NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno uszkodzonego auta w NL- laweta , naprawa itp
Autor Wiadomość
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 2:47 pm   Kupno uszkodzonego auta w NL- laweta , naprawa itp

Witam,

Mam pytanie czy ktoś z usterów zajmuje sie takimi sprawami tzn kupuje uszkodzone auto w Nl i przewozi je do PL i naprawia ???

Chciałbym sie dowiedzieć ile mniej wiecej kosztuje laweta z NL do PL ok 1200 Km i czy sprawa z zalatwianiem dokumentow jest taka sama jak w przypadku auta nie bitego ...

Pozdrawiam Serdecznie
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
_TrotyL_ 
Poczatkujacy
Masturbacja, gwałty.


Wiek: 38
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 11:55 pm   

Beny.rac napisał/a:
Chciałbym sie dowiedzieć ile mniej wiecej kosztuje laweta z NL do PL ok 1200 Km

Trzeba liczyć się z kwotami około 400eur. Dużo zależy jak trafisz, czasami da się wynegocjować cenę ze znajomym laweciarzem, zwłaszcza jeśli on wiezie coś jeszcze przy okazji w tym samym czasie.
Beny.rac napisał/a:
sprawa z zalatwianiem dokumentow jest taka sama jak w przypadku auta nie bitego ...

Zalezy jak bardzo ono jest "bite". Zakladam ze sprowadzanie calkowitego zlomu po kasacji odpada. Dokumenty te same co normalnie przy exporcie. Podobno warto mieć na fakturze opis co dokładnie jest uszkodzone/czy pojazd porusza się o własnych siłach czy nie.
 
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 1:13 pm   

"Dobrze" uderzone auta znikaja z schadeautos w ciagu kilkudziesieciu minut. Ze 3 miesiace temu widzialem C5 ktora moglaby mnie interesowac (3.0HDi, etc) dobrze trafiona - zniknala w okolo 3h....
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 6:23 pm   

Witam,
_TrotyL_ auto nie mocno bite przeważnie blachara(maska , zderzak, nadkole ) do wymiany i poduszki ...

m4rcin wiem coś o tym pare tyg temy zwineli mi sprzed nosa Seata Ibize w wersji Fr 2005 rok w dieslu - dzień po wystawieniu już go nie było ...

Dzięki za odp
Pozdrawiam
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 8:27 pm   

Beny.rac napisał/a:
m4rcin wiem coś o tym pare tyg temy zwineli mi sprzed nosa Seata Ibize w wersji Fr 2005 rok w dieslu - dzień po wystawieniu już go nie było ...


Duzo tego diesla musialo byc zeby cala ibiza tam weszla...

A tak na powaznie - dobrze uderzone auta znikaja w kilka godzin max. Trzba wczesniej zobaczyc ile mniej wiecej kosztuja czesci. Ta C5 co mnie interesowala wygladala na spotkanie ze skutrem/rowerzysta i do wymiany byla deska + poduchy, maska, zderzak, lamp - nowe czesci w PL w ASO kosztowaly okolo 8k pln... Na allegro uzywki 7k pln ;)
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group