NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dlaczego2?????
Autor Wiadomość
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 12:58 pm   dlaczego2?????

no mario dobrze przewidziales- ZAMKNELI- a moze bysmy stworzyli jakis tylko sobie stalym użytkownikom - znany szyfr - komentujacy pewne sprawy skoro nie mozemy glosno na forum wypowiadac sie na tematy wlasnie nas interesujace?? wiecie co przerazam sie coraz bardziej- gdzie tu wolnosc slowa- gdzie demokracja? wiem jestem zawzieta- ale nie rozumiem dlaczego nie mozna glosno wypowiadac sie o pracy moderatorow- czego sie boja? wiem ze bezsensowne jest to moje pisanie bo zaraz i tak mnie zamkna- mowie o temacie- ale nie potrafie sie opanowac. no coz ciekawe ile osob zdąży to przeczytac.!!
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 2:01 pm   

A teraz ktory z moderatorow zamknal temat bo nie kumam , albo to po prostu zeby dopiac swego i z czystej zlosliwosci tematy sa zamykane zeby postawic na swoim i udowodnic KTO tu Rzadzi bo nie rozumiem.
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 2:04 pm   

wiesz tez nie bardzo wiem kto zamknal ale nie wolno pisac o pracy moderatorow na forum . no coz przeciez my tylko piszemy co nam sie podoba a co nie i ze przesadzaja z tym wyrzucaniem do kosza. no ale juz teraz wiem - Prawa glosu nie ma!!!.
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 2:06 pm   

Magda W napisał/a:
A teraz ktory z moderatorow zamknal temat bo nie kumam , albo to po prostu zeby dopiac swego i z czystej zlosliwosci tematy sa zamykane zeby postawic na swoim i udowodnic KTO tu Rzadzi bo nie rozumiem.


ja zamknąłem a ty tym postem co wnosisz do tematu "Dyskusje i sugestie nt forum" bo nie kumam :roll:

proszę sie wypowiadać na temat "sugestie nt forum"
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 2:18 pm   do Pawla

PAWEL!!! dlaczego utrudniacie wszystko, co wam przeszkadza kolor czy rozmiar czcionki- przeciez jak ktos bedzie chcial przeczytac dany temat to przeczyta bez wzgledu na kolor. jak pisalam lludzie szukajacy czasem pracy czy mieszkania sa w rozpaczliwych sytuacjach i nie mysla o waszych regulaminach a wlasnie chca by ich post byl zauwazony i robia wedlug was straszne bledy co skutkuje wyrzuceniem do kosza. piszesz ze prze 48 godzin post po upomnieniu czeka na poprawe a dopiero potem laduje w koszu - z tym ze nie wszyscy maja codzienny dostep do komputera i czasem korzystajac tylko przez chwile pisza do NAS- o pomoc- podajac namiary na siebie- a wy wyrzucanie- bo nie bylo miejscowosci albo okreslonego zawodu - co coz- wlasnie tego nie rozumiem-
nie mam nic co do wyrzucanie dublujacych sie postow, czy obrazajacych itp. ale te w tablicy ogloszen a szczegolenie dam prace, szukam pracy i mieszkania moglibyscie zostawic- przeciez to my sobie wzajemnie pomagamy i od nas zalezy czy wejde w temat w ktory jest tylko szukam pracy i nic wiecej ...popatrz czasem na to z naszego punktu widzenia a nie moderatora. pozdrawiam i mam nadzieje ze nie urazilam cie - bo nie to jest moim zamiarem a tylko to byscie bardziej pomagali niz pietrzyli przeszkody.poza tym zobacz ile wyswietlen w przeciagu paru godzin mial temat zwiazany z sugestiami nt forum- moze ludzie chcieliby sie wypowiedziec a wy to uniemozliwiacie!!!
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 2:34 pm   

pawel1979 napisał/a:
Magda W napisał/a:
A teraz ktory z moderatorow zamknal temat bo nie kumam , albo to po prostu zeby dopiac swego i z czystej zlosliwosci tematy sa zamykane zeby postawic na swoim i udowodnic KTO tu Rzadzi bo nie rozumiem.


ja zamknąłem a ty tym postem co wnosisz do tematu "Dyskusje i sugestie nt forum" bo nie kumam :roll:

proszę sie wypowiadać na temat "sugestie nt forum"



Pawel ale ten temat sam zamknoles wiec nie moge sie w nim wypowiedziec a tak na marginesie to przez to wasze zamykanie tematow zobacz ile w tym temacie jest otwieranych nowych :roll: Po drugie ja juz wypowiedzialam sie na ten temat teraz tylko nie moge zrozumiec dlaczego temat(y ) zostal szybko zamkniety .
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
yourij 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Myslovitz
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 4:23 pm   

czemu moderator nie pójdzie na ręke i nie zmieni samemu tematu postu ??
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 4:48 pm   

ah, gdyby tylko o sam temat chodzilo... :roll:

tytuly to ja zmieniam, dopisuje, wyjasniam ale gdy chodzi o cale ogloszenie pisane capsem to juz trudniej z tym jest... ja ide na kompromis ale i oglaszajacy sie rowniez musza troche dostosowac. zakaz pisania capsami na forach to nie tylko nasze widzimisie - to jest regula ogolnie znana i dostosowywana sie... czy tak trudno jest i tu to przestrzegac?

