NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kennemerland Uitzendorganisatie B.V. -co wiecie o tej firmie
Autor Wiadomość
dorotkaa 
Poczatkujacy
dorotkaa

Dołączyła: 15 Sty 2009
Posty: 4
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 7:42 pm   Kennemerland Uitzendorganisatie B.V. -co wiecie o tej firmie

Witam

W niedziele mam wyjechac do pracy przez tą firme Kennemerland Uitzendorganisatie B.V.

czy moze ktos ma jakies opinie???(kilka złych znalazłam a dobre???)

Pozdrawiam
_________________
Kłamstwo jest jak kula śnieżna im dłużej kręcisz tym staje się większa_
 
 
 
iza30_1979
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 73
Skąd: s-gravenhage
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 9:42 pm   

moja znajoma tam pracuje
hm nic od niej takiego nie slyszalam
ale jak chcesz sie cos wiecej dowiedziec to ewentualnie moge ci podac do niej namiary
daj znac
pozdrawiam
 
 
 
michael 
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 6:07 pm   Re: Kennemerland Uitzendorganisatie B.V. -co wiecie o tej fi

jesli chcesz wyjechac to lepiej wroc,bo tam nic ciekawego nie znajdziesz a oni i tak w chuja z Toba poleca jak z reszta osobami.Nie widziala pani wszystkiego.Im zalezy na tym aby ktos tylko przyjechal,oczywiscie nie bedzie pani pracowac,bo powiedza ze nie ma pracy dla pani i wtedy lipa,trzeba do Polski wracac,a te ch..e maja za kazda osobe dotatki.Ale jesli pani dostanie juz ta prace,powiedzmy na krotka chwile i nie upomni sie pani o swoje co pani sie nalezy,oni wszystko zgarniaja nawet pani nie wie ile maja od takiej osoby pieniedzy.Mieszkanie jest przytulne z kilkoma osobami.gdzies tam woda cieknie,albo wilgoc jest,albo cos nie dziala i do tego opciaza pania kosztami kary za nie utrzymywanie porzadku.Tak wiec zycze powodzenia w tym pieknym minusowym gwiazdkowym hotelu

[ Dodano: Wto Mar 03, 2009 6:20 pm ]
a jesli pani uwaza ze to klamstwo,sama pani sie przekona jak to jest z tym;Manuelem,Marcinem-ktory zawsze stara sie podrywac dziewczyny swoim pedalskim glosikiem a o reszcie nie wspomne,jeszcze nie teraz,to zostawiam sobie na deser
Ostatnio zmieniony przez michael Wto Mar 03, 2009 6:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lefek27 
Poczatkujacy
lefek27

Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Mar 04, 2009 1:15 pm   

Prosze o kontakt na gg 948107 :039:
 
 
rafcisz 
Poczatkujacy
marekkaczka

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 20
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 9:49 pm   

ten michael zaprzeproszeniem PIER..... GŁUPOTY :072:
Ja pracuje przez firme KENEMERLAND już prawie rok i na brak pracy nie nażekam ja i moja żona.
Jeżeli ktoś wyjeżdza do Holandii sobie pobalować to nic dziwnego że tak zostaje potraktowany(kolega wyżej wymieniony chyba liczył na balowanie a nie na prace,a Kenemerland takich oto wieśków usuwa,bo takich oni ludzi nie potrzebują)
Ja uważam że te biuro jest Z jednych najleprze-kasa na czas co przecież jest najważniejsze.
Kenemerland to moja 17 firma w Holandii i jak narazie jestem z niej bardzo zadowolony.
Pozdrawiam!!
P.S A tobie kolego michael H... ci w du.. i kawałek szkła za te oszczerstwa!!!
rada na przyszłość:PRACUJ ANIE BALÓJ!!!! :062:
 
 
alex9833 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 3
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 10:30 am   

ta firma to ostatnia patologia,i hotele jak wjezienia paranoja..........
 
 
Maxy 
Gaduła
Lucas

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 152
Skąd: ASSEN
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 5:01 pm   

alex9833 napisał/a:
ta firma to ostatnia patologia,i hotele jak wjezienia paranoja..........


Tak po 200 ludzi na jednym domu czy hotelu jak zwał tak zwał.Lipa :021:
_________________
Administrator nie jest tylko od usuwania postów Powinien służyć pomocą ^^
 
 
kaszel 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 17
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 6:30 am   

Absolutnie odradzam firme Kennemerland Uitzendorganisatie B.V.
Ta firma to jedno wielke oszustwo,złodziejstwo i wyzysk.
Ludzie przyjerzdzają i nie mają pracy,siedzą w pokojach po 5 osób jak w celi.Warunki mieszkalne to katastrofa.Samochody firmowe są w takim stanie że już dawno nie powinne jeżdzić po drogach.
A co najlepsze w tej firmie jest to że ludzie którzy każą się zwać KORDYNATORAMI :083: nie znają żadnego języka-wszystkie sprawy musisz załatwiać sam :033:
A jeżeli skusisz się na Kennemerland B.V to zabierz ze sobą jakiś od grzybiarz do ścian :033:
Nie stety to wszytko prawda :033:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group