NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o opinie:-)
Autor Wiadomość
monikabroszka 
Poczatkujacy
:-D

Wiek: 37
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 4
  Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 7:40 pm   Proszę o opinie:-)

Witam wszystkich:-) Poszukuję pracy w Halndii, dostałam namiary od pewnej Pani na firmę PRIMA CHAMP. Czytałam już trochę opinii na jej temat, jednak są one bardzo podzielone. Część ludzi zachwala te firmę część uważa za coś najgorszego na świecie!!! Sama już nie wim co robić, bardzo proszę o Wasze zdanie :043:
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 9:01 pm   

Jak nie spróbujesz nie będziesz wiedziała.
Nie podpisuj tego czego nie rozumiesz, wymagaj tego co masz zapisane w umowie i bedzie dobrze. Dasz się raz "uderzyć" kolejnym razem pewnie większą pałkę znajdą.
Holandia to nie Włochy gdzie nadadzą Ci numer i uczynią więźniem obozu.
Będziesz dobrze pracowała to będzie okey. Pod żadnym pozorem jeśli idzie coś nie tak nie występuj w roli przedstawiciela grupy. Znałem przypadki, że ktoś przemówił za 15 osób po czym 13, z tych osób powiedziało że nie wiedzą o co kaman i alles is goed...
Ty masz wiedzieć co podpisujesz, czego od Ciebie wymagają i co dostajesz w zamian.
Pozdrawiam myślących.
Ostatnio zmieniony przez Estamos Pon Wrz 06, 2010 9:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 9:07 am   

Często jest tak, że po przyjeździe do Holandii dostajesz do podpisania jakąś inną umowę niż miałaś w Polsce, po holendersku, a jak nie podpiszesz to straszą jakimiś karami. Znaj swoje prawa, żądaj kopii umowy PRZED wyjazdem i jak pisał Estamos - jak czegoś nie rozumiesz to nie podpisuj. Nie musisz się też spieszyć, bo kto się śpieszy ten się potyka.
_________________
Dumny Polak
 
 
monikabroszka 
Poczatkujacy
:-D

Wiek: 37
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 4
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 11:05 am   :-D

Dzięki wielkie za dobre rady:-) Mam dość nie miłe doświadczenia, ponieważ już dwa razy wyjeżdżałam i niestety bardzo źle trafiłam:-( Wolę sie teraz upewnić w 100% czy warto, żeby nie przeżywać po raz trezci rozczarowania!!! Pozdrawiam :043:

[ Dodano: Wto Wrz 07, 2010 11:06 am ]
Dzięki wielkie za dobre rady:-) Mam dość nie miłe doświadczenia, ponieważ już dwa razy wyjeżdżałam i niestety bardzo źle trafiłam:-( Wolę sie teraz upewnić w 100% czy warto, żeby nie przeżywać po raz trzeci rozczarowania!!! Pozdrawiam :043:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group