara 100 EUR gdyż nie zdąży znaleźć nikogo na jej miejsce.

LUDZIE! Kary typu ileś euro za brudny piecyk, nieposprzątany domek, czy niestawienie się do pracy są w Holandii NIEZGODNE Z PRAWEM! Można wlepić karę tylko wtedy gdy jest zniszczone mienie i zostanie to udowodnione tej osobie, że to ta osoba zrobiła. Nie dajcie się w ciula zrobić

Tyle na temat biura t&s. Ale nie wiem nic na temat pracy i jak wygląda życie i praca dla biura t&s w innych miejscach.
 
 
 
jacekpab 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 7
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 1:14 pm   

a coś na temat zakładu Nico Zwarthoed Salades BV z Eindhoven?
 
 
Magic
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 5
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 12:39 pm   

Mariusz zapomniałes dodać zę domki w których trzymają ludzi płoną jak pochodnie. jak narazie spaliły się już dwa. fart że nikt sie razem z nimi nie spalił.
t&s to wyzyskiwacze należacy do kategorii tych najgorszych :074:
 
 
sara99 
Poczatkujacy

Dołączyła: 06 Sty 2010
Posty: 1
Wysłany: Śro Sty 06, 2010 2:49 pm   

post edytowany
nie pisz postow wielka litera
nie uzywaj w nim wszystkich ikonek
:074:

[ Dodano: Sro Sty 06, 2010 9:28 pm ]
pozdrawiam wszystkich z droomgardu :031:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Sty 06, 2010 5:33 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 3:08 pm   

Mariusz_Poz napisał/a:
Kary typu ileś euro za brudny piecyk, nieposprzątany domek, czy niestawienie się do pracy są w Holandii NIEZGODNE Z PRAWEM! Można wlepić karę tylko wtedy gdy jest zniszczone mienie i zostanie to udowodnione tej osobie, że to ta osoba zrobiła.


NIE MOZNA wlepiac wogole zadnych KAR, nawet za mienie !
Za zniszczenia jest SUMA ZA PONIESIONE STRATY !
KARY wlepiac moze tylka sad lub policja !
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
mimi1982 
Nieśmiały użytkownik
Razi mnie fałsz

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 83
Skąd: Haarlem
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 10:53 pm   

Oooo,widzę,że te durne kary za nieposprzątanie pokoju,nie schowane ciastek do szafki są nietylko w E&A ! :119:
My dostawaliśmy też kary za zostawioną szklankę z herbatą w pokoju,za nieposprzątany kurz z parapetu.
Podejrzewam,że Opole może o tym wcale nie wiedzieć,bo kasa z kar idzie do kieszeni koordynatorów!
 
 
monika4 
Poczatkujacy
nowa

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 6
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 4:52 pm   

Ja mieszkałam w Kaatsheuvel na kempingach ale z innego biura i muszę powiedzieć że świetnie się mieszkało (to były holenderskie kempingi) i u nas żadnych kar nie było!!!
Jestem w szoku że aż tak się dzieje!!! Pozdrawiam i życze powodzenia!!!
 
 
Berlinczyk2 
Poczatkujacy
Berlinczyk

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 37
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 6:33 pm   

A WIDZIALAS KIEDYS W HOLANDII POLSKIE KEMPINGI,A W ZIME W NICH MIESZKALAS?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 6:47 pm   

Berlinczyk2, nie wrzeszcz !
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Sty 22, 2010 6:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Berlinczyk2 
Poczatkujacy
Berlinczyk

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 37
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 6:49 pm   

Gochna H, sorki zapomnialem o zasadach
 
 
pomocnl 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 2
Wysłany: Śro Sie 04, 2010 2:17 pm   

jeden taki post zostal juz umieszczony przec ciebie na forum
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Sie 04, 2010 4:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group