NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Axidus i zaświadczenie o niekaralnosci
Autor Wiadomość
jakub em 
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 9:27 pm   Axidus i zaświadczenie o niekaralnosci

Witam. W pon wraz z kolegą wyjezdzamy do pracy z Axidusa. Wiem ze wymagane jest od nich zaswiadczenie o niekaralnosci, jednak o wyjezdzie dowiedzielismy sie w piatek po poludniu wiec jego wyrobienie jest nie mozliwe. Moze orientuje sie czy na miejscu bedzie mozliwosc wypelnienia oswiadczenie o niekaralnosci ( wiem ze takie cos istnieje pracowalem kiedys prezz Axell i takie cos podpisywalem :D )
Wiem ze moze to nie byc bardzo wazne, jednak slyszalem juz nie najlepsze opinie o Axidusie i roznie to moze byc ;/
Jedziemy do hotelu w Rotterdamie do pracy przy produkcji ( nie okreslili dokladnie do jakiej pracy ;/ ) moze ktos tez jedzie w pon, lub jest na forum ktos kto teraz tam mieszka lub mieszkal niedawno, jak tam jest? :)
 
 
bati3 
Gaduła

Dołączyła: 12 Lip 2009
Posty: 130
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 8:39 am   

1. wtf? zapytaj sie w biurze jak rozwiazac ten problem zaswiadczeniem a nie nas

2. wtf? jedziecie do pracy przy produkcji a nie wiecie jakiej? lmao biuro was w bambuko robi zajedziecie na miejsce i bedziecie czekac na prace lol

3. hotel w rdamie... chyba kamienica ktora wynajmuje biuro gdzie szerza sie patologiczne zachowania
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 11:51 am   

bati3,

no nie przeginaj jesli nie potrafisz udzielic konkretnej odpowiedzi,to lepiej sie nie udzielaj w temacie ...

wstrzymaj sie zatem ze swoimi komentarzami ,bo czytac sie juz tego nie da...gdzie bati tam zlosliwosci...
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 2:13 pm   

jakub zaswiadczenia o niekaralnosci nie mozesz podpisac ot tak w firmie ,bo to trzeba wyslac specjalny druk do sądu okregowego w ...... (nie rejonowego) ,pisze tam zapytanie o udzielenie informacji o osobie to maszeruje dopiero do krajowego rejestru karnego Tak wiec to musi troche potrwac Mysle jednak ze do pracy na produkcji (jak piszesz) nie bedzie Ci potrzebny taki dokument na wstepie ,mozesz go dostarczyc w trakcie .Moze ktos Ci podeslac taki druk wypełnisz i sam go wyslesz na adres sadu -pzdr.
 
 
 
bati3 
Gaduła

Dołączyła: 12 Lip 2009
Posty: 130
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 3:48 pm   

Gochna H napisał/a:
bati3,

no nie przeginaj jesli nie potrafisz udzielic konkretnej odpowiedzi,to lepiej sie nie udzielaj w temacie ...

wstrzymaj sie zatem ze swoimi komentarzami ,bo czytac sie juz tego nie da...gdzie bati tam zlosliwosci...


jakie zlosliwosci z konia spadlas? pisze tylko gosciowi co go czeka i zeby pytania kierowal do biura a nie do nas bo nawet jak mu ktos powie ze zaswiadczenie niepotrzebne to na miejscu mu powiedza ze potrzebne i co? lmao albo my mu powiemy ze potrzebne nie pojedzie a by nie bylo potrzebne lepiej sie przestan madrzyc na tym forum, zamykac tematy, i naduzywac czerwonej czcionki bo mi sie zdaje ze nie masz co w domu robic i siedzisz na tym forum co lancuch za dlugi ze z kuchni wyszlas?

powtarzam
przestan cwaniaczyc ,bo jakos cienko ci to wychodzi,
niepotrzebnie macisz i ludzi w blad wprowadzasz wystarczy
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Maj 16, 2010 7:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 4:04 pm   

zaswiadczenie zalatwisz przez ambasade - troche trwa i kosztuje kolo 80e
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
fijne_vent 
Gaduła


Pomógł: 7 razy
Wiek: 46
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 188
Skąd: ze Fsi ;)
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 4:44 pm   

bati3 napisał/a:
1. wtf? zapytaj sie w biurze jak rozwiazac ten problem zaswiadczeniem a nie nas


Jak zdazylas zauwazyc znalazly sie kompetentne wypowiedzi mimo Twojej wielkiej "troski" i "serdecznej porady"


bati3 napisał/a:
2. wtf? jedziecie do pracy przy produkcji a nie wiecie jakiej? lmao biuro was w bambuko robi zajedziecie na miejsce i bedziecie czekac na prace lol


Zastanawiajace jest czy i przed tym pytaniem rozlozylas tarota....


bati3 napisał/a:
3. hotel w rdamie... chyba kamienica ktora wynajmuje biuro gdzie szerza sie patologiczne zachowania


Jesli jestes tak dobrze zorientowana to podaj adres tej "kamienicy" bo moze sie okazac,ze Twoja kolejna wrozba sie nie spelni.... i wogole ..do calej tej wypowiedzi mozna dolaczyc tylko kolejne: LOL...

...bez komentarza...
_________________
Gdyby Mickiewicz nadal żył
to z pewnością wciąż by pił
 
 
niebieska351 
Poczatkujacy

Dołączyła: 25 Wrz 2010
Posty: 1
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 2:41 pm   

post edytowany
przeciez tu wyraznie pisze
Axidus i zaświadczenie o niekaralnosci

post pt.''ostrzegam przed ....'' to nie w tym temacie
po co robisz syf w tym topicku? :074:
_________________
niebieska351
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Wrz 25, 2010 4:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 5:41 pm   

m4rcin napisał/a:
zaswiadczenie zalatwisz przez ambasade - troche trwa i kosztuje kolo 80e


Czy my mowimy o VOG? Bo jesli tak to takie cos zalawia sie przez gemeente i kosztuje 30 euro, czkea sie ok 3-4 tyg.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group