NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
G&A Personeeldoenstverienig kurczaki z hoorn
Autor Wiadomość
grzesbrody 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 34
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 2:05 pm   G&A Personeeldoenstverienig kurczaki z hoorn

witam czy klosc pracowal przez te firme lub pracuje p adam i p grazyna nie odbieraja tel nie odpisja na meila i mam problem z odzyskaniwem kasy.moze ktosc mial podobna sytulacje a jest juz 2 miesiace moze oprocz komorek maja inny numer jesli ktosc moze pomoc prosze na meila albo pw
 
 
aymar 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 508
Wysłany: Śro Sie 11, 2010 8:12 pm   

to niestety czesto w przypadku tej firmy mieszkam na ich terenie słysze ze ludzie narzekają na p.Marlenę -proponuję upominac się do skutkukonkretne interwencje to jedyny sposób
_________________
Bóg często nas odwiedza,ale przeważnie nie ma nas w domu...
 
 
grzesbrody 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 34
Wysłany: Sob Sie 14, 2010 9:52 pm   

p marlenka powiedziala ze nie zyczy sobie zeby domagac sie wynagrodzienia gdyz przelala na mojego syna konto po uprzednim dogadaniu sie ale nie wiem z kim bo ja posiadam swoje konto.Napisalem jej sms zeby wyslala mi solaris na adres lub meila bo inaczej zglosze to odpisala mi wielkimi literami POWODZENIA Nie dosc ze przelala nie na moje konto to nie odbieraja tel i na koncie wypisane sa inne dni pracy i za malo.Zastanawiam sie jak ma sie to prawnie i do kogo sie zwrocic czy ksiegowa moze przelewac na inne konto. l
 
 
aymar 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 508
Wysłany: Nie Sie 15, 2010 8:25 am   

nie moze , przecież muszą mieć Twoje pisemne upoważnienie do przelania pieniedzy na inne konto niż Twoje,napisz pismo do nich i zadzwon do UWV pytając co możesz zrobić,lub do jurdisch loket
_________________
Bóg często nas odwiedza,ale przeważnie nie ma nas w domu...
 
 
grzesbrody 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 34
Wysłany: Śro Sie 18, 2010 12:02 pm   

ja w tej chwili przebywam w polsce czy moge to zglosic meilem i czy mozna napisac w j polskim.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group