a poza tym czy taki post ma szybciej trafic do czytelnikow gdy sie pisze capsem? predzej do kosza... :wink:
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 5:23 pm   

no wiem uwazam sprawe za dosc trudna... poniewaz na poczatku dawalam upomnienia... i dane osoby zmienialy posty na zgodne z regulaminem... ale jesli ktos kazdy post pisze duzymi literami... no to niestety wybacznie ale ile mozna komus pisac, zeby nie pisal duzymi literami...

jesli ktos uwaza, ze jego post nie slusznie wyladowal w koszu to zawsze moze do mnie wiadomosc wyslac... na krytke jestem zawsze otwarta... wkoncu uczymy sie na bledach... bynajmniej ja...
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 5:29 pm   

jesli chodzi o regulamin... wiele punktow zostalo napisanych przed tym jak zostalam moderatorem... ja staram sie tylko regulaminu trzymac... i troszczyc sie o to zeby forum bylo czytelne... nie zawsze mi to wychodzi... ale i ja jestem tylko czlowiekiem i popelniam bledy...
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 5:40 pm   

mysle, ze pomysl agaty na zrobienie ankiety typu: co mi sie podoba na forum a co nie, co przeszkadza a co nie... jest dobry...
 
 
yourij 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Myslovitz
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 5:44 pm   

mnie się nie podoba, że moderatorzy nie sklejają swoich postów :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 5:54 pm   

Cytat:
PAWEL!!! dlaczego utrudniacie wszystko, co wam przeszkadza kolor czy rozmiar czcionki- przeciez jak ktos bedzie chcial przeczytac dany temat to przeczyta bez wzgledu na kolor


takim sposobem to po co moderator na forum po co regulamin?
agata
dziwię sie tobie że krytykujesz naszą prace (bezinteresowną) jesteś tak samo długo na tym forum jak ja a nawet dłużej i powinnaś pamiętać jaki tutaj panował bałagan posty szukam pracy w dziale zdrowie, posty nieczytelne itd. później został wprowadzony regulamin tematy uporządkowane powstały nowe działy itd. i zapanował porządek.Forum się rozrasta przybywa coraz więcej nowych użytkowników i potrzeba regulaminu i to nie dla mnie tylko dla wszystkich użytkowników czy nie lepiej sie wam czyta temat napisany spokojnie z wyraźnym tytułem w którym od razu wiadomo o co chodzi :roll: a nie typu "PILNE!!!!" lub "POMOCY"

Cytat:
piszesz ze prze 48 godzin post po upomnieniu czeka na poprawe a dopiero potem laduje w koszu - z tym ze nie wszyscy maja codzienny dostep do komputera i czasem korzystajac tylko przez chwile pisza do NAS- o pomoc- podajac namiary na siebie- a wy wyrzucanie- bo nie bylo miejscowosci albo okreslonego zawodu - co coz- wlasnie tego nie rozumiem-


wiem że nie każdy ma dostęp do internetu cały czas ale jak daje ogłoszenie to na pewno wróci sprawdzić czy niema odpowiedzi na jego ogłoszenie i jak zobaczy że jego temat jest zamknięty może napisać priva do administratora lub moderatora aby otworzyć temat lub napisze nowy zgodny z regulaminem
Cytat:
poza tym zobacz ile wyswietlen w przeciagu paru godzin mial temat zwiazany z sugestiami nt forum- moze ludzie chcieliby sie wypowiedziec a wy to uniemozliwiacie!!!


to zobacz ile czasu jest otwarty ten temat i ile osób sie wypowiedziało a ile jest wyświetleń

Porozmawiam z Administratorem forum aby powstał dział Użytkownicy o forum i tam bedzie można wypisywać swoje żale

Magda W napisał/a:
Pawel ale ten temat sam zamknoles


dałem odpowiedz na zamkniete tematy że mozna sie kontaktować przez email

yourij napisał/a:
czemu moderator nie pójdzie na ręke i nie zmieni samemu tematu postu ??

chyba sobie żartujesz ja i tak już od dłuższego czasu nie mogę sie skupić na odpowiadaniu na tematy tylko jestem zajęty poprawianiem, przenoszeniem itd postów, tematów

Duuvelke napisał/a:
mysle, ze pomysl agaty na zrobienie ankiety typu: co mi sie podoba na forum a co nie, co przeszkadza a co nie... jest dobry...


powstanie nowy dział i tam bedzie mozna pisać co sie podoba a co nie
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 6:44 pm   

pawel1979 napisał/a:
powstanie nowy dział i tam bedzie mozna pisać co sie podoba a co nie


super:-)
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 7:23 pm   

a jednak po grubszej dyskusji stwierdziliśmy ze taki dział jest niepotrzebny resztę uwag prosze pisać w tym temacie
:arrow: http://www.niedziela.nl/f...?t=3778&start=0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group